Zpět na hlavní stránku


Odkazy (celkem: 777 odkazů)

Lékárna Brno - lékárna Lancier
Lékárna Lancier v Brně nabízí široký sortiment léků, vitaminů a minerálů, léčivých čajů, zdravotnického materiálu, přípravků pro ústní hygienu, léčebné kosmetiky a zdravotní obuvi, včetně dětské.
http://www.lekarnalancier.cz
Erotické masáže Praha - masáže v Praze
Masážní salón Ilandra nabízí profesionální masáže v Praze. V naší nabídce naleznete erotické masáže, tantrické, čínské, indické, sportovní, léčebné a další masáže. Kvalitní masáže Praha - to je Ilandra.
http://www.ilandra.com
Autosoučástky a autodíly Jaromír Bernard
Autosoucastky.cz je internetový obchod specializovaný na autosoučástky a autodíly pro značky Škoda a Avia a filtrace Clean. Provozujeme kamenný obchod s autodíly v Hradci Králové. Dodáváme také náhradní díly na zahraniční osobní i dodávková vozidla.
http://www.autosoucastky.cz
Velkoformátový tisk Brno - J.D. Agency
Nabízíme tvorbu grafických návrhů i běžné DTP, velkoformátový tisk, laminaci, ofsetový tisk, řezanou grafiku, polepy vozidel, výroba panelů, poutačů i jiných reklamních ploch. Velkoformátový tisk v Brně - tiskárna J.D. Agency.
http://www.jd-agency.cz
Online aukce a internetový obchod Auland.cz
Online aukce, aukce, bazar, soutěže a slevy to vše vám nabízí Auland.cz. Také internetový obchod s pc hry, elektro, hračky, dárky, oblečení,
http://www.auland.cz
Ekologické tašky, půjčovna kabelek
Prodáváme ekologické nákupní tašky RuMe, Envirosax a Reisenthel, jejichž používáním ulevíte přírodě. Dále půjčujeme luxusní dámské kabelky světoznámých značek. Eko tašky. Půjčovna luxusních dámských kabelek.
http://www.eco-tasky.cz
Čističky Ekocis - výrobce a dodavatel ČOV
Čističky - Ekocis s.r.o. výrobce a dodavatel ČOV. Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem čistíren odpadních vod, bazénů s příslušenstvím, zastřešení, vodoměrných šachet, čerpacích stanic a dalších výrobků z polypropylenu.
http://www.ekocis.cz
Lodní servis
Nabízíme servis lodí a lodních motorů značek Yamaha, Mercury, Evinrude,Suzuki, Johnson, Honda, OMC a dalších.Dále nabízíme prodej náhradních dílů uskladnění lodí a transportní služby.
http://uskladneni-clunu.webnode.cz/
Váhy, pokladny, nářezové stroje
Prodej a servis se zaměřením na obchodní, průmyslové a laboratorní váhy, kalibrace a úřední ověření vah, registrační pokladny SHARP, SERD, EURO, pokladní systémy, nářezové stroje a další.
http://www.vahy-pokladny-haron.com
Netradiční textilní dárky
Sháníte originální dárek? Máte rádi netradiční dárky? Vyrábíme a prodáváme textilní dárkové zboží. Můžete si u nás objednat kvalitní textilní dorty, po kterých zaručeně nepřiberete.
http://www.darky-dorty.cz
Výkup nemovitostí
Spěcháte z jakéhokoliv důvodu na prodej Vaší nemovitosti? Potřebujete rychle peníze na úhradu jiné Vámi vyhlédnuté nemovitosti? Hrozí Vám exekuce? Potřebujete splatit dluhy? Uhradíme Vám dohodnutou částku rychle a s právní zárukou.
http://vykupnemovitosti.cz/
Výroba replik historické keramické dlažby
Výroba historické ručně sypané, keramické dlažby. Zrenovujeme dlažbu ve Vašich historických objektech a budovách, odolné proti opotřebení a mrazu. Poradíme při výběru jednotlivých tvarů a vzorů dlažby.
http://www.historicka-dlazba.cz
Odhadce nemovitosti
Zajistíme pro Vás znalecké posudky nebo odhady nemovitostí a nejen to.Ve spolupráci s ostatními znalci a znaleckými ústavy zajistíme jakýkoliv odhad či znalecký posudek, ocenění podniků nebo jejich částí, ocenění věci movitých…
http://www.odhadcenemovitosti.cz/
Hodinky TIMEKO AUTOMATIC
Pánské automatické hodinky TIMEKO AUTOMATIC jsou dotahovány rotorem, kyvadlem ve tvaru kruhové výseče. Přesnost výroby, pečlivá montáž a počet rubínu 20 až 35, to vše zaručuje výbornou kvalitu strojku.
http://www.timeko.cz
Masáže Švarc
Nabízíme veškeré druhy masáží. V našem sortimentu naleznete klasické masáže, relaxační masáže, sportovní masáže a rekondiční masáže. Přijďte se k nám uvolnit a relaxovat tělo.
http://masaze-svarc.webnode.cz
Oddlužení, Výkup nemovitostí, Exekuce, Dražby
Nabízíme možnost rychlého odkupu nemovitostí za hotové peníze. nevadí nám ani exekuce a dražby! Působíme po cele ČR. Máme Rychlý přistup jednaní, nikám nemusíte jezdit! My přijedeme až k vám. Vykupují se byty, domy, chalupy, chaty a pozemky!Tel 775 400 516
http://www.exekuce-drazby.com
Poradenství
Zaměřuji se především na daňové poradenství, zpracování mezd, vedení účetnictví, daňové evidence, zastupování klienta na úřadech a další související účetní a ekonomické služby.
http://krysta.webnode.cz
Uklidydamir
Zabýváme se úklidem komerčních a soukromých prostor od A do Z. Dále provádíme zimní údržbu parkovišť u panelových domů, úklidy po malování také předvánoční úklidy, to vše za velmi výhodné ceny.
http://uklidydamir.webnode.cz
Advokát Ostrava - Mgr. Barbara Wilczková
Nabídka právních služeb v Ostravě a okolí se zaměřením na trestní, občanské, pracovní a správní právo.
http://www.ostrava-advokat.eu
Koupellini - koupelnové studio Brno
Naše koupelnové studio Vám pomůže navrhnout řešení pro Vaši koupelnu. Najdete zde kompletní koupelnový sortiment a koupelnové doplňky od Hopa, Keraservis, Olsen spa. Dále u nás můžete zakoupit moderní obklady a dlažby.
http://www.koupellini.cz
Proxon s.r.o.
Prodáváme a pokládáme laminátové a dřevěné podlahy. Dále provádíme pokládku kamenného koberce Ravello. S námi bude vaše podlaha zářit novotou i několik let po našem zásahu.
http://proxon.webnode.cz
Obicom
Naše firma vám nabízí šanci zbavit se jednou provždy zlozvyku kouření, či alergie pomoci biorezonanční terapie. Vyzkoušejte nás a zbavte se otravného zlozvyku kouření a ušetřete penízky za krabičky cigaret.
http://obicom.webnode.cz/
Firma Antonín Novotný - Jehličnaté a listnaté řezivo
Truhlářské sušené řezivo. Výroba a prodej dřeva. Dodáváme suché fošny, prkna. Smrk, borovice, modřín, dub, buk, jasan, javor, olše, bříza. Dřevo sušíme ve vlastních sušárnách. Celoroční dodávky kvalitního řeziva přímo od výrobce. 1500 m3 skladem.
http://rezivo-novotny.cz/
Virtuální kancelář Praha
Virtuální kancelář v centru Prahy za výjimečnou cenu. Zařídíme pro Vás sídlo společnosti v centru Prahy. Lukrativní sídlo firmy v Praze – pronajmeme virtuální kancelář, pomůžeme při založení společnosti, založení s.r.o. nebo ready-made firmy.
http://www.kancelarske-centrum.cz
Japonské zahrady
Japonské a moderní zahrady. Japonská zahrada, kameny, vodopády, závlahové systémy i projekty zahrad od naší společnosti.
http://www.japonske-zahrady.eu
Batima - váš spolehlivý parter při výstavbě domu
Výroba, montáž, servis: rolety, roletové schránky, garážová vrata, hliníkové parapety, okna ,výlohy,markýzy, žaluzie
http://www.batima.cz
Výzdoba svatebních aut, dekorace, svatební doplňky
Svatební dekorace pro výzdobu svatebních aut, sálů a svatební hostiny. Svatební doplňky (tyl, organza, vlizelín, mandle, stuhy, vývazky, aplikace na šaty, organzové sáčky a měšce, svatební potahy, ubrousky, jmenovky, košíčky na svatební koláčky )
http://www.svatebnizbozi.cz
Miloslav Klement - ITV
Provádíme veškeré instalatérské, topenářské, izolaterské služby. Nejsme žádní amatéři, můžete čekat jen odbornou práci za velmi dobrou cenu. Rychlost a kvalita.
http://miloslav-klement-itv.webnode.cz
Lakovani-airbrush
Provádíme lakování osobních automobilů a motocyklů, veteránů, airbrush na Vašeho milačka podle přani a drobné klempířské práce. Ani se nestačíte rozhlédnout a vaše auto už je opraveno.
http://lakovani-airbrush.webnode.cz/
Masaze-vinor
I vy si dopřávejte relaxační chvíle klidu v prostředí Vašeho domova.Příjemný pocit po masáži nenaruší odchod na ulici při cestě domů, ale již jen pohodlné usazení se a relaxovaní.
http://masaze-vinor.webnode.cz/
Pletivo a sloupky - E-pletivo
Poplastované pletivo a sloupky pro ploty. V našem internetovém obchodě najdete ploty a veškerý sortiment oplocení. Doprava po celé ČR.
http://www.e-pletivo.com
LED žárovky, LED svítidla - velkoobchod
Naše společnost je přímým dovozcem LED žárovek a svítidel do České a Slovenské Republiky. Naším hlavním zaměřením jsou běžné zdroje světla s paticí E27, E14, GU10, MR16, MR11, nebo zářivky s paticí T8 a T10.
http://www.led-230v.cz
zRučně.cz - Vše pro kreatívní tvoření, materiál, nářadí, literatura a mnoho dalšího
Obchod s kreativními potřebami, módními a bytovými doplňky - široký výběr pedigu a dalších pomůcek pro kreativní tvoření, originální látkové tašky a kabelky, pestrá paleta zboží pro všechny tvořivé.
http://www.zrucne.cz
Pit Bull, Thor Steinar
Naše firma se zabývá prodejem streetwearového oblečení. V současné době jsme partnery značek Pit Bull, Thor Steinar, Grobschlaechter, Ansgar Aryan, Pretorian, Hooligan, Troublemaker, La Vida Loca, Everlast, Lonsdale, Benlee, Hardcore united!
http://www.hellshop.cz
Úklid Brno - RT úklid
Brněnská společnost RT úklid nabízí kvalitní služby v oblasti úklidu v Brně a okolí. Náplní naší činnosti jsou pravidelné i nárazové úklidy kanceláří a domácností, čištění koberců, čištění podlah, odborné úklidové práce.
http://www.rtuklid.cz
Pronájem kanceláře a virtuální sídla
Virtoffice se dlouhodobě zabývá poskytováním adres a prostor pro firmy. Sídla společností zprostředkujeme každému na míru. Pronájem kanceláře a virtuálního sídla.
http://www.virtoffice.cz
Greenspol s.r.o.
Dovážíme samozavlažovací květináče Lechuza, pro které jsme také výhradní dovozce. Tyto květináče jsou vhodné pro všechny rostliny a pomohou vám zútulnit dům, kancelář, byt nebo i hotel. Moderní květináče značky Lechuza pro vás dováží Greenspol.
http://www.greenspol.cz
NWA Czech
NWA (Network World Alliance) Vám nabízí kromě široké palety produktů ve špičkové německé kvalitě také jedinečně propracovaný systém bonusů a výhod. Vytvořte si síť vlastních spolupracovníků a vybudujte si nezávislou kariéru.
http://nwa.asociacemlm.cz
Mydeals.cz - Hromadné nákupy se slevou
Hromadné a kolektivní nakupování se slevou v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a dalších městech. Od léta 2010 mydeals.cz poskytuje přístup k exkluzivním denním nabídkám nejlepších míst, které se vyplatí navštívit.
http://mydeals.cz
Notársky úrad, JUDr. Mária Cintavá, notár
Osvedčovanie právne významných skutočností, právne poradenstvo, závety, registrácia záložných práv k hnuteľným veciam. Tri pakovacie miesta vyhradené pre klientov
http://www.notarkabratislava.sk
Vrata, brány a závory Brno
Portál Vrata, brány, závory nabízí široký sortiment a informace o kvalitních produktech z oboru prodeje a montáže garážových vrat, posuvných a křídlových bran a v neposlední řadě také automatických závor v Brně a okolí.
http://www.vrata-brany-zavory.cz
Podlahy - podlahářství Spáčil
Nabízíme odbornou pokládku podlahových krytin. Dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, linoleum, marmoleum, vinylové podlahy, pvc, OSB desky, obložení schodů, samonivelační stěrky. Renovace parket, palubky. Venkovní terasy a vizualizace interiérů.
http://www.podlahyspacil.cz/
Bezpečnostní agentura, bezpečnostní služba, PCO, ostraha osob
Bezpečnostní agentura Mafas Praha - profesionální bezpečnostní služba a ostraha osob v Praze. Nabízíme PCO - pult centrální ochrany a hlídání objektů.
http://www.mafas.cz
Anuet - Zelena úsporám
Zelená úsporám Vám především nabízí zpracováním projektové dokumentace pro dotační program Zelená úsporám. Dále podání a administraci Vaší žádosti u SFŽP. Mezi naše další obory patří projekce nízkoenergetických a pasivních domů s maximálním využitím ekologickýc
http://www.vasezelena.cz
Dětská hřiště Bonita Group Service s.r.o.
Nabízíme víceúčolová dětská hřiště na klíč s dodávkou umělých povrchů na tyto hřiště, do sportovních hal a tělocvičen. Realizujeme dopadové plochy, recyklované pryže a sanační malty.
http://www.bonitags.cz
Renovace dveří Mladá Boleslav
Renovace dveří, renovace schodů a renovace zárubní patentovaným systémen Welle. Firma působí především v lokalitě Mladá Boleslav a ve Středočeském kraji. Máte-li zájem o renovace dveří, zárubní nebo schodišťových prvků poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost formou
http://www.wellemb.cz
Kamenictví Lamila CZ- pomníky, hroby, náhrobky
Výroba a prodej urnových hrobů, hrobek i náhrobků, kuchyňskýcha koupelnových pracovních desek i dle vlastních návrhů včetně doprav amontáže. Pracujeme s přírodním kamenem z celého světa.
http://www.kamenictvi-lamila.cz
Pronájem kontejnerů, skladové a obytné kontejnery
Společnost Algeco nabízí pronájem kontejnerů, obytné kontejnery, skladové kontejnery, sanitární kontejnery, prodej kontejnerů, stavební buňky, zařízení staveniště, kancelářské prostory, prodej kontejnerů.
http://www.algeco.cz
Suit-up.sk
Internetový predaj trendového oblečenia, značkovej športovej módy a doplnkov. Oficiálny predajca športových doplnkov značky Breo na Slovensku.
http://www.suit-up.sk/
Autosklo S.O.S. Nonstop
Výměna autoskel z pojištění zdarma! Jako bonus roční dálniční známka. Výměna autoskel 24 hodin 7 dní v týdnu. Skladem autoskla boční, autoskla zadní, autoskla čelní!
http://www.autosklosos.cz
Security Group - S.G., s.r.o. - Brno
Bezpečnostní a hlídací agentura nabízí kvalitní služby - ostraha a ochrana majetku, ostraha objektů, recepční služby, ochrana osob, přeprava hotovosti a cenností, detektivní služby, zabezpečovací systémy.
http://www.securitygroup.cz/
Bezpečnostní systémy KOZÁK
Bezpečnostní systémy KOZÁK Vám nabízejí kvalitní a spolehlivé zabezpečení Vašeho majetku. Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy s možností připojení na PCO, kamerové systémy.
http://www.alarmy-kamery.cz
Výroba reklamy, velkoplošný tisk, výroba samolepek, samolepky, polepy aut. Speed print s.r.o.
Výroba reklamy, velkoplošný tisk, tisk fotografí, tisk na plátno, tisk plakátů a billboardů, signmaking, řezaná reklama, fóliová reklama, reklamní malba a kresba, výroba samolepek, polepy aut a obchodů, výroba reklamních cedulí, tvorba loga, grafické návrhy, designové návrhy.
http://www.speedprint.cz
Fitness v lokalitě Praha 1 – Nechcete se protáhnout?
V centru Prahy jsme Vám schopni velmi pomoci službami fitness, které se vztahují zejména na protáhnutí celého těla.Podívejte se na naši sestavu powerjógy.
http://www.fitness-praha-1.cz/
Kosmetický salon blízko metra Flora – Praha 3
Biolaser je možné použít na akné, vrásky nebo na různé kosmetické defekty: opary, jizvy, popáleniny i ekzémy. Přijďte si tento laser vyzkoušet.
http://www.kosmetika-praha-3.cz
Penzion v Praze 10 Uhříněvsi - U Karla
Nabízíme ubytování v lokalitě Praha 10 blízko D1. Máme 11 pokojů a nyní Vám nabízíme, abyste si zasoutěžili o ubytování zdarma. Česká restaurace.
http://www.penzion-praha-10.cz
Pronájem kanceláří Figarostav s.r.o.
Společnost Figarostav s.r.o. kromě své stavební činnosti také nově nabízí pronájem kvalitních kancelářských prostor v sídle vlastní společnosti - v lukrativní lokalitě na kraji Rosic.
http://www.pronajem-kancelari-figarostav.cz
Kontejnerová doprava Figarostav s.r.o.
Společnost Figarostav s.r.o. kromě své stavební činnosti také nabízí autodopravu, konkrétně kontejnerovou dopravu. Provádíme kontejnerovou dopravu pomocí našeho vlastního stroje - AVIA A31, nosnost 3t.
http://www.kontejnerova-doprava-figarostav.cz
svatební doplňky a dekorace Svatba - eshop
Nabízíme svatební doplňky a dekorace nejen pro Váš svatební den, ale i pro různé oslavy a na zútulnění Vašeho domova. Veškeré zboží je skladem, připravené k expedici do 24 hodin. Doprava zdarma při nákupu nad 1777 Kč. Záruka výměny zboží nebo vrácení
http://www.svatba-eshop.cz
MP Toner - kancelářské potřeby, tonery a cartridge
Renovace tonerů a cartridgí. Prodej kancelářských potřeb (papír, tabelační papír, tonery, psací potřeby, spotřební materiál). Prodej kancelářské techniky (laserové tiskárny, inkoustové tiskárny, kopírky, faxy). Servis a čištění tiskáren a kopírek.
http://www.mptoner.cz
U žabičky
Prodej dětských hraček,kojeneckých potřeb a bytového textilu
http://www.mimishop.cz/uzabicky
Montované haly, párty stany, firemní akce
MPM Trading poskytuje zastřešení pro firemní akce. Staví montované haly, párty stany, cateringové stany. Pronajímá také potřebný nábytek pro tyto akce a technický aparát - zvukový a světelný park.
http://www.mpm-trading.cz
Pokojové rostliny
Široká nabídka pokojových rostlin z našeho zahradnictví. Nabízíme exotické rostliny určené do pokojových podmínek. Záruka kamenného zahradnictví z naší produkce.
http://www.citrus-shop.cz/
Žaluzie Suchý - rolety, markýzy, žaluzie
Nabízíme kvalitní české žaluzie,rolety, markýzy a sítě proti hmyzu za velmi příznivé ceny. V rámci našich služeb můžete očekávat dopravu zdarma, rychlou montáž a výhodné slevy.
http://www.zaluziesuchy.cz
Dětský bazar
Dětský bazar s inzeráty všeho možného týkajícího se dětí a jejich maminek. Např: dětský nábytek, dětské oblečení, hračky, kočárky. Možno nabízet také hlídání dětí a podobně.
http://www.detskybazarmax.cz/
Koupelny - obklady a dlažby
Koupelny Jarov a. s. - u nás naleznete široký sortiment produktů pro vaši koupelnu! Nabízíme koupelnové doplňky všech známých značek. Pouze u nás naleznete kompletní sortiment tuzemského výrobce koupelnových doplňků Ravak.
http://www.koupelnyjarov.cz
Kvalitni-sauna finské sauny po celé ČR na míru
SAUNAPROJEKT s.r.o. nabízí kvalitni sauny, finské sauny po celé ČR na míru. Neustále zkvalitňujeme své služby, Čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Obraťte se na naši společnost.
http://www.kvalitni-sauna.cz
Horkovzdušné balony, let balonem dárek, balonem létání
Balony Praha - let balonem dárek. Vyhlídkové lety na Berounsku a ve středních čechách. Nabízíme balonem létání, horkovzdušné balony, reklamu na balonech.
http://www.balony-praha.cz
Obchodní dům s hudebními nástroji
Obchodní dům CMI plaza nabízí široký sortiment hudebních nástrojů od více jak 100 výrobců z celého světa. Obchodní dům nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si hudební nástroje za odborné asistence prodejních specialistů.
http://www.cmiplaza.cz/
Tvořeníčko
Prodáváme ručně vyráběné bytové doplňky, dekorace, ozdobné předměty
http://www.ab-tvorenicko.cz
Hračky Lego, Meccano, Barbie
Nabízíme hračky Lego, Meccano, Mic-o-mic, Eichhorn, hračky Klein, panenky Barbie a Fisher-Price. LEGO obsahuje: City, Hrady (Castle), Power Miners, Atlantis, Racers, Technic, Bionicle, Mindstroms, Prince of Persia, Toys Story.
http://www.tojetoy.cz
Bytový textil, haly a stany
Bytový textil z mikrovlákna. Kompletní sortiment bytového textilu, kusového textilu. Pronájem a prodej párty stanů a montovaných hal. Atypická zastřešení, půjčovna stanů, stavby party stanů a hal
http://www.svitap.cz
Bazény na míru
Nabízíme Vám plastové bazény i laminátové bazény podle vašich představ, stejně jako příslušenství k bazénům či zastřešení bazénů. Podívejte sen náš web a vyberte si bazén podle vlastních představ. Napište nám a rádi Vám poradíme s výběrem bazénu.
http://www.nove-bazeny.cz
Ploty, pletivo, oplocení, brány, vrata - Ploty Saka
Prodej veškerého sortimentu oplocení pro domov, bydlení, zahrady, průmysl, zemědělství. Stavba a montáž plotů, bran, vrat a oplocení. Kované výrobky, umělecké kovářství, kované ploty. Svářečské práce. Ploty na míru.
http://www.ploty-saka.cz
AZP Brno s.r.o. - automatická sanitární technika
Vyrábíme sanitární techniku, bezdotykové baterie, automatické splachovače pisoárů, wc a sprch. Dále nabízíme senzorová umyvadla, myčky obuvi, žlaby i podlahové, výlevky, sanitační nádoby, mincovní a žetonové automaty pro sprchy. Gastro a potravináři.
http://www.azp.cz
GlobalTranslations, s.r.o.- překlady a tlumočení
Společnost GlobalTranslations, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský a tlumočnický servis ve všech světových jazycích.
http://www.globtran.cz
Solární elektrárny - Solar Center
Solar Center - specialista na solární elektrárny a solární energii. Společnost Solar Center je významným hráčem v oboru využití solární energie v České republice.
http://www.solarcenter.cz/
Autobanner - reklama na auto
Hledáte nové reklamní forámty? Autobanner je přesně to pravé pro Vás! Co je to Autobanner? Autobanner je mobilní reklamní panel, který je upevněn na střeše vozidla.
http://www.autobanner.cz/
Termoprádlo, termooblečení, sportovní oblečení – Philippi
Termoprádlo a sportovní oblečení vyrobené z moderních antibakteriálních materiálů. Funkční prádlo pro každý sport a volný čas. Veškeré termoprádlo je šité na míru.
http://www.sportsuzan.cz
Skladové prostory
Nabízíme levné skladování a další doplňkové služby v Logistickém areálu Podivín, který se nachází v průmyslové zóně města Podivín.
http://www.sklady-podivin.cz/
Lubana spol. s r.o. interiery
Návrhy, realizace a vybavení komerčních interiérů. Rekonstrukce a výstavba kanceláří, bytů, ostatních interérů a provozů. Stavební práce, podlahářské práce, truhlářství a dodávka všech stavebních a interiérových řemesel. Dodávka stavebních materiálů,
http://www.interiery-rekonstrukce.cz
Prodat firmu - odkup, prodej společností
Specialista na odkup a prodej společností. Zajistíme finanční, daňový a právní servis, revitalizaci i likvidaci společností, účetní poradenství. Nabízíme pomoc firmám v krizové situaci. Máme síť investorů v česku, na Slovensku, v Německu a Rakousku.
http://www.prodat-firmu.cz
mPoptávka - Katalog firem, dodavatelů a poptávek
mPoptávka - Katalog firem, dodavatelů a poptávek. Vámi zadanou poptávku rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Poptávka ze všech odvětví jen pro Vás.
http://www.mpoptavka.cz
DarujPoukaz.cz
Internetový server umožňující nákup poukazů na zboží a služby různého druhu. Nevíte jaký dárek věnovat? Poukaz - praktický a stále oblíbenější druh dárku.
http://www.darujpoukaz.cz
Pojištění odpovědnosti
První pomoc při dopravní nehodě, při tonutí, při infarktu, testy, krvácení, pro děti, kniha zdarma, postupy a techniky, v ohrožení života. Seznam pohotovostí-dětské, dospělé, zubní, lékárny, články a novinky
http://www.odpovednosti-pojisteni.cz
Zubalik.cz – inženýrská a poradenská kancelář
Chcete stavět? Ale máte strach, že špatně vyberete firmu, nebo že pracovní síla bude nekvalitní a dům Vám následně spadne na hlavu? Pak neváhejte a obraťte se na Inženýrskou a poradenskou kancelář Zubalík.
http://www.zubalik.cz
Retail Info - magazín o maloobchodu
Magazín je určen odborné i laické veřejnosti, která se zajímá o dění ve světě maloobchodu. Přinášíme rozhovory s odborníky, analýzy, výzkumy, glosy a další zajímavé materiály z retailového prostředí.
http://www.retailinfo.cz
Foxter – tvůj průvodce nakupováním
Foxter je portál věnovaný nakupování. Foxter Ti pomůže vybrat zboží podle tvých představ, najde Ti, kde ho nejlépe nakoupíš, zjistí zkušenosti ostatních, koukne jestli není nějaká sleva nebo akce.
http://www.foxter.cz
Překlady - ruština, ukrajinština, čeština
Překladatelské a tlumočnické služby v ruštině, ukrajinštině a češtině. Korektury dříve přeložených textů, úpravy a stylizace textů, jazyková redakce, expresní překlady, orientační překlady, vyhledávání informací v cizojazyčném textu, tlumočení při jednání s úřa
http://www.rusky.cz
kožené, rohové a rozkládací sedací soupravy
Internetový prodej sedacích souprav, sedaček a křesel – přes 200 modelů kožených, rozkládacích nebo rohových sedacích souprav v nejrůznějších provedeních, odstínech a materiálech. Vyberete si.
http://www.sedacisoupravy.org
Pojízdná lešení, zdvihací technika – ALLEX plus s.r.o.
Pojízdná lešení pro opravy fasád, podhledů, balkonů pomocí moderního hliníkového lešení systému BOSS. Lešení můžete využít pro natěračské práce, montáže konstrukcí nebo zabezpečovacích zařízení. Využít můžete i zdvihací techniku nebo nůžkové plošiny.
http://www.allex.cz
Masivni-postele
Nabízíme široký sortiment postelí z masivu a polomasivních postelí, zdravotních matrací, nepolohovacích, polohovacích a motorových roštů, noční stolky, komody a vestavěné skříně na míru.
http://www.masivni-postele.cz/
Marketingová strategie a reklama
Vytvoření správné marketingové strategie je jeden z nejdůležitějších kroků pro úspěšné podnikání. Pomůžeme vám s vytvořením strategie a následnou její realizací. Poskytujeme kompletní služby v oblasti reklamy a marketingové strategie.
http://www.teramarketing.cz/
Čištění a prodej bazénů.
Čištění všech typů bazénů včetně plaveckých s použitím technologie automatických vysávacích robotů. Celoroční péče o Váš bazén v pravidelných návštěvách. Prodej bazénů, zastřešení, tepelná čerpadla a veškeré bazénové příslušenství.
http://www.cistime-bazeny.cz
Žaluzie, rolety a markýzy - stále populárnější a moderní stíníci prvky
Pokud se už nechcete více trápit sluncem neustále pronikajícím do prostor kde byste měli raději stín - podívejte se na náš web - Žaluzie, rolety a markýzy - všeobecné informace, rady, tipy a výhodné nabídky.
http://www.zaluzie-fenster.cz/
Rustikální nábatek bazar
Levný nábytek Letohrad - levný a kvalitní nábytek ze SRN a Holandska. Holandský nábytek, nábytek z masivu, rustikální nábytek, rozkládací sedací soupravy, selský nábytek, zrenovovaný nábytek, chalupářský nábytek, zánovní nábytek, kožené sedací soupravy, bazar nábytku.
http://www.stylovynabytek.eu
čističky vzduchu GlobalCare.cz
Specializovaný eshop se zaměřením na čističky vzduchu, filtrační konvice BRITA, zvlhčovače, odvlhčovače, vlhkoměry a doplňky pro vitalitu těla. Zboží skladem a rychlé dodání.
http://www.globalcare.cz
Protikorozní ochrana
Společnost staba servis antikor již více než 13 let poskytuje špičkové služby zaměřené zejména na oblast ochrany proti korozi, ochrany proti kyselinám, ochranu betonu a podlahové nátěry. Jsme certifikovaní: ISO 9001:2001, ISO 1400:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.
http://www.staba-servis-antikor.cz
Školicí středisko v centru Prahy
Školicí centrum v centru Prahy nabízí pronájem prostor pro Vaše školení, semináře či konference, a to jednorázově i pravidelně. Zajišťujeme občerstvení a techniku podle Vašeho přání. Nově zrekonstruované prostory a bezdrátový internet.
http://www.skoliciprostory.cz/
Trezory Čelákovice
Doprava radialtransem po celé ČR zdarma. Přijímáme platební karty. Montáž zpožďovacích zámků.
http://www.trezory-celakovice.cz
Překladatel Ostrava
Aleš Horák se věnuje překladům textů z mnoha oblastí. Překládá například obecné texty, texty z oblasti práva, ekonomie, chemie, historie, nebo například obchodní dopisy a novinové články.
http://prekladatel-ostrava.eu
Levné parfémy
Internetová parfumerie nabízející stovky originálních značkových parfémů pro ženy i muže a desítky dárkových sad. Všechny produkty mají až o 85% lepší ceny než ty, které se platí v kamenných obchodech. U všech objednávek je doprava zdarma.
http://www.parfiky.cz/
Luxusní finské sauny Harvia
Kvalitní finské sauny Harvia.Autorizovaný dealer saunové technologie Harvia.Sauny interiérové –variant, Rubic,rondium,sauny exteriérové Kelo, Kuikka, kietele.
http://www.saunyharvia.cz
nejprotebe.cz - obchod se svatebním zbožím
Internetový obchod nabízející velké množství výrobků k dekoraci svateb, oslav a také pohodlné a kvalitní spodní prádlo. Jsme pro Vás opravdovou inspirací. U nás najdete, co hledáte.
http://www.nejprotebe.cz
LDPE fólie na zavolanou - Foliox
Rychlá objednávka 7 dní v týdnu pomocí webového formuláře nebo telefonu. Společnost Foliox a.s., se zabývá výrobou a prodejem obalových LDPE fólií a recyklační výrobou regranulátu.
http://www.foliox.cz
Zámečnictví24
Otevírání a opravy zabouchnutých, zamčených, poškozených zámků a autozámků a opravy po vloupání. Nabídka zabezpečení objektů.
http://www.zamecnictvi24.cz
Bezpečnostní dveře, vchodové dveře – Bezpečný domov
Bezpečný domov Vám pomohou zajistit kvalitní vchodové dveře – bezpečnostní dveře. Na serveru Bezpečný domov naleznete informace o bezpečnostních dveřích, srovnání s klasickými dveřmi a další užitečné informace.
http://www.vchodove-bezpecnostni-dvere.cz
Reklamní diáře
Reklamní diáře s potiskem nebo ražbou. Mnoho typů reklamních diářů od předních výrobců, zajímavé ceny. Zakázková výroba diářů.
http://www.reklamnidiare.cz/
eLIMAL.cz - nejvýhodnější nákup na internetu
Specializujeme se na prodej skladových zásob (zcela nového zboží), tak i zboží s určitou sníženou hodnotou (poškozený originální obal, optické poškození zboží, zboží s nekompletním příslušenstvím apod.) a to vždy za bezkonkurenční ceny.
http://www.elimal.cz/
Viktor Frank - fotografické služby
Fotografické služby - svatební fotografie, dětská fotografie, produktová a reklamní fotografie, portrét, móda, reportáž. Vlastním profesionální fotoatelier v centru Brna, ale fotografuji samozřejmě i kdekoliv v exterieru.
http://www.viktorfrank.cz
Autopůjčovna vozidel a dodávek
Půjčovna dodávek, mikrobusů a užitkových vozidel Golem Praha nabízí pronájem užitkových vozů, dodávek, mikrobusů a osobních vozidel. Autopůjčovna zajišťuje půjčování vozidel NON-STOP 365 dní v roce
http://www.autopujcovna-golem.cz
Ledocom spol. s.r.o. - Led osvětlení
Ledocom, spol. s r.o. je servisně obchodní organizace v oblasti chladírenské, klimatizační techniky, tepelných čerpadel a LED Osvětlení.
http://www.ledocom.cz
Dropship.cz
Dropshipping - nabízíme dropshipping z USA a dalších zemí, kompletní zajištění a zaškolení v dropshipingu pro Vás a Vaší firmu. Nabízíme nejlepší servis a služby za nejlepší ceny na trhu. Náš profesionální přístup zvedne Vašim obchodům tržby o 80%.
http://www.dropship.cz
Czech Plus - Nevíte jak to říct? My ano!
Působí na českém trhu jako komunikační agentura poskytující svým klientům komplexní servis v oblasti reklamních a komunikačních služeb. Poskytujeme a garantujeme vysokou kvalitu, přesnost dodávky a příznivé ceny.
http://www.czechplus.cz/
Snadná prezentace díky Freeboard.cz
Světový producent reklamních, sales propagačních pomůcek. Na trhu již 9 let. Nízká pořizovací cena, vysoká variabilita, podpořená několikanásobně prodlouženou zárukou.
http://www.freeboard.cz/
Italština Mgr. Jaroslav Poulíček, překlady a tlumočení
Tlumočník, překladatel a korektor italštiny a ruštiny. Tlumočení, překlady a korektury pro italský a ruský jazyk obousměrně se státní zkouškou, okrajově též angličtina a němčina. Odborné jazykové vzdělání, dobré reference a přes 20 let praxe v oboru.
http://www.poulicek.cz/
Odškodnění po dopravní nehodě
Zabýváme se získáváním náležitého odškodného pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Odškodné získáváme ze zákonné pojistky viníka nehody. Jsme prostředníkem mezi klientem a pojišťovnou. Zastupování poškozeného je zdarma.
http://www.centrum-odskodneni.cz
nausnice-prsteny-zlato-stribro, e-shop
Náušnice dětské, prsteny snubní-bílé zlato, zásnubní, stříbro, náušnice zlaté s diamanty vyrábíme za příznivé ceny. Zpracováváme zirkony, granáty, vltavíny, diamanty do šperků české výroby na zakázku. Stříbrné šperky jsou rhodiované a leštěné.
http://nausnice-prsteny-zlato-stribro.cz/
Aneri s.r.o. - reklama, marketing
Reklamní a marketingová agentura zajistí kompletní služby v oblasti reklamy, marketingu a Public Relations, včetně souvisejících služeb, výroby či produkce. Direct marketing, průzkumy, CRM, Web marketing, SEO, Média, tisk, Full service.
http://www.aneri.cz
Bylinářství cz - bylinky, čaje, masti
Bylinářství cz distribuuje a prodává bylinky, léčivé bylinné čaje a poskytuje zdravotní poradenství v oblasti alternativní medicíny. Prodává čaje, vitamíny, minerály, tinktury, dietetika, potravní doplňky, včelí produkty, masti, kosmetika.
http://www.bylinarstvi.cz
ES systems - úsporné systémy
Firma ES systems se zabývá prodejem energeticky úsporných technologií. Mimo jiné je importér a distributor švýcarského infračerveného topného systému Carbowell do ČR. Jejím cílem je zákazníkům nabídnout ty nejúspornější topné a jiné systémy.
http://es-systems.eu
Solária megaSun - G.E.A. Vetrano s.r.o.
Prodej nových solárií megaSun na leasing, úvěr i na splátky, záruční a pozáruční servis, 3 roky záruka. Dodáváme trubice, příslušenství, solární kosmetiku Fiji - Blend fijiblend.cz a Tanbright na bělení zubů při opalování v soláriu.
http://www.solaria-megasun.cz
Aku nabito - prodej nabíječů baterií
Prodej a servis nabíječů baterií pro manipulační techniku a čistící stroje. Nabídka od jednoduchých strojů až po vysokofrekvenční nabíječe. Čidla pro identifikaci akumulátorů. Poradenská činnost. Certifikovaný prodejce Nuova Elettra Suzzara, Axima.
http://www.aku-nabito.cz
kuchyně-nábytek
Internetový obchod s nábytkem. Nabízíme kuchyně, ložnice, obývací a dětské pokoje, pracovny, jídelny, předsíně a další bytové doplňky. Doprava zdarma při platbě předem.
http://www.kuchyne-nabytek.eu
Garnýže
Snadné věšení záclon.
http://www.garnyze-spousteci.cz
Normy ČSN-Právní normy a předpisy-Technické normy
Obchod specializovaný na normy technické české a zahraniční. Prodej publikací, věstníků, Sbírek zákonů, aktualizace norem. Objednávky v e-shopu .
http://www.technickenormy.cz
Seli - slané tyčinky
Vyrábíme slané tyčinky Seli, jsme výhradní dovozci německých cukrovinek Piasten - čokolády, bonboniéry, dezerty, bonbony a rakouské kávy ALVORADA. Dále pak nabízíme produkty Nutkao - oříško-čokolávodvý krém.
http://www.seli.cz
Izostav - Protipožární nátěry a ochrana staveb
Protipožární ochrana staveb protipožárními nátěry na ocel, dřevo a beton. Prodej vypěňovacích protipožárních nátěrů řady PLAMOSTOP, zaškolení realizačních firem, dimenzace protipožárních nástřiků, poskytování technických podkladů projektantům.
http://www.izostav.cz
Nákupní centrum Géčko
Nakupování a služby pro celou rodinu. K dispozici je dostatek parkovacích míst a přes 40 obchodů. Naleznete mezi nimi Electro World, Intersport, C&A, Deichmann, adessa, CCC, Puntanela a další. Nákupní centrum navázalo na hypermarket Globus a rozšířilo jej o novou část.
http://www.ncgecko.cz/
Svatební agentura - organizování svateb, firemní akce
Jsme agentura, která se specializuje na organizaci svateb, ale díky našim zkušenostem a kontaktům se postaráme i o firemní, nebo soukromé akce (firemní večírky, oslavy, narozeniny, teambulding). Svatební agentura Brno a svatební agentura Olomouc
http://www.bgreen.cz
Aleš Hanzal - Vrakoviště Citroen
Nabízíme výkup havarovaných aut a bouraček vozů Citroen Saxo, C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8. Náhradní díly, autodíly na Citroeny zavážíme třikrát týdně Praha a jedenkrát týdně Brno. Dále zajistíme individuální dovoz automobilů z USA a EU.
http://www.vrakoviste-citroen.cz
Prodej ready made firem, zakládání společností
Specializujeme se na prodej ready made společností, firem. Ready made společnost je firma, která je připravena k okamžitému prodeji a k zahájení podnikání. Nabízíme zakládání firem, společností na zakázku. Firmy, společnosti od nás šetří Váš čas.
http://www.zeustrade.cz
STIHL, autorizovaný servis a prodej.
“Každý výrobek je tak dobrý, jak dobrý je jeho servis”, tato jedna z myšlenek zakladatele firmy STIHL přispěla k tomu že produkty firmy jsou na celém světě distribuovány výhradně prostřednictvím sítě značkových autorizovaných prodejců, kteří zajišťují rovněž pozáru
http://www.czstihl.cz
Ozvučení Stříška
Ozvučení kulturních a společenských akcí. Pronájem ozvučovací techniky.
http://www.ozvuceni.info
Inext s.r.o. - prodej nábytku
Prodáváme kancelářský, hotelový, manažerský a bytový nábytek, konferenční, hotelové a restaurační stoly. Dále sedací soupravy, matrace, jídelny, regály a kancelářské a manažerské židle. Půjčujeme nábytek do kanceláří a pro cathering.
http://www.nabytek-inext.cz
Portál o právu informačních technologií
Portál o právu informačních technologií, softwarovém a internetovém právu a doménových sporech.
http://www.pravoit.cz
Pitné lahve SIGG
Vysoce kvalitní švýcarské pitné lahve se stoletou tradicí. Dětské, sportovní, do města, outdoor, termo.
http://www.sigg.cz
Kotvičník zemní - prodej sušené natě.
Kotvičník je bylina s mimořádnými účinky a obsahovým složením jejíchž schopností využívaly a využívají národy na celém světě. Významně zvyšuje hladinu testosteronu a zvyšuje sexuální libido. Prodáváme nať z rostlin šlechtěných pro farmaceutické účely, srovnejte k
http://www.kotvicnik.cz
Zakládání společností, prodej ready made společností, zakládání organizačních složek
Zakládání obchodních společností, poboček a organizačních složek zahraničních firem, czech companies, czech company, tschechische gesellschaft, czech business, czech firm, czech branch, sociétés tchèques, succursales tchèques.
http://www.czechcompany.cz
Domex Prag - kvalitní podlahy a plovoucí podlahy
Zabýváme se především velkoobchodním prodejem laminátových a dřevěných podlah, ale také jejich pokládkou. Jsme výhradním dovozcem laminátových podlah německé značky HDM - ELESGO.
http://www.domex.cz/
SK Industrietechnik
Šroubení, hadice, trubky, příchytky, rychlospojky, kulové kohouty, manometry, filtry a další. V našem skladu nyní evidujeme takřka 10 000 položek zejména z oblasti hydrauliky a příslušenství.
http://www.sk-hydraulika.cz
Urban zlatnictví - obchod s drahými kovy, zlatnictví, šperky, hodinky
Společnost Urban a spol. se zabývá obchodem s drahými kovy, zlatnictvím, výrobou a prodejem šperků a službami okolo drahých kovů.
http://www.urbanzlato.cz/
Mapy, průvodce, navigace gps garmin, automapy - KIWI
Specializovaná prodejna turistické literatury-map, průvodců, vše o cestování. Víc než 17 000 titulů. Nabízíme automapy, atlasy, turistické a cyklomapy, cestovní průvodce, outdoorové publikace-horolezectví, potápění, divoká voda, MTB, cykloturistika, skial
http://www.mapykiwi.cz
Průmyslové a laboratorní váhy Sartorius
Sartalex-dodavatel vah Sartorius-analytické váhy, zlatnické váhy aj..
http://sartalex.cz/
Čalounické potřeby - molitany - koženky - zdravotní matrace
V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál. Dále u nás zakoupíte molitan, látky, koženky, žíně, nářadí, jehly, nitě, lepidla, hřebíky, pur pěna, popruhy, dále bytový textil.
http://www.calounickepotreby.prodejce.cz
Luxusaukce.cz - aukce od 0 Kč
Už Vás nebaví staré a předražené aukční portály? U nás máte registraci zcela zdarma, vystavení aukce od 0 Kč. Prodej, Nabídka, Pokec, Nákup, Minimální ceny. To je Luxus!
http://www.luxusaukce.cz
VanocniSvicky.cz
Geniální vánoční elektrické svíčky. Už žádné zamotané kabely a stres. Svíčky vypadají skvěle, pohyblivý kloub umožní precizní nastavení do optimální polohy, možnost nastavnení efektu plápolajícího plamene, svíčky jsou certifikovány v Něměcku.
http://www.vanocnisvicky.cz
Miho - car
Zabýváme se nákupem a prodejem nových a použitých náhradních dílů do všech typů automobilů.
http://www.mihocar.cz
Belterra.cz - židle, stoly, nábytkové sestavy
Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků. Při výrobě klademe důraz nejen na kvalitu zpracování, ale i na originalitu.A to vše za přijatelné ceny.
http://www.belterra.cz
Zdravotní matrace, lamelové rošty - Matrace-matera
Vyrábíme zdravotní matrace, lamelové rošty a doplňky pro zdravý spánek.
http://www.matrace-materasso.cz/
Zlatnice.cz
Ruční výroba šperků, nejlevnější snubní a zásnubní prsteny dle přání zákazníka, opravy na počkání, zakázky, restaurování šperků a madonek - smaltů a porcelánu. Briliantové šperky.
http://www.zlatnice.cz
Výroční zpráva - elektronické výroční zprávy na CD/DVD i online
Výroba elektronických výročních zpráv na CD/DVD nebo online. Umístíme vaši výroční zprávu na CD/DVD za velice výhodné ceny. Nabízíme možnost online vydání vaší výroční zprávy.
http://www.vyrocni-zprava.cz
Křesla - židle
Společnost Křesla-židle je velkoobchodní firmou, nabízející široký sortiment sedacího nábytku. Křesla, židle i sedací soupravy exkluzivních dodavatelů dodáváme pro komerční i soukromé interiéry.
http://www.kresla-zidle.cz
Advokátní kancelář JUDr. J. Harvalík
Advokátní kancelář JUDr. Jaroslav Harvalík & Co. Jistota, spolehlivost, právní fundovanost jsou jednoznačně výrazem kvality a konformity poskytovaných právních služeb.
http://www.ak-harvalik.cz/
TKP interiér s.r.o.
Nabízíme sedací soupravy Bianca a Michaela, které patří mezi jedny z nejoblíbenějších sedacích souprav s celodřevěnou kostrou v kombinaci smrkového a bukového dřeva bez použití dřevotřísky a jiných podobných materiálů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které
http://www.sedni.cz
Půjčovna svatebních šatů v Brně - salon Claudia
Půjčovna svatebních šatů v Brně - salon Claudia je jedním z nejstarších svatebních salonů v Brně. Nabízíme originální modely svatebních šatů. Budou se vám věnovat naše dámské krejčové. Svatební šaty Vám také ušijeme. Jako překvapení zajímavá cena.
http://www.svatebni-salon.cz
Zastřešení bazénů
Středoevropské klima umožňuje koupání v nezakrytém bazénu bez vytápění maximálně tři měsíce v roce. Abychom koupací sezónu prodloužili, nabízíme našim klientům teleskopická zastřešení různých typů a velikostí
http://www.vbvplast.cz
Zahradnictví Flos
Dodáváme květiny do prodejen, zahradních center a obchodních řetězců po celé ČR. Zajišťujeme prodej přímo v našem zahradnictví a to včetně pravidelných rozvozů pro naše zákazníky.
http://www.floszahradnictvi.cz/
Výroba bazénů - zakrytí hladiny bezpečnostními lamelami.
Výroba bazénů - plošné zakrytí hladiny bezpečnostními lamelami ASPAR. Výrazná úspora energie, úspora vody a chemikálií. Zabezpečení proti dětem i zvířatům. Betonové bazény, bazénová technologie. Bezpečné zakrytí bazénů lamelami. Ochráníte své děti.
http://www.bazenybrno.cz
Bezpečnostní a detektivní agentura Kapo security
Bezpečnostní a detektivní agentura poskytuje služby z oblasti BIS a pátrání. Pohledávky, lustrace osob, pátrání po osobách a majetku, zajištění důkazů, odposlechy, ochrana klienta. Zárukou jsou zkušení detektivové s praxí u Kriminální policie ČR.
http://www.kapo-security.cz/
Eko-domov, vše pro koupelny
E-shop na koupelny, koupelnový nábytek Elita, půdní schody a střešní okna Fakro. U nás si vyberete vodovodní baterie - koupelnové, kuchyňské, pákové i kohoutkové, termostatické, vanové, retro. Máme pro Vás i sprchové kouty, hydromasážní vany i panely.
http://www.eko-domov.cz
Martypet s.r.o.
Velkoobchod chovatelskými potřebami - Váš dodavatel výrobků značky Marty, výhradní distributor JBL pro Českou Republiku,...
http://www.martypet.com
CESK – vybavení restaurací a cukráren
Chcete kvalitní chladící a výčepní techniku pro hotely, restaurace, cukrárny, kluby a bary? Nebo také kávovary, kompresory, nápojové automaty a chladicí boxy? Profesionální výčepní technika společnosti CESK Vás nezklame!
http://www.cesk.cz/
Péče o psa
Jsme společnost, která se stará o chrup pro vašeho pejska, nahradili jsem klasické čištění zubů o nový přípravek pro odstranění povlaku. Nabízíme funkční pochoutky, které zaručí péči o zdravý chrup, svěží dech.
http://www.peceopsa.cz
Klára Bártová - styling, copywriting
styling, copywriting
http://www.klara-bartova.net
Prodej společností - EPS s.r.o.
Prodej společností, založení společnosti na klíč, asistence při založení s.r.o. a a.s., prodej firem, ready-made společnosti nachystané k okamžitému prodeji. Společnost také poskytuje vedení účetnictví, mzdového účetnictví.
http://www.eps-olomouc.cz/
Kuchyňské linky - kuchyně Hanák - Nore Trade s.r.o.
Kuchyňské a interiérové studio v Brně. Kuchyňské linky zn. Hanák nábytek, spotřebiče, dřezy, pracovní desky, corian, žula. Kuchyně na míru. Nábytek na zakázku, ložnice, matrace, rošty, obývací stěny, vestavné skříně.
http://www.noretrade.cz
Garážová vrata, eurookna
Vyrábíme a montujeme dřevěná garážová vrata, dřevěná eurookna ,dřevěné vchodové dveře,dřevěné fasády a dřevěné terasy. Nabízíme také výklopná a sekční garážová vrata, průmyslová vrata sekční a automatické brány. Výroba, prodej a servis po celé ČR.
http://www.vrata-dvere.cz
HFP - Health & Fire Protection
Zajišťujeme kompletní přípravu dokumentace PO, dokumentace BOZP, školení PO a školení BOZP. Bezpečnost práce a požární ochrana je pro nás víc než jen práce.
http://www.hfprotection.cz
Reklamní předměty
reklamní předměty a dárky, reklamní předměty, reklamní zboží, dárky, reklama, reklamní potisk, dárkové a reklamní zboží
http://www.reklamnipredmety.sk/
Star Line - dětské rekreace s.r.o.
Zabýváme se pořádáním letních dětských táborů a škol v přírodě na klíč. Nabízíme ubytování, stravování, dopravu, program, zdravotní a pedagogický dozor. Svatby, školení, team building aj. akce vítány.
http://www.rekreaceprodeti.cz
Strejc Design s.r.o. - výroba dekorací pro film i reklamu
Společnost Strejc Design s.r.o. se zabývá výrobou atypických dekorací - vyrábí dekorace pro film i reklamu. Dle požadavků zákazníka vyrobíme jakékoliv 3D dekorace, scény, výstavní stánky, štuky, atypické interiéry a exteriéry, dětské atrakce a modely. Jsme specialisté v obor
http://www.strejcdesign.cz/
Kadeřnické a kosmetické potřeby
Kadeřnické a kosmetické potřeby – velkoobchod PRIME. Potřeby pro kadeřnictví, kadeřnické potřeby a kadeřnický velkoobchod. Velkoobchod působí na území celé Moravy s prodejnami v Brně, Olomouci, Ostravě a Zlíně.
http://www.prime-velkoobchod.cz
Xfer s.r.o.
Reklamní textil Xfer - velkoobchod. Prodáváme trika, trička, polokošile, mikiny, baseballové čepice, dětská trika, reklamní předměty, pracovní oděvy. Vše vhodné k výšivce a potisku.
http://www.xfer.cz
Pravni preklady, s.r.o.
Provádíme běžné i odborné překlady (právo, obchod, finance, stavebnictví, bankovnictví, pojišťovnictví) do 50 jazyků ve velmi krátkém termínu za příznivé ceny. Překlad ověřený právníkem.
http://www.pravni-preklady.cz
Autopůjčovna Carport s.r.o.
Autopůjčovna, dovoz, prodej, pojištění.
http://www.autopujcovna-havirov.cz
Chovatelské potřeby, zvířata, krmiva
Specializovaný zverimex – prodej živých zvířat, chovatelské potřeby, krmiva, akvaristika. Granulovaná krmiva pro psy a kočky
http://www.zverimex-vyskov.com/
Ubytování, hotely - dovolená v ČR a SR
Zajistíme ubytování v Praze, České republice a na Slovensku. Turistický servis, služby pro dovolenou, pronájem aut, okružní jízdy, výlety, vstupenky, kulturní a společenské akce. Nabídka adrenalinových sportů, cykloturistiky a agroturistiky.
http://www.perfect-travel.eu/cz/
Inzerce na Zóna.cz - inzerce a inzeráty zdarma, bazar
Inzerce zdarma, bazar, prodej, nákup, nabídka a poptávka. Autobazar, reality, práce, mobily, počítače, sportovní potřeby, zvířata.
http://inzerce.zona.cz/
M Motors CZ, s.r.o. - Mitsubishi Motors
Společnost zajišťuje autorizovaný dovoz a distribuci automobilů a náhradních dílů značky Mitsubishi Motors do České republiky. Zastoupení a servis vozů Mitsubishi Colt, Grandis, Lancer Sportsedan, Outlander, Pajero, L200.
http://www.mitsubishi-motors.cz
Svět papírových tašek
Výroba a prodej ekologických, ekonomických i luxusních papírových tašek v mnoha druzích, barvách, velikostech a provedeních. Velké množství tašek skladem ihned k dodání. Široká nabídka tašek a obalů na láhev. Dotisk sítotiskem.
http://www.svettasek.cz
Antik bazar - inzerce starožitností
Antik bazar – inzertní server pro starožitnosti, prodej a nákup za výhodné ceny. Najdete zde starožitný nábytek, židle, stoly, skříně, obrazy, vitríny, komody, skleníky, sochy, keramiku, porcelán, lustry, hodiny, hračky, koberce, křesla.
http://www.antikpraha.cz
Intena - Dětský nábytek
Vyrábíme a dodáváme dětský nábytek, zařizujeme dětské a studentské pokoje po celé ČR a SR. Vytváříme 3D návrhy pokojů. Nabízíme nábytek z masivu, sestavy na míru, barevný dětský nábytek a postele, zdravotní matrace, kapsáře, ribstole.
http://www.intena.cz
Vinotéka Vínovín - Centrum znojemských vín E-shop
Vinotéka a internetový on-line prodej vín ze Znojemska. Dárkové poukazy on-line, dárkový servis, doplňkový sortiment, sudová vína, doplňkový sortiment, knihy, časopisy, velkoobchodní ceny pro obchodníky. Nakupujte u odborníků.
http://www.vinovin.cz
Kuchyňské studio Schüller Praha
Prodej exkluzivních a designových německých kuchyní Schüller a domácích spotřebičů Gaggenau, Gutmann, Siemens, Bosch, Miele, Liebherr. Nabízíme také dřezy a baterie Franke, Blanco, Schock.
http://www.schuellerpraha.cz
Catering po italsku
Poskytujeme exklusivní cataringové služby výhradně z italských potravin a nápojů.
http://www.italske-pochoutky.cz
Skříně AZ skříně - vestavné skříně a šatny na míru
Vestavěné skříně a šatny na míru, hliníkový šatní systém, dělící příčky, posuvné dveře. Široký výběr rámů, doplňků a materiálů: děrováné, lamino, dýha, žaluzie, bambus, barevná skla, zrcadla, lacobel, connex. Působnost celá ČR.
http://www.azskrine.cz
Pergoly a altány na VETAS - výroba pergol, altánů, garážových stání
Vyrábíme sériově i na zakázku pergoly, altány, garážová stání, zahradní nábytek. Pergoly, altány, garážová stání dodáváme jako jednoduché stavebnice včetně návodu a spojovacího materiálu. Samozřejmě k našim výrobkům zajišťujeme i montáž, ochranné nátěry a dopra
http://www.vetas.info
CoolPeople - pronájem IT expertů
CoolPeople nabízí kvalitní prověřené IT odborníky, profesionály a experty formou pronájmu a outsourcing IT služeb. Tyto kapacity je možné vyhledávat dle požadovaných podmínek a jsme schopni je rychle poskytnout do Vašich projektů.
http://www.coolpeople.cz
Silneto.cz - prodej nářadí
Velkoobchod s vrtací a brousící technikou. Prodej značkového nářadí ACESA.
http://www.silneto.com
ERUDIA – vzdělávací kurzy a výukové filmy
Znáte audiovizuální vzdělávání? Stáhněte si výukové filmy, naučné dokumenty, semináře a rozhovory nejen o společenských tématech. Najdete zde také vzdělávací kurzy pro firmy i veřejnost, manažerské a počítačové kurzy, kurzy úspěšného pohovoru.
http://www.erudia.cz/
Koupelnové studio
Prodej vybavení koupelen, sanitární keramiky, vodovodních armatur, obkladů a dlažeb.
http://www.g-sanita.cz
Přídavná zařízení
Přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům, široký výběr z mnoha přídavných zařízení.
http://www.pridavnazarizeni.wz.cz
Střechy EU
On-line prodej střešních oken, rolet, žaluzií, montážních doplňků firmy Velux, střešních fólií Jutadach, Jutafol, Tyvek, Guttafol, střešních doplňků Mage a tepelných izolací Knauf, Orsil, Orsik, Isover, Rockwool. Armovací fasádní textilie - perlinka.
http://www.strechy.eu
ABC Českého hospodářství - obchodní příležitosti - poptávky a nabídky firem
Poptávky po zboží a službách, rozeslání dodavatelům, výběr nabídek, databáze firem, ekonomické, obchodní informace. České, zahraniční veřejné zakázky, tendry EU. Obchodní příležitosti ze všech oborů. Poptávejte nebo získejte zakázky pro Vaši firmu.
http://www.abc.cz
Zols s.r.o.
Zdravotnícka obchodná a leasingová spoločnosť. Dodáva materiály pre neurológiu, rádiológiu, rádioterapiu a chirurgiu.
http://www.zols.sk
Prevent, s.r.o.
Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a pred požiarmi.
http://www.prevent.sk/
Poling
Systémy manažérstva a systém riadenia kvality. Výskum dynamických fraktálnych štruktúr a jej aplikácia.
http://www.poling.sk/
Mgr. Juraj Kubán
Prekladateľské služby v anglickom jazyku, korektúry textov, lokalizácia stránok, návrh dokumentov, prepis audio a video záznamov. Ceník, projekty a glosáre.
http://www.pts-translation.sk
Drewo a Srd
Knižné vydavateľstvo s textami a menami vydaných autorov a diel.
http://message.sk/drewo/
Centrumprekladov
Zabezpečovanie prekladov a tlmočenia do všetkých svetových jazykov.
http://home.nextra.sk/cpag/
Aspa Translations
Prepisovanie slovenských alebo anglických textov podľa STN na PC. Ponuka prekladov tiež pre nemecký a poľský jayzk.
http://www.aspa.sk/
A.S.E.P., spol. s r.o
Kompletný predaj a servis digitálnych zariadení značky Xerox, referencie, produkty a servis.
http://www.asep.sk
Agrokomplex-výstavníctvo Nitra
Prehľad poriadaných výstav, kalendár, katalóg a ponuka služieb včetne ubytovania a rôznych máp.
http://www.agrokomplex.sk/
Advokát - JUDr.Vladimír Nádaský
Komplexné právne služby, urgentné zakladanie obchodných spoločností a vymáhanie pohľadávok.
http://web.stonline.sk/nadasky/
Výkup zlata Most
Nabízíme výhodné, denně aktualizované výkupní ceny zlata, příjemné prostředí, profesionální obsluhu zaměřenou na kvalitu služeb a absolutní důvěryhodnost v čemkoli co děláme.
http://zlatomost.webnode.cz
Fox Service - Překlady do jazyků EU
Agentura se dlouhodobě orientuje na překlady pro zákazníky ze států EU a zajišťuje technické překlady a odborné překlady v různých oblastech. Zajišťujeme také překlady do skandinávských a pobaltských jazyků.
http://www.fox-service.cz/
Soudní znalec tisk a polygrafie
Posouzení pravosti dokumentů a smluv, kvality tisku - reklamace, zkoumání pravosti bankovek a cenin, polygrafie, znalecký posudek
http://www.zkoumani.cz/
Topkrmiva, než dojdou granule, zavolej si o nové!
Veškeré zboží SKLADEM, Doprava nad 600,- ZDARMA, Měsíční AKCE, Věrnostní slevy, Chovatelský klub, Velkoobchodní prodej. Rodinné zázemí, přátelský přístup, kvalitní zboží, odpovídající ceny, spolehlivý servis a dlouholeté zkušenosti v praxi
http://www.topkrmiva.cz
Osvětlení
Uni light nabízí osvětlení a moderní designová svítidla FLOS, ARTMEMIDE, atd. Studio se zaměřuje na prodej designového osvětlení, návrhy osvětlení, realizace osvětlení pro interiéry, venkovní osvětlení, stmívací a řídící systémy Lutron, atd.
http://www.unilight.cz
Dětské postýlky a dětský nábytek
Prodáváme dětské postýlky, kolébky, komody, přebalovací pulty, židličky, ohrádky, ložní soupravy do postýlek, spací pytle, zavinovačky a kojenecký textil. Vše skladem s dopravou do 24 hodin.
http://www.detskepostylky-eshop.cz
Fišmistr Petr
Stavbení firma podnikající v sektoru stavebnictví pro soukromý i veřejný sektor. Umíme novostavby i rekonstruce, včetně hlavních subdodávek, fandíme obnovitelným zdrojům energie a umíme je realizovat vlastními silami.
http://fismistr.webnode.cz
Měřící přístroje TESA SA Brno
Švýcarská firma TESA SA Brno je přední světový výrobce špičkových měřících přístrojů v Brně a celé ČR. Výrobní sortiment firmy zahrnuje posuvné měřítka, mikrometry, úchylkoměry, přístroje pro měření slepých otvorů.
http://www.tesabs.cz
Silverex
Revoluční výrobky z nano technologie, firmy Silverex, s použitím 99,99% stříbra pro ošetření Vaší pleti. Tyto produkty byly vyvinuty v Jižní Koreji, kde se těší velké oblibě a popularitě, mimo jiné i v Japonsku a USA.
http://silverexcom.webnode.cz
Veterinární ordinace MVDr.Daniely M.Ali
Infomační stránky veterinární ordinace specializované na psy, kočky, hlodavce a plazy. Poskytujeme komplexní veterinární preventivní a terapeutickou činnost, výživové poradenství, ortopedické poradenství u rostoucích zvířat.
http://veterinatynec.webnode.cz
Poukázky
Poukázky na produkty a zboží. Pro zákazníky, firmy a prodejce zboží a služeb. Vybírejte z nepřeberného množství dárkových poukázek v našem e-shopu.
http://www.poukazky.cz
Studio mt design
Studio nabízí návrhy a realizace interiérů bytových i komerčních, stavební projekty novostaveb i rekonstrukcí od studie po prováděcí dokumentaci. Přijďte k nám a zrekonstruujte byt tak, že sousedi bodou závidět.
http://desdes.webnode.cz
Přírodní kámen pro interiér / exteriér - skladem
Mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec. Vhodné pro obklady, dlažby, podlahy, koupelny, kuchyně, haly, chodby, obývací pokoje, ložnice, stěny, fasády, kanceláře, domy, budovy, byty, lázně, terasy, atd.
http://www.piedra.cz
Sítotisk Brno - Josef Adámek
Společnost Sítotisk Josef Adámek se svou činností zaměřuje na digitální fotorealistický tisk až do velkoplošných formátů. Zajišťujeme profesionální sítotisk, výrobu (tisk) samolepek, výrobu a potick PVC plastových cedulí.
http://www.josefadamek.cz
Sinoczechtrade.com
Portfolio služeb: uvádění klientů na čínský trh, intenzifikace obchodní výměny, personální podpora,průvodcovství, výuka čínštiny a obchodní (business) etikety v Číně.
http://www.sinoczechtrade.com/cz/
Plovoucí podlahy, pokládka, podlahářství
Prodáváme plovoucí podlahy Classen. Pokládáme dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, koberce, PVC.Pokládka parket, broušení a povrchová úprava. Stavba tesas z exotických dřevin (Masseranduba, Bangkirai). Srovnání povrchů nivelací.
http://www.expodlahy.cz
Investiční zlato, investiční stříbro
Prodáváme a vykupujeme investiční zlato a investiční stříbro v Praze a Plzni za hotové. Konzultace a školení zdarma v ceně nákupu. Investiční zlato a stříbro skladem v Praze a Plzni. Přímý i webový prodej po celé ČR a SR. Platba v Kč i v EUR.
http://www.zlatostribro.com
Lisap
Jsme výhradním distributorem profesionální vlasové kosmetiky Lisap pro ČR. Nabízíme barvy na vlasy, melíry, stylingové produkty ( gely, laky, tužidla, vosky, lesky apod.), přípravky pro regeneraci vlasů (šampóny, kondicionéry, masky atd.), permanentní narovnávače atd.
http://www.lisapmilano.cz
Překlady a tlumočení Monika Hradilová
Překlady a tlumočení z/do NJ, AJ a dalších jazyků. Zkušený tým překladatelů a tlumočníků. Provedeme soudní překlady a tlumočení, simultánní tlumočení, expresní překlady. Jistota individuálního přístupu. Vysoká přesnost překladů díky rodilým mluvčím.
http://www.prelozto.cz
Ploty, pletivo asm
Ploty, pletivo, ASM. Dodáváme materiál pro oplocení Vašeho pozemku. Zemní vruty, plot, pletivo, sloupky, brány, branky.
http://www.plotypletivo.cz
Autobusová doprava
Nabízíme vám dopravu osob vnitrostátní a mezinárodní. Potřebujete se někam přepravit a nevíte jak a kudy? Proto jsme tu pro vás. Ve vnitrostátní i mezinárodní dopravě patříme mezi nejlepší. Pojeďte s námi.
http://autobus-doprava.webnode.cz/
Genova - servis s.r.o.
Profesionálové ve svém oboru vám nabízejí povrchové úpravy všeho druhu, kdekoliv a kdykoliv. Provádíme povrchové úpravy a sanace betonů, povrchové úpravy dřeva tryskáním, hydroizolace střech a také povrchové úpravy kovů.
http://www.genova-servis.cz
Autodily-opel.webnode.cz
Firma zajišťuje především prodej vše použitých i nových autodílů vozidel Opel a originální diagnostiku Tech2 a poskytuje komplexní služby a mechanické opravy ohledně všech vozidel Opel.
http://www.autodily-opel.webnode.cz
Clip in vlasy - nejvyšší kvalita remy
Clip-in vlasy – jednoduchá metoda prodloužení vlasů. Získejte dlouhé vlasy během 5 minut. Metoda Clip-in je k vašim vlasům šetrná – prameny vlasů se upevňují pomocí malých sponek.
http://www.easyloop.cz
Mgr. Lubomír Smékal
Stránky jsou určeny lidem, kteří mají problémy při zvládání obtížných životních situací jako jsou manželské a partnerské problémy, problémy nevěry a žárlivosti. Jsou určeny také těm, kteří chtějí rozvíjet své přirozené dispozice.
http://lubomirsmekal.webnode.cz/
Cífka, spol. s r.o.
Naše firma je zaměřena na prodej širokého sortimentu Železářství, prodejem a montáží vratové techniky Hörmann, zakázkovou kovovýrobou, výrobou křídlových a posuvných bran, vjezdových vrat a ocelových konstrukcí.
http://www.cifka.cz/
Obalový materiál a čistící prostředky
ECOFOL je specializovaný velkoobchod dodávající nápojové kelímky, alobal, igelitové sáčky, krabice na pizzu, igelitové pytle, jednorázové nádobí, papírové tácky, papírové utěrky, balící folie, papírové sáčky a plastové nádobí.
http://www.ecofol.cz
Zemní vruty Krinner pro ploty a pergoly
Zemní vruty od nás jsou vhodné pro ploty, pergoly a fotovoltaiku. Zemní vruty Vám ušetří kopání a betonování. Rychlá a jednoduchá instalace i demontáž zemních vrutů.
http://www.apleg-zemnivruty.cz
Stolařství Pokorný - výrobce nábytku na míru
Stolařství Pokorný - výrobce nábytku na míru. Nejkrásnějším místem pro odpočinek, je Váš domov.
http://www.dyhovany-nabytek.cz/
Zdravotní kancelářské židle
Zdravotní české terapeutické židle THERAPIA® představují absolutní ergonomickou špičku určenou pro dlouhé sezení. Výroba a prodej dětských, kancelářských a manažerských křesel.
http://www.therapia.cz
JN interiéry - 3D návrhy a výroba
Klademe důraz na vysokou kvalitu výrobního zpracování , design a funkčnost. Používáme pouze zkušenostmi a časem prověřené materiály, kování a systémy. Veškerý sortiment, navrhujeme a vyrábíme podle současných trendů.
http://www.jninteriery.cz
Truhlářství Štěpán Hýbl
Jsme rodinná firma zaměřená na truhlářskou výrobu s více než patnáctiletou působností.Zakládáme si na flexibilitě a kvalitně odvedené práci. Máte-li zájem o naše služby navštivte nás, nebo nás kontaktujte na emailu.
http://truhlarstvi.webnode.cz/
Abacha - deratizace, dezinsekce, tepelná úprava dřeva, fumigace
Naše společnost se zabívá hubením hlodavců, hmyzu a tepelným ohřevem dřevěných obalů do zahraničí. Kontaktujte nás.
http://abacha.webnode.cz/
Kf mont, s.r.o. - sádrokarton, izolace
Sádrokarton a suché stavebnictví KNAUF, RIGIPS. Provádíme sádrokartonářské práce a montáž sádrokartonu, sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, půdní vestavby. Prodáváme veškerý materiál na montáž sádrokartonu.
http://www.kfmont.cz
Sečení trávy a zatravněných ploch
Vážení spoluobčané, jistě se spousta z Vás potýká s problémem – a tím je sečení Vašich zatravněných pozemků, zahrad ap. v pravidelných časových intervalech. Z různých důvodů není vždy čas na pravidelnou údržbu zeleně.
http://www.posecto.cz/
Prodej bytů Praha, nové luxusní byty Praha
Prodej nových bytů Skybarrandov regionu Praha je zahájen. Projekt Skybarrandov - Praha 5 představuje zcela nový koncept luxusního rezidenčního bydlení. Nabízíme prodej nových bytů, které jsou jedinečnou příležitostí pro všechny.
http://skybarrandov.cz/
Kancelářský a bytový nábytek NOBL
Kancelářský nábytek NOBL se specializuje na prodej sortimentu: kancelářský nábytek, kancelářské židle a kancelářská křesla, PC stoly a též bytový nábytek
http://www.nobl.cz
Agentura bydlení
Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, zděné domy, drobné podzemní stavby, montované dvojdomky, bytové domy.
http://www.agenturabydleni.cz
WellStar 418 214
Lidé, nepotřebujete shromáždit více medicíny, aby jste byli zdraví. Je velmi důležité jíst dostatek přírodních potravin. Firma WellStar, svými produkty podporuje Váš organismus, aby zůstal silným a zdravým. a ubránil se nemocem.
http://imune-greengold.webnode.cz/
Výtvarný atelier - kurzy malování a kreslení
Výtvarný atelier v centru Prahy pořádá pravidelné lekce kreslení a malování, plenéry a workshopy. Připravujeme studenty na přijímací zkoušky škol uměleckých oborů, architektury a designu - FA ČVUT, AVU, VŠUP, FVU Brno.
http://ninahedwic.webnode.cz/
Kadeřnické potřeby.
On line prodej kadeřnické potřeby, brazilský keratin, vlasová kosmetika.Stříhací strojky na vlasy za nízké ceny. On line prodej kadeřnické potřeby, brazilský keratin, vlasová kosmetika. Stříhací strojky na vlasy za nízké ceny.
http://www.literam.cz
Eva xxl nadměrné dámské, pánské oblečení
Nabízíme nadměrné dámské a pánské oblečení. Zboží zasíláme po celé ČR. Dámské mikiny, haleny, komplety, šaty, trička, pyžama, svetry, kabátky, kalhoty, tepláky. Pánské košile, trička, polokošile. Dále kabelky, šály, čepice.
http://www.evaxxlobleceni.cz
Poctivy-nakup.cz - Tady je svět ještě v pořádku
Lidé si čím dál tím více uvědomují, že u potravin nezáleží jen na ceně, ale také na kvalitě a čerstvosti. V Globusu to dobře víme a proto se na kvalitu a čerstvost zaměřujeme. Na těchto stránkách naleznete základní informace k tomuto tématu.
http://www.poctivy-nakup.cz
ProfiBiz.cz - výdělečné podnikání, SEO, marketing a propagace
ProfiBiz.cz je internetovým portálem, který Vám nabízí nové možnosti v rámci online podnikání. Pomocí ProfiBiz.cz se Vaše podnikání stane výdělečným. U nás naleznete sekce, jako jsou diskuse, nabídka a poptávka služeb.
http://profibiz.cz/
Lékárna Angis
Lékárna Angis Vám přináší široký sortiment léků, kosmetiky, čajů a potravinových doplňků. Najdete nás na Vyškově, hned u autobusového nádraží. Lékárna Angis ta nejlepší.
http://www.lekarnavyskov.cz
Zdravotní židle spinalis
Nakupujte kvalitní zdravotní židle Spinalis, které mají unikátní výkyvný systém do všech stran. Když kancelářské židle, tak Spinalis. zdravotní židle, spinalis, židle, kancelářské židle, bolest zad.
http://www.zdravotni-zidle.cz
Lešenářský servis
Chystáte stavbu domu, výměnu oken nebo třeba opravu fasády? Spolehněte se na Leseni-sluzby.cz, profesionály kteří Vám poskytnou komplexní lešenářské služby.
http://www.leseni-sluzby.cz
Svatební oznámení - novoročenky
Jsme rodinná firma, která si Vám dovoluje nabídnout elegantní svatební oznámení a novoročenky, které umocní skvělý dojem ze slavnostní chvíle. Ruční výroba raznic, tradiční postup tisku a pečlivě vybrané materiály.
http://www.novaktiry.cz
Šperky goldex.cz
Goldex je český výrobce šperků v ČR s tradicí od roku 2000. V nabídce máme více jak 7000 šperků a hodinek pro Vás. Při objednávce nad 1 000 Kč neplatíte poštovné ani balné.
http://www.goldex.cz
Palety, europalety, paletový fullservis
Sháníte levné palety? Nebo je chcete opravit, či prodat? Využijte renomované firmy Europal.cz, která Vám poskytne kompletní paletový servis standardních palet a euro palet.
http://www.europal.cz
Kalendáře, diáře, reklamní předměty
Internetový obchod AAA Papír nabízí kalendáře všech typů. Můžete vybírat jak nástěnné kalendáře, tak i tříměsíční a další kalendáře. Součástí naší nabídky je prodej reklamních předmětů.
http://www.aaapapir.cz
Deratizace, desinfekce, desinsekce - Opava
Komplexní služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce na Moravě. Speciální fumigace toxickými plyny. Projekty ochrany před škůdci v rámci norem EU(HACCP). Odborně vyškolený a trénovaný personál.
http://www.dddservisopava.cz
Překlady ruština
Naše překladatelská agentura se specializuje na ruský jazyk. Provádíme ústní a písemné překlady z českého jazyka do ruského a z ruského do českého. Využíjte i Vy našich služeb.
http://profipreklady.eu
Internetový obchod Český kupec
Internetový obchod Český kupec provozujeme na adrese ceskykupec.cz. E-shop nabízí celou řadu produktů pro vytvoření osobitého stylu v podobě módních doplňků k oblečení, do domácnosti, kanceláře nebo pro volný čas.
http://www.ceskykupec.cz
Radka Pavelova
Stránky představují prezentaci prací Radky Pavelové. Autorka se zabývá figurálními tématy převážně s geometricky zpracovanou formou. Jedním z charakteristických rysů její tvorby je propojování osobních prožitků.
http://pavelovaradka.webnode.cz/
Schodišťové sedačky Stannah
Dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště.
http://www.stannah.cz
Oblečení na motorku
Bike-In prodává oblečení na motorku a je specializovaný eshop na motorkářské boty, moto bundy a kombinézy a doplňky na motorky. Nabízí i helmy na motorku.
http://www.bike-in.cz
Outsourcing IT Brno a správa sítí pro Brno
Neplaťte drahé IT oddělení a využijte náš outsourcing IT. Provádíme odbornou správu sítí. Pracujeme v oblasti outsourcingu IT již několik let. Když správu sítí pro Brno, tak jen it-factory outsourcing.
http://it-factory.cz/
Stavebniny PasivniStavba.cz
Nakupte kvalitní stavební materiál za výhodné ceny z pohodlí Vašeho domova s dopravou po celé ČR. Hledáte kvalitní stavebniny a stavební materiál pro pasivní domy? U nás nakoupíte stavebniny pro pasivní domy za výhodné ceny.
http://www.pasivnistavba.cz
Rukavice. pracovní oděvy. obuv
Společnost Handsave s.r.o. byla založena v průběhu roku 2010 a již od počátku se začala zabývat úklidovými a jednorázovými vyšetřovacími rukavicemi, jako regionální velkoobchodní prodejce.
http://www.handsave.cz
Kurzy oděvní tvorby
Individuální kurzy oděvní tvorby určené všem zájemcům kreativního šití či oděvního výtvarnictví. Výukový program sestaven na míru dle požadavků klientky. Studentka si tak odnese z kurzu maximum.
http://kurzyodevnitvorby.webnode.cz/
Ing. Petr Králíček
Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace, nabízíme vypracování dokumentace stávajícího stavu objektů, provádíme inženýrskou činnost v různých fázích. Provádíme požárně bezpečnostní řešení staveb.
http://kart-blansko.webnode.cz/
M.Jiráček & sons - výrobce dechových nástrojů
Výroba a oprava žesťových dechových hudebních nástrojů. Opravujeme dechové nástroje od českých i zahraničních výrobců. Vyrábíme kvalitní křídlovky, trumpety, lesní rohy a příslušenství. Naše výroba je plně ruční.
http://www.jiracek.eu
Moje Amerika, nákup a dovoz zboží z USA
Cílem webové služby Moje Amerika je zpřístupnění amerického trhu veřejnosti a malým firmám v ČR s maximálním zjednodušením nákupu a dovozu. Dovezeme Vám z USA cokoliv.
http://www.mojeamerika.cz
Ortodoncie, MUDr. Dvořáková Helena
Zabýváme se léčbou nerovností chrupu pomocí snímacích a fixních ortodontických aparátků (rovnátek) u dětských i dospělých pacientů (věk nerozhoduje).
http://ortodoncie-dvorakova-helena.webnode.cz
Audience s.r.o. - materiály pro reklamu
Nabízíme komponent pro přímou montáž do lightboxů bez nutnosti elektrického prodrátování. Elektronická lišta je komplexní řešení, úspora financí a energie. Tato elektronická jednotka je technologicky vyspělejší než tlumivka a za srovnatelnou cenu.
http://www.petrasek.biz
Lux-watch.eu - miesto, spájania kvality s krásou.
V tomto e-shope Vám popnúkame množstvo najmodernejších a bez preháňania aj tých najkrajších značkových hodinárskych a zlatníckych výrobkov od celosvetovo uznávaných tvorcov renomovaných značiek.
http://www.lux-watch.eu
Návrhy interiérů - Adami design
Adami design se zaměřuje na poskytování služby bytového architekta. Naše 3D barevné návrhy interiérů Vám zpříjemní rozhodování o prostoru Vašeho domova a nabízí nevšední a jedinečné řešení interier designu s prvky nejmodernějších světových trendů.
http://www.adamidesign.cz
Profivideo - nákupní chování, marketing, výzkum trhu
Nabízíme technologie pro marketing i průzkum a výzkum trhu - sledování nákupního chování, počítání osob v definovaných zónách, vizualizace pohybu osob (nákupní centra, prodejny, výstaviště, hromadná doprava, nádraží, ap.).
http://vyzkumtrhu.webnode.cz
Rámování obrazů v rámařství Frame-it.cz
Rámování obrazů je pro nás něčím jiným, než pouze úpravou obrazů tak, aby se daly pověsit na stěnu. Při rámování se snažíme najít vždy ideální rám, který z obrazu udělá opravdové umělecké dílo. Protože pravidlo rámařství je jasné - jeden obraz, jeden rám.
http://www.frame-it.cz
Dlažby, obklady, koupelny
Vyberte si z naší široké nabídky koupelnového nábytku, doplňků a dalšího sortimentu z oblasti obkladů a dlažeb do koupelen pro Vaše spokojené bydlení. Nabízíme Vám koupelnové vybavení té nejvyšší kvality od předních výrobců.
http://www.dlazby-obklady-koupelny.cz
Tréninky a koučink, kurzy, semináře, workshopy
Zaměřuju se na motivaci a lepší prodejní schopnosti jak v telefonické komunikaci, tak i v obchodě. Ráda Vám ukážu, jak být úspěšnější a šťastnější.
http://www.byt-uspesnejsi.cz/
Artlingua | překlady, tlumočení, tlumočnická technika
Překlady a tlumočení v rámci světových jazyků, překlady všech oborů, právní překlady, překlady se soudním ověřením. Kompletní zajištění tlumočení a tlumočnické techniky na kongresy a konference.
http://www.artlingua.cz
Dřevěný nábytek
Nabízíme dřevěný nábytek a bytové doplňky ve francouzském stylu - dřevěný nábytek do dětkých pokojů, kuchyní a dřevěný nábytek z masivu na zakázku. Kolekce dřevěného nábytku obsahuje kredence, židle postele, atd.
http://www.mamaisoninteriors.cz
Nábytek Želeč
Zabýváme se maloobchodním prodejem nábytku renomovaných značek (Fines, Alples, Kanapa, Forte, Easyfurn, Domestav, BlackRedWhite, Gumotex). Dále provozujeme, jako výhradní zastupitel pro ČR, velkoobchodní prodej nábytku společnosti FINES a.s. Žilina.
http://www.nabytekzelec.cz
Zahradní nábytek, židle i barové židle
Firma Lino s. r. o. vyrábí židle, barové židle i nábytek. Veškeré židle a nábytek jsou vysoké kvality, o čemž svědčí i to, že existujeme od ruku 1994. Když barové židle a zahradní nábytek, tak jedině www.lino.cz.
http://www.lino.cz/
Půjčovna a pronájem topení
Pronájem topení je řešení pro mobilní či dočasné stavby a stanoviště. Již od roku 1992 jsme připraveni pronajmout - zapůjčit všechny typy topení. Půjčovna topení poskytuje topné agregáty pro vytápění stanů, provozoven a jiných místností. Nejčastější užití půjčen
http://www.pujcovna-topeni.cz
Kamna na olej - Autorep
Kamna na olej - výhodný způsob vytápění díky ekonomickému provozu a vysoké účinnosti. Výměníky kamen na olej poskytují pouze čisté teplo bez zápachu. Kamna na olej vydrží topit na jednu plnou nádrž celý den. Kamna na olej a vytápění olejem - vhodné pro vytápění průmysl
http://www.kamna-na-olej.cz
Fotbalové dresy - sport-dresy.cz
Dodáme fotbalové dresy ve který budete vypadat dobře a se kterými budete podávat maximální výkony. Jsme specialisté na dresy všeho druhu, samozřejmě i ty včetně nejžádanějších - fotbalové dresy.Naše fotbalové dresy nabízí funkční materiály i střih. U nás pořídíte kva
http://www.fotbalove-dresy.eu
Robotické vysavače
Robotické vysavače iRobot Roomba, iClebo, SAMSUNG a Cleanmate. Zajistí snadnější a každodenní úklid Vašich podlah. Robotické vysavače iRobot Roomba, iClebo, SAMSUNG a Cleanmate.
http://www.roboticke-vysavace.cz
Heyduk-izolace
Izolace a renovace plochých střech a žlabů z asfaltových lepenek, PÚ pěny i jiných materiálů používaných do roku 2010 Renovace střech z pozinkovaného plechu. Opravy střech památkových objektů.
http://heyduk-izolace.webnode.cz/
Drevoobrabeci-stroje
Nabízíme Dřevoobráběcí stroje vše se zárukou. V naší nabídce naleznete velký výběr mnoha strojů: Pásové pily,rozmítací pily,hranolovací pily,formátovací pily,Úhlová dvoukotoučová pila,linky na výrobu řeziva.
http://drevoobrabeci-stroje.webnode.cz/
MVDr.Ivo Pospíšil - veterinární klinika
Veterinární klinika specializovaná na malá zvířata. Nabídka preventivních programů pro mláďata a stará zvířata. Prodej diet a krmiv. Využíjte i Vy našich služeb.
http://veterina-vyskov.webnode.cz/
Primak - Výroba šperků, vyznamenání, odznaků
Poradíme Vám v oblasti starožitností, sběratelství, posouzení a ohodnocení. Dále se specializujeme na opravu starožitností a výrobu šperků, vyznamenání, odznaků, mincí.
http://www.primak.cz
Meče.cz - Nože, meče, katany a dárky pro muže
Meče.cz jsou specialisté na dárky pro muže a impozantní nože Kukri - mystické zbraně neohrožených nepálských bojovníků Gurkhů. V sortimentu naleznete také originální nože a meče ze všech koutů světa.
http://www.mece.cz
Dětská hřiště Bonita
Vyrábíme certifikovaná dětská hřiště na klíč s dodávkou umělých povrchů. V naší nabídce si můžete vybrat houpačky, kolotoče, herní sestavy, šplhací a balanční prvky, lanové herní prvky a řadu doplňků.
http://www.hriste-bonita.cz
Pinnot CZ s.r.o. spolehlivá bezbariérová řešeni
Komplexní řešení bezbariérovosti a bezpečnosti. Excellent Systems - stavebnicový systém nájezdů, ramp a protiskluzových podlah. Schodišťové sedačky / výtahy Freelift. Evakuační vozík Evacusafe.
http://www.pinnot.cz
Levné letenky, cestovní pojištění, jazykové kurzy - Vijatrip.cz
Vyhledáme vám ty nejlevnější letenky, zprostředkujeme jazykové kurzy, zařídíme ubytování v zahraničí, slevové karty a mnoho dalšího.
http://www.vijatrip.cz
Vozíky Server - i-voziky.cz
Český národní server pro obor vozíky a manipulační technika. Celorepublikový on-line bazar vozíků a bazar manipulační techniky. Výběrové řízení na vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, paletovací vozíky, servis vozíků. Seznamy firem.
http://www.i-voziky.cz
Nabytek-bohemia.cz
Nábytek-bohemia.cz prodává nábytek za velmi příznivé ceny. Nabízíme kožené sedací soupravy, postele, stoly, židle, kuchyně, předsíně, jídelny, komody, zahradní nábytek, dětský nábytek, nábytek BRW a další. Veškerý nábytek dopravíme až k Vám domů, a to po celé ČR.
http://www.nabytek-bohemia.cz
Kuchyně na míru Brno - PROSTOR s.r.o.
Společnost PROSTOR s.r.o. nabízí svým klientům v Brně kvalitní kuchyně na míru včetně grafického návrhu kuchyně a dodání potřebného kuchyňského nábytku. Mezi další činnosti patří zakázková výroba nábytku pro komerční i bytové účely.
http://www.prostor.cz
Stavebniny Jihlava
Stavebniny H2Plus nabízí prodej stavebního materiálu především v regionu Jihlava. Kromě prodeje stavebnin firma H2Plus provozuje i půjčovnu stavebního vybavení.
http://www.h2plus.cz/
ELBEN s.r.o.
Kuchyňské linky výrobní společnosti Elben se na trhu staly synonymem pro moderní a kvalitní kuchyňské řady. Nabízíme širokou nabídku materiálů a designů. Výroba kuchyňské linky na míru. Do kuchyní dodáváme elektrické spotřebiče renomovaných značek.
http://www.elben-kuchyne.cz
Diplomové, bakalářské a seminární práce
Zpracováváme kvalitně různé druhy prací jako jsou: diplomové práce, bakalářské práce, seminární práce, referáty, eseje atd.
http://www.diplomkyaseminarky.cz
Rizikové kácení stromů
Provádíme odborné rizikové kácení stromů a prořezávání stromů. Stromolezecká technika a specializované postupy, které používáme, nám umožňují citlivě a bezpečně pracovat přímo v korunách stromů. Dlouholetá praxe v oboru.
http://www.stromolezec.cz
Infračervený topný systém SunWaves-Infratopení IT
Nízkoenergetický infračervený topný systém Sun Waves je ekonomickým a ekologickým vytápěním budoucnosti. Uspoří Vám až 30% nákladů na vytápění. Infrapanely mohou mít podobu obrazu – topné obrazy. Nabízíme projekci, servis a prodej infrapanelů. Infratopení Vaše správná
http://www.infratopeni-it.cz
Satelitní komplety a montáže
Satcom je firma zabývající se montážmi satelitu, prodejem satelitních televizí a satelitních kompletů. Poskytujeme poradenství v oblastí jak montáže tak samotného výběru. V našem E-shopu najdete mimojiné DVB-T satelitní přijímače a mnoho dalšího.
http://www.satcom.cz/
Rodinné domy na klíč, dřevostavby
Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.
http://www.drevostavby-rodinny-domek.cz
All-izol-mont – zateplování fasád, sanace a izolace
All-izol-mont Vám nabízí profesionální služby v oblasti zateplování fasád, sanace a izolace. Pokud chcete mít jistotu, že jste udělali pro svůj domov maximum, tak byste měli využít našich profesionálních služeb.
http://allizolmont.cz
Tisknislevu.cz - nejlepší slevy
Tisknislevu.cz - Nejlepší a největší slevy, akce a slevové kupony na jednom místě. Stačí si slevu vytisknout. Vybírejte z více jak 1000 exkluzivních slev a slevových kupónů. Snažíme se získávat co nejvíc možných slev, které firmy nabízejí.
http://tisknislevu.cz
Domácí vinotéky
Domácí vinotéky - humidory, chladničky na víno, regály, stojany a příslušenství. Správné uložení Vašeho vína u Vás doma, kanceláři, nebo na prodejně. Vinotéky skladem pro 6 - 72 lahví. Oficiální distributor pro Moravu a Slovensko.
http://www.domaci-vinoteky.eu
AB-INTEX, s.r.o. interiér a exteriér domu
AB-INTEX, s.r.o. „u nás s.r.o. znamená snadno, rychle, odpovědně“. V našem týmu jsou zastoupena řemesla: tesař, klempíř, pokrývač, truhlář, podlahář, zedník, sklenář, malíř a natěrač.
http://www.ab-intex.cz
Úklidové služby Praha
úklid firem, profesionální úklidové služby, úklid kanceláří Praha, úklid komerční prostory, levný úklid, úklid hotelů, úklid garáží, úklid administrativních budov, úklid domu, úklid obchodních center.
http://www.duha-uklid.cz
Oční optika Aleš Novák
V prodejním sortimentu naší oční optiky najdete brýlové obruby, kontaktní čočky či sluneční brýle, ale mezi naše služby patří i vyšetření zraku. Optika Novák patří mezi špičky ve svém oboru nejen v Českém Brodě, ale i širokém okolí.
http://www.optika-novak.cz
Greenspol s.r.o.
Greenspol s.r.o. je výhradní dovozce samozavlažovacích květináčů LECHUZA. Květináče Lechuza pomáhají ozelenit všechny prostory v domě, v kanceláři, na zahradě, v hotelech a restauracích. Lechuza samozavlažovací systém je ideální pro všechny druhy rostlin.
http://www.lechuza-czech.cz
Kámen, dlažba
Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen poskytneme služby od návrhu užití našeho kamene přes poradenství a prodej přírodního kamene. Právě předprodejní konzultací jsme schopni společně se zákazníkem.
http://www.biro-d.cz/
Bagstore.cz - sedací vaky, ratanový nábytek, kance
On-line prodej - sedací vaky a pytle, ratanový nábytek, kancelářské židle a křesla, sofa a sedačky za výhodné ceny. Vhodné i jako dárky k narozeninám a svatební dary. Doprava po celé ČR zdarma.
http://www.bagstore.cz
Komínové systémy ikominy.cz
Server ikominy.cz nabízí kvalitní informace o komínových systémech EKO, ohebných komínových vložkách FLEXI, spalinových ventilátorech, ale i stropních kontrukcích na Vaši stavbu.
http://www.ikominy.cz
MDE s.r.o. Závěsné lávky, plošiny, lešení
Závěsné lávky - prodej, pronájem, montáž. Závěsná lávka je konstruována stavebnicově, je možné ji sestavit ze sekcí 2 a 3m až do délky 12m, pracovní výška až do 200m. Nabízíme také lávky, pracovní plošiny, stavební stroje, lešení, stavební výtahy
http://www.mde.sk/cz.html
Profesionální fotografování Západní Čechy
Fotograf Petr Gebauer atelier LYRIX, Karlovarský kraj (karlovy Vary, Sokolov, Cheb). Fotíme Rodinné, svatební, modelingové, reportážní foto.
http://lrx.cz
AAC Pragocel - hutní materiály
AAC Pragocel je obchodní společností působící v oblasti hutních materiálů. Aktivity firmy jsou především zaměřeny na nákup, skladování a prodej ocelí, jejich dělení dle požadavků zákazníka a zajištění dodávek dle dispozic na místo určení.
http://www.aacpragocel.cz
Retro Rockabilly Shop
E-shop zaměřený na retro, rockabilly, psychobilly, pin-up, burlesque a goth styl.
http://retro-rockabilly.cz/
ALU.PLAST s.r.o. - okna, dveře, stěny
Vyrábíme , prodáváme a montujeme plastová okna , hliníková okna , dveře , stěny , sítě proti hmyzu , parapety , rolety , žaluzie . Dále vyrábíme plastové ploty a zahradní příslušenství. ISO 9001:2001.
http://www.oknotherm.com
Dlažby, obklady, koupelny Stavební keramika s.r.o.
Stavební keramika spol. s r.o. - realizujeme pro Vás koupelny, obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, boxy, sprchové dveře a další koupelnové vybavení a doplňky.
http://www.stavebnikeramika.cz
A-SUPO čistírna koberců, čištění koberců
A-SUPO čistírna koberců, čištění koberců a čalounění
http://www.a-supo.cz
Textilní tiskárna Styl
Absolventská a školní trika, maturitní trička, maturitní šerpy a maturitní stužky, potisk textilu. Trička, kšiltovky, šátky, šortky,placky, ručníky, startovní čísla, stužky a šerpy s potiskem pro spolky a firmy. Strojové vyšívání textilu.
http://www.skolnitrika.cz
Moderní nábytek pro Váš dům či byt
Nábytek, výroba nábytku, na zakázku, dětský nábytek, kancelářský nábytek, 3D návrhy, kuchyně, ložnice, židle, skříně.
http://www.cat-nabytek.cz
Audit nemovitostí, diagnostika budov
Komplexní posuzování nemovitostí a jejich audit. Posudky, měření a diagnostika budov společně s certifikací, energetickým průkazem a projektem.
http://www.audit-nemovitosti.cz
Morkus Morava s.r.o
Prodej hutního materiálu. Provádíme montáže sil, nádrží, zásobníků, obilních sil, zásobníků na kukuřici, kapalnch hnojiv, DAM, bioplynových stanic, sil na piliny a pelety. Provádíme opravy a revize sil, nádrží a zásobníků typu VÍTKOVICE.
http://www.morkus-morava.cz
Kliky, kování a zámky
Na webu Tradecompany.cz jsme pro vás připravili rady a jednoduchý přehled – Kliky, kování a zámky. Kliky, kování a zámky jsou základní prvky, jež zajistí bezpečí vašich místností.
http://tradecompany.cz
Tažná zařízení, tažné zařízení
Jsme rodinná firma sídlící v Havlíčkově Brodě, nabízíme vám tažná zařízení od předních výrobců. Tažná zařízení instalujeme téměř na všechny osobní automobily. Většina tažných zařízení je k dodání prakticky ihned.
http://www.tazny.cz
Zahradní chatky a rekreační objekty
Borzat nabízí stavbu rekreačních objektů pro všechny, kteří hledají netradiční řešení. Stavíme zahradní chatky, chaty a další rekreační objekty dle individuálních projektů do 2 měsíců. Nabízíme také zahradní architekturu.
http://www.borzat.cz
Bulldog - orientační systémy s.r.o.
Už od roku 1995 poskytujeme venkovní reklamu v Praze i po celé ČR. Navrhneme vám outdoorovou kampaň, nabídneme plochy a zajistíme výrobu reklamy. Zařídíme billboard, billboard a další navigační reklamu.
http://www.orsystemy.cz
stínění.cz - stínící technika
stínící technika: žaluzie, látkové rolety, římské rolety, panelové posuvné stěny, sítě proti hmyzu, markýzy.
http://www.stineni.cz
B2R Motors - minibike, minicross
Import a prodej minibike, minicross, miniquad a čtyřkolek. Prodej veškerých náhradních a tuningových dílů pro minibike a minicross. Veškeré zboží máme skladem.
http://www.b2r-motors.cz
Sklobendl - sklenářství a rámování
Sklenářství Sklobendl, veškeré sklenářské práce - zasklívání a rámování, lepení akvárií a nábytku, barevné obklady a montáže zrcadel. Naší specializací jsou skleněné příčky, dveře otvíravé i posuvné a sprchové zástěny.
http://www.sklobendl.cz
Transformátory - ƒMichael Riedel, Transformatoren, s.r.o.
Nabízíme Vám služby v oblasti transformátorů. Vývoj, výroba a prodej, to vše jsme pro Vás schopni zařídit, a nezáleží na tom, jestli se jedná o jednofázové, trojfázové, či jiné transformátory dle vašich požadavků.
http://www.michael-riedel.cz/
Prodáváme luxusní pánské hodinky a dámské hodinky, zastavárna hodinek
Prodáváme luxusní hodinky a zlaté šperky na pařížské ulice v Praze. Zastupujeme světoznámé značky jako je Fabergé, Carrera y Carrera, H.Stern, atd. Zastavíme šperky a luxusní hodinky v zastavárně.
http://www.hodinky-parizska.cz/
Levné uhlí
Firma NATMET v.d. zajišťuje dovoz a prodej pevných paliv v sortimentu tříděné uhlí, energetické uhlí, biomasa, dřevo, pelety, brikety atd. Provozuje velko i maloobchod a dopravu zboží.
http://www.levneuhli.cz
Faktury ProFact
Profesionální fakturační a skladový software za bezkonkurenční cenu nebo i verze pro fakturaci zdarma. Podnikejte snadno, rychle a efektivně. Díky ProFactu můžete vést evidenci jak přijatých tak vystavených dokladů.
http://faktury.exmind.cz
Obchůdek Carmela - obchůdek pro vaše potřeby
Ekologická bytová kosmetika - aviváže, prací prostředky, čistidla na WC, umyvadla, vany, na nádobí, do myček, na trouby, na auta. a další skvělé výrobky a speciály do vaší domácnosti.
http://www.carmela.cz
ELBEN s.r.o.
Naše společnost Elben se zabývá výrobou a montáží vestavěných skříní. Vestavěné skříně na míru jsou hlavním výrobním programem naší společnosti. Nabízíme různé typy materiálů i konstrukčních provedení vestavěných skříní.
http://www.elben-vestavene-skrine.cz/
Okna a dveře Brno - Notton s.r.o.
Plastová okna a dřevěná eurookna Notton s.r.o. - výroba a prodej plastových oken a dřevěných eurooken. Prodej plastových oknen a dveří Deceuninck zendow, okna a bezpečnostní kování winkhaus, vchodové dveře, kování Maco na plastová okna a dveře.
http://www.notton.cz
Audi
Jestli máte rádi německou automobilku Audi, nehledejte dál a vstupte. U nás se dozvíte všechny důležité informace o této světoznámé značce. Jestli máte rádi německou automobilku Audi, nehledejte dál a vstupte.
http://www.audicars.cz/
PP, PET, PES pásky
Nabídka vázacích pásek – polyesterové, tkané polyesterové, polypropylenové, pozinkované i lakované vázací pásky.TECHNOBAL je poskytovatelem komplexních dodávek a služeb v oblasti vázání a balení zboží.
http://www.pasky-technobal.cz
Rybářské potřeby u Petra, Slaný - vše pro rybáře
Vše pro rybáře od většiny významných výrobců rybářských potřeb a pro všechny druhy rybaření - pro lov na přívlač, plavanou, feeder, lov kaprů či sumců, ale i mořských ryb. Celoročně nabízíme prodej živé návnady. V prodeji také kompletní doplňky.
http://www.rybarskepotreby-upetra.cz
Kosmetika Praha 4 – Kosmetické masky
Zbavíme Vaši pleť nečistot, umíme odstranit odumřelé buňky, černé tečky a pleť se krásně prokrví, pročistí. V Praze 4 Pankráci víme jak na to. Nabízíme různé druhy kosmetických masek, vždy je závislé od druhu pleti klientky.
http://www.kosmetika-praha-4.cz/
Marketing a Public Relations
Brabouk Consulting se specializuje na rozvoj a propagaci živnostníků, malých a středních společností. Svým zákazníkům nabízí služby v oblasti. Marketing, Public relations a Event marketing.
http://www.brabouk-consulting.cz
Zlaté a stříbrné šperky - Gaze.cz
V naší nabídce najdete mnoho rozmanitých stříbrných a zlatých šperků. Při jejich výrobě neexistují žádné hranice, a proto stačí, abyste si už jen vybrali ten pravý originál, který Vám bude sedět nejlépe.
http://sperky-stribrne-zlate.gaze.cz
Bublinkové obálky
Specializovaný internetový obchod na obálky - bublinkové obálky, nalepovací obálky, obálky na faktury a zip sáčky. Vše skladem a rychlé dodání je samozřejmostí.
http://www.samolepiciobalky.cz
Fanta-velkoobchod s.r.o.
Firma Fanta velkoobchod se zabývá prodejem gastro vybaveni. Dodáváme sklo, porcelán, příbory pro školní jídelny, nemocnice, hotely. Dále vybavujeme velkokuchyně veškerým zařízením. Zboží rozvážíme vlastními auty. Sídlíme v Ústí nad Labem.
http://www.cafanta.cz
Ariston Thermo CZ s. r. o.
Ariston Thermo CZ patří již od svého založení k předním dovozcům a distributorům v České republice i na Slovensku v oblasti elektrických ohřívačů vody, plynových zásobníků vody a plynových kotlů. Plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vo
http://www.aristonthermo.cz
Satelitní technika Praha
Prodej, instalace a servis satelitní, anténní techniky a drobné elektroniky. Zároveň Vám nabízíme prodej karet cs link, Skylink, UPC a mnoha dalšího vybavení pro satelitní techniku.
http://www.amisat-praha.cz
Vše o stavbě a pro stavbu
Stavba domu vyžaduje kromě dobře zpracovaného projektu i rozsáhlé stavitelské, elektrotechnické, instalatérské a jiné práce. Náš web je tu od toho, aby vám přinášel praktické informace, které se týkají všech oblastí spojených se stavbou domu.
http://www.postavmeto.cz
Porovnání cen e-shopů | srovnání cen | monitor.cz
Monitor.cz je srovnávač cen internetových obchodů - eshopů. Porovnává ceny nabízených produktů z jednotlivých eshopů. Srovnat ceny můžete z nabídky více jak 800 obchodů. Najdete zde nejlepší, nejlevnější ceny na internetu.
http://www.monitor.cz
WPC terasy odvodnění šachty
Kvalitní odvodňovací systémy za přijatelné ceny.Revizní šachty,poklopy,odvodňovací žlaby,ventilační mřížky,vpustě. WPC materiál na realizaci teras,pochozů u bazénů,rektifikační podložky,výškově stavitelné podložky se samovyrovnávací hlavou ETERNO
http://www.terasy-odvodneni.cz
Zdravotní křesla
Revoluční systém nové pracovní a dětské židle THERAPIA tvoří unikátní patentované tvarování sedadla, vyvinuté speciálně pro sezení u počítače. Těšíme se na Vás v naší prodejně v Brně.
http://www.sedet-zdrave.cz
Kvalitní bazény
Hledáte kvalitní bazény všech typů a cenových hladin? Navštivte naše internetové stránky a vyberte si z obrovské nabídky bazénů. Bazény od nás, to je kvalita, skvělý servis a rozsáhlá nabídka doplňkových služeb
http://www.topbazeny.cz/
Odvoz suti a odpadu
Provádíme odvoz suti a odpadu, vyklízení bytů, prodej a odvoz písku v Praze, středních a severních Čechách NONSTOP. Využijte odvoz suti, odpadu a bourací práce.
http://www.odvoz-suti-odpadu.cz
Květinářství Brno - Carmen Flora
Carmen Flora je kvalitní květinářství v Brně nabízející širokou škálu svatebních kytic, krásných květin i smutečních vazeb. Připravíme pro Vás vazbu kytice dle vašich požadavků.
http://www.carmen-flora.cz
Dražby nemovitostí Brno, pohledávky
Server Dražby a pohládávky.cz nabízí širokou nabídku dražeb nemovitostí v Brně. Zajišťujeme také vyplácení exekucí, prodej a nákup pohledávek a další finanční služby, kromě aukcí a dražeb nemovitostí.
http://www.drazbyapohledavky.cz
Redx-stany.cz : party stany | altány
Prodej kvalitních nůžkových a party stanů, rozkládací nábytek, altány a široká nabídka příslušenství, možnost reklamního potisku a kompletní sortiment náhradních dílů. Použití – zahradní stany, prodejní stánky, catering. Provozujeme půjčovnu stanů.
http://www.redx-stany.cz/
Každodenní slevy až -90%
První československý server zaměřený na hromadné nakupování. Projekt, který v posledních dvou letech ovládl USA a západní Evropu funguje, je bezpečný a můžete mu důvěřovat.
http://www.zabagatel.sk
Slevy až -90%
Velké slevy na kvalitní služby a produkty. První Česko-Slovenský server zabývající se kolektivním nákupem. Jeden za všechny, všichni zapakatel.
http://www.zapakatel.cz
Vířivky Caretta
Cenově dostupné vířivky pro Vaši rodinu. Široká nabídka skladových vířivek se kterými si užijete luxus ve svých volných chvílích. Vířivka je navržena tak, aby respektovala křivky lidského těla a Vy se v ní cítili pohodlně a naplno si užívali strávené chvilky.
http://www.virivky-caretta.cz
Bedýnky
ZDRAVÍČEK je Česká značka kvality a pravosti farmářských BIO produktů a je dodavatelem těch nejkvalitnějších čerstvých BIO potravin přímo z farmy do domu, škol a restaurací a je poradcem v oblasti zdravé výživy. zdravého pohybu, péče o tělo a péče o děti. Zdravíček
http://www.zdravicek.cz
Tiskárna Brno, Praha - SRP s.r.o.
SRP s.r.o., to je tiskárna v Brně a v Praze nabízející kvalitní tisk a výrobu tiskovin. Tiskneme billboardy, megaboardy, vizitky, letáky, samolepky, autoplachty a další tiskoviny pro Brno a Prahu.
http://www.srp-reklama.cz
Zelené potraviny - Mladý ječmen a řasa Chlorella
Zelené potraviny - Mladý ječmen a Chlorella pyrenoidosa nejvyšší kvality za skvělé ceny. Mohou pomoci při léčbě onemocnění, vylepšit sportovní výkony, zbavit se únavy, zhubnout, lépe spát.
http://www.zelenyobchod.cz
Koník - Dětská židlička
Koník firmy Trihorse je efektivní a chytré řešení 3v1 pro děti od 12 měsíců do 5 let (dětská jídelní židlička, dřevěný houpací kůň a dětský stoleček v jednom). Koník je originální, patentovaný a český výrobek.
http://www.konik.cz/
IRIDIA – nízkoenergetické, pasivní a mobilní domy
Výstavba nízkoenergetických domů na klíč s využitím stavebního systému EUROPANEL.
http://www.iridia.cz
Rekonstrukce domů Figarostav s.r.o.
Zabýváme se rekonstrukcemi a výstavbou rodinných domů, bytů a opravě průmyslových objektů na míru každého klienta v Rosicích, Brně a okolí. Využíjte tedy i Vy našich služeb.
http://www.rekonstrukce-domu-figarostav.cz
Novostavby domů Figarostav s.r.o.
Zabýváme se realizací novostaveb rodinných domů, bytů a dalších objektů na míru každého klienta v Rosicích, Brně a okolí. Zrealizujeme pro Vás profesionální novostavbu dle Vaší projektové dokumentace.
http://www.novostavby-figarostav.cz
Kytary a hudební nástroje
Pro všechny kytarové fajnšmekry máme připravený široký výběr kytar a kytarových aparatur různých druhů a značek. Hudební nástroje klasické, elektrické, akustické, elektro-akustické či basové kytary.
http://www.audiotek.cz
AMD Svitavy
Zabýváme se prodejem náhradních dílů a motocyklů značek KTM a YUKI. Motocykly KTM a YUKI nabízíme v různých kategoriích jako je motocross, enduro, atv, supermoto, čtyřkolky, motard, choper a skútry. Na motocykly KTM a YUKI servis u nás.
http://www.amd-svitavy.cz
Ratanový zahradní nábytek - J.Langrová
Nabízíme moderní zahradní ratanový nábytek. Kvalitní umělý ratan. Trvanlivý ratanový nábytek, který vyniká minimální opotřebením a snadnou údržbou. E-shop se zázemím kamenné prodejny v Kostelci nad Orlicí.
http://at-nabytek.cz/
Prodej stavebních materiálů Figarostav s.r.o.
Společnost Figarostav s.r.o. se zabývá prodejem stavebních materiálů v Rosicích, Brně a v blízkém okolí. Pokud máte zájem o kvalitní stavební materiál na Jižní Moravě, kontaktujte společnost Figarostav s.r.o.
http://www.stavebni-materialy-figarostav.cz
Nábytek Mostini masivní dřevěný nábytek
Prodáváme masivní dřevěný nábytek vyrobený na zakázku z palisandru, akácie, manga a starého recyklovaného dřeva za velkoobchodní ceny. Dodáváme především jídelní soupravy, stoly, židle, příborníky.
http://www.nabytek-mostini.cz
Kočárky, autosedačky a dětské zboží - ABC kočárky
ABC Kočárky – kočárky, autosedačky, postýlky, dětské a kojenecké zboží pro Vaše miminko. Dětský internetový obchod světových značek na ABCkocarky.cz. Nabízíme a zasíláme dětské kočárky, autosedačky, postýlky, přebalovací pulty.
http://www.abckocarky.cz
Sunny smile - nastřelování náušnic
Sunny smile - nastřelování náušnic všem věkovým kategoriím, důkladně proškoleným personálem, bezpečně, téměř bezbolestně v pohodlí Vašeho domova, nebo v naší ordinaci v centru Prahy.
http://nastrelovani-nausnic-doma.cz
TÜV NORD - Certifikace systémů
Certifikace systémů managementu dle evropských norem provádí naše společnost v České republice (dříve v ČSFR) již od roku 1991.
http://www.tuev-nord.cz/45160.asp
Zakázková výroba nábytku - truhlářství
Výroba nábytku z laminovaných dřevotřískových desek a dalších moderních materiálů. Specializace na kuchyňské linky a vestavěné skříně. Vybavení místností - dětských a obývacích pokojů, ložnic, pracoven, knihoven, obchodních a kancelářských prostor apod.
http://www.nabytekmuchna.cz
Šperky Swarovski - šperky stříbro zlato
Prodáváme šperky Swarovski (Swarovsky), šperky stříbrné a zlaté, šperky pozlacené a šperky z chirurgické oceli, ale také šperky magnetické a šperky z hematitu. Nyní sortiment rozšířen také o pravé perly a pravé kameny.
http://www.sperky-stribro-zlato.cz/
Barevné odpadkové koše
Odpadkové koše do kuchyně od Hailo. Barevné a luxusní odpadkové koše nevšedního designu. Bezdotykové koše Helpmation a stylové nerezové koše na odpadky Blomus. V nabídce jsou i koše s popelníkem, koše na prádlo či na tříděný odpad.
http://www.kvalitnikose.cz
Královský medovník
Nabídka cukrářských výrobků. Výroba a prodej královského medovníku. Medovnik bez konzervacnich latek. Medovník je druh dortu medově-karamelové chuti. Sestává z tenkých medovníkových plátů, které jsou spojené hustým krémem.
http://www.melado.cz
Stavba průmyslových objektů Figarostav s.r.o.
Zabýváme se individuální výstavbou průmyslových objektů na míru každého klienta v Rosicích, Brně a okolí. Zrealizujeme pro Vás výstavbu jednoduchých staveb, stejně jako složitých průmyslových budov a objektů na míru dle Vaší projektové dokumentace.
http://www.stavba-prumyslovych-objektu.cz
Žaluzie do plastových oken Brno
Nabízíme kvalitní horizontální a vertikální žaluzie v Brně a okolí. Prohlédněte si naši širokou nabídku stínící techniky včetně rolet, markýz a sítí proti hmyzu pro Brno a okolí.
http://www.brno-zaluzie.cz
Nejen značkové boty za pár korun
Nejen značkové boty za pár korun - široká nabídka zboží. Doručujeme po celé ČR! Nakupte u nás speciální zboží přímo pro sport jaký provozujete: Box, ragby, basketbal, plavání, lyže, tenis a stolní tenis a další.
http://x-outlet.cz
Klimatizace Brno - MAX WAY s.r.o.
Brněnská společnost MAX WAY s.r.o. se svou činností zaměřuje na klimatizace do bytu a kanceláře, tepelná čerpadla, vzduchotechniku, rekuperaci a fotovoltaiku v Brně a okolí. Nabízíme klimatizace LG.
http://www.maxway.cz
Koupelny - obklady a dlažby
Koupelny Jarov a. s. - u nás naleznete široký sortiment produktů pro vaši koupelnu! Nabízíme koupelnové doplňky všech známých značek. Pouze u nás naleznete kompletní sortiment tuzemského výrobce koupelnových doplňků Ravak.
http://www.koupelny-jarov.cz
Zámková a chodníková dlažba
Petr Harašta, provozovna Nová Ves u Pohořelic. Výroba a prodej betonových plotů a zámkové dlažby - nabídka profesionálních služeb s dlouholetou praxí v oboru zámkové dlažby.
http://www.zamkovadlazba.kvalitne.cz
Chromované rámy na auta
Vyrábíme a prodáváme ochranné chromované rámy na auta, offroad a další doplňky pro Vaše auta. Originální výrobky a spolehlivou nabídku pro firemní sektor. Mezi naše klienty patří i Nissan ČR, Mazda ČR, Toyota ČR.
http://www.chromovane-ramy.cz
BSJ s.r.o. Kompresory, topení, chlazení
Společnost dodává kompresory a kompresorovou techniku, chladící zařízení, klimatizace a systémy vytápění na klíč pro průmyslové prostory a objekty. K těmto systémům a zařízením firma dodává i náhradní díly a zajišťuje servis.
http://www.bsj.cz
Páskovačky | Technobal s. r. o.
Kompletní sortiment balící techniky - páskovací strojky, páskovačky. Páskovačky ruční, akumulátorové, pneumatické a páskovací automaty. Páskovačky pro ocelovou i umělohmotnou pásku.
http://www.paskovacky-technobal.cz/
Elektronická cigareta NJOY - e-cigareta
Zdravé kouření to je Elektronická cigareta NJOY, e-cigareta. Chutná a voní jako klasická cigareta, ale eliminuje téměř všechny nevýhody klasických cigaret.
http://elektronickacigaretanjoy.cz
Kamerové systémy, zabezpečovací systémy - Jokeš
Naše firma se již od roku 1994 specializuje na profesionální služby v oblasti zabezpečovacích kamerových systémů. Přes 15 let nezaplatitelných zkušeností.
http://www.alarmyjokes.cz/
EXIM - Liška - kovovýroba
Zaměřujeme se na zakázkovou kovovýrobu, výrobu a servis strojů a technologických zařízení, montážní práce a vykládání svodek a zásobníků plastem.
http://www.exim-liska.cz
Hudebniny
Hledáte kvalitní hudební nástroje všech druhů? Navštivte náš internetový obchod hudebních nástrojů, kde naleznete široké spektrum nástrojů všech značek. Bicí nástroje, dechové nástroje, klávesové nástroje
http://www.hudebninyjack.cz
Kuchyně a dveře WELLE - Ing. Kaláb, s.r.o.
Český výrobce kuchyní a nábytku na zakázku, OSOBNÍ PŘÍSTUP k zákazníkovi. Nabízíme návrh kuchyní na PC a návštěvu našeho technika ZDARMA. Zajistíme obkladačské, instalatérské a podlahářské práce.
http://www.hezkydomov.cz
Koupelny pro Brno
Prodej a poradenství v oblasti sanitární techniky, obkladů a dlažeb a dalšího příslušenství pro vybavení koupelen a interiérů.
http://www.koupelny-brno.cz
Schody, schodiště, zábradlí
V naší prodejní vzorkovně si můžete prohlédnout schodiště točitá, segmentová, bočnicová, ale i atypická. Kromě interiérových i exteriérových schodišť nabízíme dřevěné či kamenné obklady pro betonová schodiště.
http://www.schody-praha-andel.cz
TERS, spol. s r.o.
Dodávka zboží v oblasti ochrany přepravy hotovostí, cenin, majetku a ukládání dokumentů. Bezpečnostní sáčky, plomby, štítky, přepravní obaly, tašky. Certifikát ISO 9001:2000.
http://www.ters.cz/
Nakupování v americe (USA)
Nabízíme nejlepší zprostředkování nákupů v usa, přepošleme Vaše zásilky z USA I balíky z USA přímo na Vaší adresu domů. S námi můžete začít nakupovat v USA během 1 minuty od svého počítače.
http://www.nakupovanivamerice.cz
snubní prsteny Ladislav Kouřil
Zlatnictví Ladislav Kouřil vyrábí snubní prsteny, zásnubní prsteny a šperky na zakázku od roku 1997. Doplňkovou službou je výkup zlata a zlomkového zlata. Sídlem našeho zlatnictví je Brno.
http://www.snubni-prsteny-lk.cz
bazenyasauny.cz - Delta Plecháč
Bazény, sauny, vířivé vany, zastřešení, parní lázně, obklady, dlažby, lamelové zakrytí hladiny a foliové izolace, vše na míru po celé ČR. Prodej bazénového příslušenství - filtrace, čerpadla, protiproudy, bezchlorová / chlorová úprava vody.
http://www.bazenyasauny.cz
Založení společnosti v Polsku, podnikání v Polsku
Zakládáme obchodní společnosti v Polsku, zařizujeme sídla společností. Cesta k vlastní polské firmě je s naší pomocí snadná, rychlá a bezpečná.
http://www.polskafirma.cz
Nábytek a kuchyně na zakázku od AGILE
V truhlářství AGILE vyrábíme na míru kuchyňské linky, nábytek do obývacích, dětských a studentských pokojů i do ložnic. Součástí dodávky je také bezplatný návrh od profesionálního interiérového designera s 3D vizualizacemi.
http://www.nabytek-agile.cz
Pelety biomasa
Pelety a biomasa od TÜV NORD Czech, s.r.o., Laboratoře a zkušebny, Brno provádějí akreditované zkoušky pelet, briket a ostatní biomasy podle nejnovějších evropských norem.
http://pelety-biomasa.cz/
Promos trading, spol. s r.o.
Vybavení gastronomických a potravinářských provozů. Projekce, prodej, montáž a servis zařízení pro gastronomii (konvektomaty, varné kotle, pánve, myčky nádobí, nerezová výroba, chladničky a další).
http://www.promos-trading.cz
Plastová okna, hliníková okna a dveře
Plastová okna, hliníková okna a dveře oknotherm, výrobce plastových a hliníkových oken a dveří s tradicí. Vyrábíme plastové a hliníkové dveře a okna. Vyrábíme okna z profilu Veka.
http://www.oknotherm.cz
Tlumočení - překlady - italština
Air-T s.r.o. poskytuje překlady a tlumočení italského jazyka. Své zkušenosti nabízí jak firmám, organizacím, jednotkám veřejné správy, tak i jednotlivcům. Po dohodě je též možné docházet na individuální výuku italského jazyka.
http://www.tlumoceni-preklady-italstina.cz
Tiskárna až čtyřbarevný tis od vizitek po katalogy
Zajišťujeme tiskové služby na ofsetových strojích, až čtyřbarevný tisk různých formátů. Nabízíme i grafické návrhy. Jsme vybaveni špičkovými technologiemi.
http://www.tiskarnahemala.cz
Aston-koberce.cz - kusové koberce
Dovozce a prodejce koberců nabízí koberce, kvalitní kusové koberce z celého světa za špičkové ceny. Koberce značek Esprit, Wiessenbach, Pierre Cardin, Arte Espina a další.
http://www.aston-koberce.cz
Najdi si svůj styl s oblečením Private Member na Novello.cz
Elektronický obchod nabízející obuv předních světových značek jakými jsou s.Oliver, Marco Tozzi, Mustang, Kacper. V sortimentu je obsaženo také oblečení i módní doplňky značek Private Member a David Jones.
http://www.novello.cz
Svatební doplňky – Zuzana´Shop
Internetový obchod se svatebními doplňky, které si můžete zakoupit nebo jen zapůjčit. Svatební a společenská obuv, slunečníky, vějíře, klobouky, závoje, šperky a další široký sortiment svatebních doplňků.
http://www.zuzanashop.cz
Antény, satelitní přijímače, paraboly, montáž satelitu
Firma Hofisat Praha prodává satelitní techniku jako satelitní přijímače, antény, paraboly, anténní zesilovače a další příslušenství. Provádí montáž satelitu a kompletní servis.
http://www.hofisat.cz
La Florista s.r.o. - Svatební kytice
Fotogalerie svatební kytice – nechte se inspirovat nádhernou fotogalerií svatebních kytic a svatební květinové výzdoby! Tým La Florista pro vás uváže tu nejkrásnější a nejoriginálnější svatební kytici pro váš velký den.
http://www.svatebni-kytice-kvetiny.cz
Solární studio Bronz Kladno, solárium, solária
Nabízíme solární kosmetiku Oranjito a Art of Sun. Trubice v soláriích splňují normy EU. Solární studia BRONZ Kladno-Kročehlavy, Kladno-Sítná, Slaný a Nové Strašecí. Výhodné permanentky na opalování.
http://studiobronz.cz
Vzorkovna podlahových krytin, obkladů a sanitárního vybavení
Služby spojené nejen s prodejem obkladových materiálů, obkladů, dlažeb, mozaiek, terazza, cotta, parket a vybavení koupelen, sanita, baterie. Prodej, poradenství, vizualizace, spárořezy, realizace, vizualizace.
http://www.vinciprojekt.cz
MT nábytek - nábytek z masivu, postele
Nabízíme kvalitní nábytek z masivu. Postele, patrové postele, palandy, komody, skříně, rohové lavice a další výrobky vyrábíme z borovice a zahradní nábytek z teakového dřeva. K postelím dodáváme i matrace. Nad 10000 Kč doprava zdarma.
http://www.mt-nabytek.cz
Masáže Bratislava - masážny salón Relax VIP
Masážny salón v centre Bratislavy poskytujúci profesionálne a cenovo výhodné masáže. Pre nás je každý klient VIP. Presvedčte sa o tomto našom motte tak, ako to už urobilo množstvo našich klientov.
http://www.relaxvip.sk
Realizace zakázky bez problému
Potřebujete pomoci s realizací Vašich plánů, ale nemáte na to potřebnou kvalifikaci či vybavení? Centrum řemesel Vám sežene nejvhodnějšího kandidáta, který za Vás vše zařídí, a navíc stav zakázky můžete sledovat online.
http://www.centrumremesel.cz
Krby BeFHome
Výrobce pro krby, krbové vložky, krbová kamna a příslušenství dovoz a zpracování přírodního kamene, mramoru, žuly a pískovce (parapetní a schodišťové desky, pracovní desky, vybavení koupelen, barové pulty, police, prahy, obklady krbů, krycí desky.
http://www.krby-bef.cz
Překladatelský poptávkový systém
Nabízíme zajištění všech překladů a tlumočení z jediného místa na internetu
http://www.ebabylon.cz
Interiérové dveře INTERNAL
INTERNAL Dveře nabízí interiérové dveře a zárubně, vnitřní dveře, dřevěné dveře a dveře z masivu na míru. Dále nabízíme také velký výběr skel a moření, interiérové dveře a vyrábíme dveře z pařeného buku a dubu.
http://www.internal.cz
Výšivky, nášivky, strojní vyšívání
Potřebujete kvalitní výšivku na vaši kšiltovku, tričko nebo na jiný textil? Vyzkoušejte moje-výšivka.cz, kde nabízíme kvalitní výšivky za rozumné ceny. Oceníte individuální přístup a hlavně vysoce kvalitní strojově vyšívané nášivky a výšivky.
http://www.moje-vysivka.cz
Báječná svatba:Svatba od naší svatební agentury
Agentura Báječná svatba se kompletně postará o to, aby Vaše svatba byla dokonalá. Ženich a nevěsta budou mít jen jeden úkol - říct si ano. Vše ostatní okolo svatby necháte na nás.
http://www.bajecnasvatba.cz
Jana nábytek Liberec
Prodej sektorového nábytku, sedacích souprav, obývacích stěn, postelí, matrací, a spousty doplňků do Vaše interiéru v libereci
http://www.nabytekliberec.eu
Racing-parts.cz - moto díly a příslušenství
V našem internetovém obchodě Racing-parts.cz nabízíme výběr ze širokého sortimentu a atraktivní ceny. Specializujeme se na prodej náhradních dílů a příslušenství na motocykly.
http://racing-parts.cz
Detektivní služby
Nabídka profesionální a diskrétních detektivních služeb. Vysledujeme pro Vás jakoukoliv osobu, odhalíme partnerskou nevěru a zajistíme potřebné důkazní materiály.
http://legionus.cz
Racing Line CZ s.r.o alu kola elektrony
Výhradní dovozce pro alu kola a elektrony Racing Line do ČR, nabízí hliníková kola a litá kola pro všechny typy vozidel za bezkonkurenční ceny. Kvalita, design, záruka.
http://www.racing-line.cz
ZM model s.r.o. RC modely a doplňky
E-shop s podporou kamenného obchodu v Plzni nabízí RC modely, RC letadla, RC vrtulníky, RC auta, RC trucky, RC lodě, doplňky a náhradní díly k modelům. RC sety, baterie, akumulátory a nářadí pro modeláře.
http://www.zmmodel.cz
JDárky.cz - dárky k narozeninám, dárky pro muže a ženy
Nabízíme originální a netradiční dárky k narozeninám i jiným příležitostem, vánoční dárky. Dárky pro muže a ženy. Různé vychytávky, ptákoviny, gadgets, RC modely, kvalitní české povlečení a prostěradla. Osobní odběr Praha.
http://www.jdarky.cz
Antik-shop.cz
Široká, průběžně aktualizovaná nabídka uměleckých obrazů, starožitného nábytku a lustrů. Zboží je možné rezervovat pomocí e-mailu nebo telefonicky. Platba hotově i platební kartou. Zajistíme bezpečnou a rychlou dopravu.
http://www.antik-shop.cz
Reklamní předměty - dárek pro klienta
Reklamní předměty - velkoobchod, v nabídce více jak 5000 dárků za super ceny, množstevní slevy, agenturní provize. Zajistíme Vaše dárky včetně reklamního potisku již do týdne u Vás. Doprava zdarma.
http://www.darekproklienta.cz
Prague Office s.r.o.
Virtuální kancelář je alternativa klasické kanceláře. Potřebujete kancelář, zasedačku, asistentku, ale nechcete vynakládat nemalé finanční prostředky spojené s provozem vlastních kanceláří? Chcete zároveň umístit Vaši firmu na dobrou adresu v Praze?
http://www.prague-office.cz
Obalové a laminační fólie Aledeto
Zabýváme se obchodem s fóliemi z biaxiálně orientovaného polypropylénu pro laminování v polygrafii a pro balení do flexibilních obalů. Nabízíme různé druhy obalových a laminačních fólií předních světových výrobců.
http://www.aledeto.cz/
Detektivní služby, prokázání nevěry, tajná-služba
Zajistíme pro Vás kvalitní služby v oblasti sledování osob a majetku, detektivních služeb a odhalování nevěry. Naši proškolení detektivové Vám výjdou vstříc a udělají maximum pro Vaši poskojenost.
http://www.tajna-sluzba.cz
Starožitnosti Ježek | výkup starožitností
Výkup starožitností - Roman Ježek.Vykupujeme starožitnosti: obrazy, pohledy, známky, filatelie, vojenské věci, předměty z válek, mince, fotografie, staré hračky dřevěné i plastové, modelářství, vozy a příslušenství, obrazy, knihy, dýmky. Platíme hotově po celé ČR.
http://www.starozitnosti-jezek.cz/
MK Centra české keramiky
MK Centra české keramiky Vám nabízí kompletní sortiment obkladů a dlažeb RAKO doplněný o širokou nabídku stavební chemie, zařizovacích předmětů a veškerého vybavení koupelen.
http://www.mk-rako.cz
Mgr. Petr Borovička
Nabídka soudních a odborných překladů a ověření dokumentů, korektur a revizí překladů, výuky a tlumočení.
http://www.englishservice.cz
BezvaSport.cz - sportovní oděvy, obuv
Nabízíme kvalitní, značkové sportovní oblečení a sportovní vybavení pro jednotlivce, prodejny a teamy od značek Nike, Adidas, Puma, Reebok, Umbro, Converse, Asics, Crocs, Everlast, Lonsdale, Skechers, Fila. Fitness oblečení, obuv.
http://bezvasport.cz
Inzertní server zaměřený na pronájmy
Inzertní server se zaměřením na pronájem bytů, kanceláře, stavební techniky, nářadí, průmyslových vysavačů, automobilů, traktorů atd. Nabídky a poptávky pronájmů jsou přehledně řazeny do rubrik.
http://www.kpronajmuti.cz
fajnkrmiva.cz
Fajn krmiva Rakušan Prodej a rozvoz krmiva, pamlsků a chovatelských potřeb pro štěnata, dospělé psy, seniory, březí a kojící feny. Rozvoz zdarma ve Zlíně.
http://www.fajnkrmiva.cz
Externí marketing-outsourcing, poradenství a cenové audity
Externí marketing - outsourcing, poradenství, cenové audity  marketingová doporučení, reklamní služby, inzerce, tisk.
http://www.outsourcing-marketing.cz/
Kuchyně na míru - Nový Domov
V naší nabídce najdete moderní i klasické kuchyně, které můžete na našich stránkách shlédnout v sekci kuchyně fotogalerie. Našim cílem je konečná spokojenost zákazníka, proto je součástí kuchyně také montáž.
http://www.kuchyne-novy-domov.cz/
IVIC - Internetové vyhledávací informační centrum
Nabízíme náhradní plnění, internetové, informační a reklamní služby digitalizaci dat atd. Projekt IVIC zaměstnává více jak 50% zaměstnanců se zdrav. postižením a je členem Asociace zaměstnavatelů se zdravotním postižením.
http://www.ivic.cz
Tahače a návěsy Sidotrans
Prodáváme nákladní a užitková vozidla včetně zajištění výhodného leasingu. Nabízíme spolehlivé návěsy (plachtové, sklápěcí, mrazírenské), tahače, stavební techniku i předváděcí vozy známých značek.
http://www.sidotrans.cz
Stavebniny, polystyren - prodej stavebního materiálu
Naše stavebniny dodávají materiály po celé ČR s minimálními náklady na dopravu nebo zcela zdarma. Stavebniny jsou především zaměřeny na prodej materiálů k zateplení staveb, ale nabízíme i mnoho dalších materiálů.
http://www.fstavebniny.cz
Kamerové a zabezpečovací systémy - Jokeš
Kamerové systémy, alarmy do domu, zabezpečovací systémy - Jablotron. Naše firma se od roku 1994 specializuje na profesionální služby v oblasti zabezpečovacích kamerových systémů.
http://www.domovni-alarmy.cz/
Promark nábytek
E-shop Promark nábytek - Nabízíme obývací stěny, sektorový nábytek, sedací soupravy, pohovky, ložnice, postele, stolky, skříně, komody,nábytek, obývací stěny, sedací soupravy rozkládací, sedačky do obýváku.
http://www.promarknabytek.cz
Databáze firem
Kvalitní databáze firem a živnostníků. Naše databáze IČO obsahuje kontakty na všechny firmy a živnostníky v ČR. Lze určit cílovou skupinu dle obratu, počtu zaměstnanců a dalších parametrů.
http://www.b2bdata.cz
Zahrady a jezírka pk - garden s.r.o.
Společnost pk - garden s.r.o. je odborná zahradnická firma, specializující se na komplexní služby v oblasti realizace a údržba okrasných zahrad, montáž automatických závlahových systémů TORO, výstavbu okrasných a koupacích jezírek.
http://www.pkgarden.cz
Cartech Tuning Centrum - Tuning shop s autodoplňky
Internetový obchod s kamennou prodejnou s autodoplňky se zaměřením na autotuning. Prodej: Rieger Tuning, Mattig, OZ Racing, Xenon HID sady, Speedline, Ronal, AEZ, Dotz, Sonax a další značky.
http://www.tuningautodoplnky.cz/
Zlatnictví Red and Cube Brno
Zlatnictví Red and Cube Brno nabízí kvalitní šperky včetně zásnubních a snubních prstenů a naušnic. Výroba, dovoz a prodej šperků v Brně a okolí. Zakázkové zlatnictví, velkoprodej a maloprodej.
http://www.redandcube.cz
Prodej motokár a vybavení
V našem obchodu naleznete veškeré vybavení pro motokáry na závody podvozky, motory, měření AIM, nářadí, stany. Pro půjčovny motokár nabízíme kvalitní motokáry SODI KART, časomíry MyLaps, ochranné bariéry tecpro.
http://www.kartingshop.cz/
Montáž satelitu Novak Radio Systems
Nabízíme pro domácnosti, firmy a úřady montáže satelitních přijímačů a montáže televizních antén včetně uvedení do provozu, otestování a naladění televizních kanálů, popř. satelitních televizních stanic.
http://www.nrs.cz
Hlídání dětí
Hlídaní dětí ve věku od 6ti týdnů přímo u zákazníků doma. Máme živnostenské oprávnění na hlídání dětí od 0 do 3 let věku. Naše pečovatelky jsou dětské nebo všeobecné zdravotní sestry.
http://www.rige-hlidani-deti.cz
Prodej firem
Společnost ALETOP s.r.o. je silným partnerem v obchodní a finanční sféře. Naší ambicí je nabízet široké portfolio kvalitních služeb na profesionální úrovni, které bezprostředně souvisí s podnikatelskými aktivitami.
http://www.aletop.cz/
Zlatý Portál - Investiční zlato
Investiční zlato je specifická forma zlata, která slouží jako bezpečná forma k uložení peněžního kapitálu. Máte-li zájem investovat do zlata navštivte náš portál a přečtěte si více o investování do zlata.
http://www.zlatyportal.cz/
Střechy a rekonstrukce střech
Pokud chcete krásnou novou střechu a nebo nutně opravit či provést rekonstrukci stávající střechy, podívejte se na nabídku naší webové prezentace. Najdete zde jak důležité informace o střeše, ale také fotogalerii střech a jejích oprav.
http://www.roofmont.cz
Podnikání v Chorvatsku
Zájemcům o podnikání v Chorvatsku nabízíme své služby založené na dlouholetých zkušenostech a profesionálních znalostech. Pomůžeme vám se založením firmy, získáním sídla a další administrativou.
http://www.chorvatskafirma.cz
kosmetické studio, modeláž nehtů, Brazilský keratin
Kosmetický salón André studio | kosmetické studio, modeláž nehtů, Brazilský keratin. Cílem studia je dbát o spokojenost našich klientů. Těší se na Vás tým zkušených odborníku spolu s Martinou Bašusovou
http://andre-studio.cz/
E-shop s nábytkom z masívu
Internetový obchod s bytovým a záhradným nábytkom výlučne z masívu. Ponúkame drevené komody, skrine, postele, stoly, stoličky a viac. Vybavenie od kúpelne, záhradny nábytok až po spálňu.
http://www.bytovynabytok.sk
Keramické nože
Keramické nože vysoké té nejvyšší kvality značky Ceramic Blade. Několik designových výrobních řad za skvělé ceny! Používejte keramické nože, jejichž čepel je 5-krát tvrdší než čepele nejkvalitnějších ocelových nožů!
http://www.ceramicblade.cz/
Pálení a dělení plechů Brno - Ferostal a.s.
Brněnská společnost Ferostal a.s. nabízí svým zákazníkům pálení a dělení plechů plamenem a plasmou na vlastním pálícím stroji. Tvarové vypalování plechů Brno a okolí.
http://www.vypalovani-plechu.cz
Astroporadenství
Nacházíte se ve složité životní situaci či stojíte před důležitým rozhodnutím, pak jsou tyto stránky určeny právě Vám. Jako astroporadce Vám pomohu správně se rozhodnout a překonat překážky, které se Vám staví do cesty.
http://www.astroporadenstvi.cz
Piano Bušo - Piano, pianino, klavír
Naše firma se zabývá prodejem, výkupem a opravami pian, pianin a klavírů. Na všechny naše piana, klavíry a pianina dáváme dvouletou záruku a dopravu po celé České republice zdarma. Pomůžeme Vám i s laděním pian a pianin.
http://www.piano-pianino-klavir.cz/
Docházka-online.cz - online docházkový systém
Docházka online je docházkový systém pro správu Vašich projektů online, fungující na bázi projektového systému a evidence docházky. Lze jej využívat například místo klasických píchaček.
http://dochazka-online.cz
Polyethylénové obaly Adorah
Vyrábíme fólie, pytle a sáčky z polyetylénu (LDPE) na zakázku. Transparentní a barevné provedení, kluzný primární materiál, UV stabilizátor, antistatika, antikoroze a perforace. ČSN EN ISO 9001:2001 a zdravotní atest na obalový materiál.
http://www.adorah.cz
R.M.S. Okna a stínící technika
Plastová okna, dřevěná eurookna, hliníková okna, vchodové a interiérové dveře, zasklívání balkonů, žaluzie vertikální a horizontální, venkovní rolety, vevkovní žaluzie, textilní rolety, markýzy, garážová vrata, sítě. Výroba, montáž, demontáž, servis.
http://www.okna-plzen.cz
Longfiller.cz
Longfiller.cz - nejlevnější kubánské a dominikánské doutníky premium ( longfillery ). Bolivar, cohiba, trinidad, Hoyo de Monterrey, H.Upmann, Montecristo, Partagas, Punch, Romeo y Julieta, Vegas Robaina, Buffalo, Domenico, De Leon a mnoho dalších
http://www.longfiller.cz
Plastová okna Brno - J&T System, s.r.o.
Společnost J&T System, s.r.o. Vám nabízí kompletní servis a opravy plastových i dřevěných oken a dveří. Zabýváme se prodejem oken, dveří, stínící techniky a dalšího okenního příslušenství v Brně a okolí.
http://www.jtsystem.cz
IBI agentura - zprostředkovatelská
IBI agentura zajišťuje svatby, akce, ubytování a volný čas. Mezi akce patří rauty, konference, zahradní party atd. Celodenní servis samozřejmostí. Svatby na klíč či ubytování pro skupiny, firmy je opět pouze krátký výčet služeb, které IBI agentura pro své klienty dodává.
http://www.ibi-agentura.cz/
O + H stavební hmoty s.r.o.
Společnost O+H Stavební hmoty s.r.o. se již 10 let specializuje na prodej, přepravu, skladování, dozorování kvality speciálních stavebních hmot pro velkoodběratele v ČR, Německu, Rakousku, Slovensku a Maďarsku.
http://www.o-h.cz/
Keramika a sádrové formy
Keramika - Keramické figury - Keramické zvony - Střešní doplňky - Sádrové formy. Zkušenosti máme s okrasnými doplňky pro střešní krytinu, počínaje klasickým kohoutem až po složitější a atypické figury.
http://www.keramika-morava.cz
Dárek, let balónem
Vyhlídkový let balonem jako dárek. Pro romantiky, dobrodruhy a milovníky létání. Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Uh. Hradiště. Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem.
http://www.darek-let-balonem.cz
Facility management - TESPRANET services
Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management.
http://www.tsp-servis.cz/
Svatební salon
Svatební salon Lady Praha – originální, luxusní svatební šaty ze zahraničí, svatební šaty k zapůjčení, zakoupení, šaty šijeme také na míru. Svatební šaty ve velikostech 36-44, za ceny od 3000 Kč. Svatební šaty od zahraničních návrhářů.
http://www.svatebni-salon-lady.cz
Společenské šaty a kostýmy Janina móda
Značkový sortiment obchodu Janina móda obsahuje kompletní dámské společenské oblečení jako dámské kostýmy, šaty, saka, kabáty, bundy, halenky a pláště.
http://www.janinamoda.cz
Automatejcek.cz - autodíly
Internetový a kamenný obchod nabízí náhradní díly, autodíly a tuningové doplňky pro osobní i nákladní auta a motocykly. Doprava po celé ČR i SR. Specializace na prodej ND na vozy japonských a korejských značek.
http://www.automatejcek.cz
Párty rauty vybavení
Pronájem vybavení pro párty, rauty, svatby, konference, koktejly, recepce, firemní večírky a firemní akce. Půjčovna nábytku zajistí půjčení židlí, stolů, půjčení sedaček, sofa a křesel.
http://www.party-rauty-vybaveni.cz
A-pool, s.r.o., bazény, sauny
Česká firma vyrábí vnitřní a venkovní bazény, sauny na klíč, zastřešení bazénů, whirlpooly, vířivky, parní kabiny, krby, ocelové krbové vložky, litinové krbové vložky a krbová kamna. Poradenství, leasing, realizace, servis.
http://www.a-pool.cz
Cypres
Zabezpečovací přístroj Cypres je revoluční zařízení pro parašutisty. Pracuje na pricipu změny tlaku a reaguje na změnu rychlosti volného pádu.Pokud nedojde k otevření hlavního padáku a parašutista nezvládne otevřít záložní padák
http://www.cypres.cz
Reklamní USB flash disky
USB reklamní předměty, reklamni flash disky, flash disk, flash disk na míru, potisk, laser, dovozce a velkoobchod od 30ks.
http://www.usbreklama.cz
Vaše PF
Navrhneme nové vánoční nebo novoroční přání speciálně pro vaši firmu. Přesně podle vašich představ a v souladu s vaší dosavadní grafickou firemní identitou.
http://www.vasepf.cz/
Žaluzie - parapety: žaluzie, parapety, okenní sítě
Žaluzie - parapety nabízí žaluzie, parapety, okenní sítě proti hmyzu, okna, dveře, sádrokarton, interiér a stavební práce.
http://www.zaluzie-parapety.cz
Prodejna spodního prádla TRIUMPH, OD Bílá labuť
Nabízíme prodej spodního prádla v OD Bílá labuť, 1. patro, prodavačky jsou speciálně vyškolené, aby mohly poskytovat odborné poradenství individuálně pro každou zákaznici.
http://www.podprsenky-poradna.cz
Oceňování stavebních prací, externí rozpočty
Ing. Karel Martinek Vám nabízí oceňování stavebních prací, externí rozpočty a rozpočtování pro pozemní a průmyslové stavitelství, inženýrské a vodohospodářeské stavby atd.
http://www.rozpoctymartinek.cz
Kuchyně Postl
Navrhneme, vyrobíme a dodáme kuchyně, jídelny, kuchyně pro invalidy, obývací pokoje, ložnice, vestavné skříně, stoly, sedací soupravy, nábytek pro penziony, hotely a kanceláře. Respektujeme individuální požadavky.
http://www.kuchyne-postl.cz
Mobilní reklama v Brně a Praze
Car Board.cz je zcela nový druh reklamy na mobilních bannerech. Na našich reklamních bannerech může inzerovat opravdu každý, díky nejlevnější mobilní reklamě v ČR.
http://www.carboard.cz
Milan Kajaba, vestavěné skříně, nábytek
Vyrábíme a prodáváme vestavěné skříně na míru s posuvnými, otočnými a pantovými dveřmi. Vyrábíme nábytek na míru podle Vašich představ a daného prostoru doma i v kanceláři. Vestavěné skříně na míru lépe využijí prostor než běžné šatní skříně.
http://www.vestavenky.cz
Půjčovna lodí
Půjčovna lodí a raftů TITANIC vám již jedenáctým rokem nabízí komplexní vodácké služby na všech řekách v ČR, hlavně na jihu Čech – Vltava, Lužnice, Otava. Organizujeme rodinné, školní i firemní výlety.
http://www.pujcovna-lodi-titanic.cz
Jazyková škola Domluvte se
Jazyková škola nabízí individuální a firemní kurzy v oblasti anglický, německý jazyk a mnoho dalších. Nové ceny, příjemné jednání, maximální přizpůsobení se Vašim požadavkům. Zkušení lektoři, příprava na zkoušky. S námi se domluvíte!
http://www.domluvtese.cz
Manželské postele
Postele, matrace, ložnice a rošty, v široké nabídce provedení od renomovaných dodavatelů. Specializovaný e-shop zaměřený na manželské postele, dřevěné, kovové a patrové postele, zdravotní matrace do postele a lamelové rošty pro zdravé spaní.
http://www.postele-online.cz/postele/
Moldcast s.r.o. - slévárna hliníku
Moldcast s.r.o. je slévárna hliníku založena v roce 2005 v Holešově. Specializujeme se na kusovou, prototypovou i sériovou výrobu odlitků ze slitin hliníku technologií nízkotlakého lití.
http://www.moldcast.cz
Prodej bonsají - Bonsai centrum
E-shop a bonsai centrum zajišťující prodej bonsají a příslušenství pro pěstování bonsai. Prodáváme venkovní i pokojové bonsaje. První e-shop s originálními bonsajemi, záruka kamenného obchodu.
http://www.prodejbonsaji.cz
Reisswolf.cz likvidace dokumentů a dat
Společnost Reisswolf poskytuje bezpečnou úschovu, bezpečnou likvidaci a skartaci dokumentů a dat. Externí archivací dokumentů systémem Reisswolf se snižují výdaje na personál a pořízení skladovacího vybavení.
http://www.reisswolf.cz
Tomis cz - ochranné pracovní pomůcky
Firma TOMIS CZ se specializuje především na osobní ochranné pracovní pomůcky. V našem sortimentu naleznete ochranné rukavice, pracovní obuv, ochranné oděvy, brýle a mnoho dalších pracovních prostředků pro ochranu Vašich pracovníků.
http://www.tomiscz.cz
Překlady a tlumočení
Nabízíme překlady v běžných i expresních termínech vyhotovení, případně úřední překlady, které jsou opatřeny razítkem soudního tlumočníka. Naší další službou je nabídka tlumočení. Nabízíme tlumočení do všech světových jazyků.
http://www.urednipreklad.cz/
Zkussito.cz - zážitky
Specializujeme se na netradiční dárky a zážitky. Originální dárky pro muže i ženy z oblasti sportu, relaxace a adrenalinu. V naší nabídce najdete thajské masáže, intenzivní kurzy, tandemový seskok a mnoho dalšího.
http://www.zkussito.cz
Outdoor - F, Event Company, s. r. o.
Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, hory, čtyřkolky.
http://www.outdoor-f.net
Překlady z němčiny - preklady-z-nemciny.cz
Hledáte někoho, kdo přeloží vaše německé texty? Chcete rychlý a kvalitní překlad z němčiny za přijatelné ceny? Pak Vám s tím rádi pomůžeme. Nabízíme vám překlady všech německých textů.
http://www.preklady-z-nemciny.cz/
Kaori Garden - Moderní zahrady
Kaorigarden realizuje nové moderní zahrady na přání. Dokonalé venkovní i zimní zahrady, závlahové systémy a travní koberce.
http://www.kaorigarden.com
H7, Výškové práce Praha, výškové práce všeho druhu
Výškové práce Praha. Výškové práce s pomocí horolezecké techniky. např. rampouchy na střechách a okapech, nátěr fasád, klempířské opravy, zednické opravy fasád domů, kontrola, výměna, oprava střešní krytiny.
http://www.vyskove-prace-praha.eu
Párty - stany - Agroservis
Pronájem hal a party stanů. Specializace na veletržní a montované haly, výroba prodej a pronájem kazetových podlah do party stanů.
http://www.argoservis.cz
Conti – Razítka Trodat
Firma CONTI byla založena v roce 1991 a patří k největším v oboru. Je autorizovaným výrobcem razítekTRODAT a členem celosvětové sítě výrobců Global Partnership Network..
http://www.razitka-conti-trodat.cz
Založení s.r.o., ready made společnosti - Firmus a.s.
FIRMUS a.s. se zabývá zakládáním společností na klíč a prodejem ready-made společností. Nabízíme Vám společnosti s ručením omezeným (s.r.o.), akciové společnosti (a.s.) a nově i evropské společnosti (SE). Naše firmy mají sídla na Praze 1.
http://www.firmus.cz/
Firemní videa a reklamní spoty
Nabízíme vám profesionální tvorbu firemních prezentací, reklamních spotů, záznamů konferencí, seminářů, záznamy výrobních procesů, videospoty produktů.
http://www.commercialvideo.cz
Moderní-nářadí.cz
Prodáváme ruční elektrické nářadí, aku nářadí, kompresory, brusky, zahradní nářadí, akumulátory a nabíječky značek Makita, Metabo, Milwaukee, Bosch, Dewalt, Narex a Protool. Zboží je expedováno přes GLS nebo Českou poštou.
http://www.moderni-naradi.cz
Bazar U Řeky - Bazar, zastavárna, cyklobazar
Kamenný obchod v Brně na Cejlu 88, zastavárna a bazar. Výhodné zástavní úroky, čtyři týdny zástavní doby, 24 hodinová ochranná lhůta. Levný prodej domácí elektroniky, ručního i elektrického nářadí, mobilních telefonů a spousty dalšího použitého i nového zboží. Pří
http://www.bazarureky.cz
On-line prodej gastro zařízení
On-line prodej gastro zařízení, pokladních systémů, exkluzivních dřevěných servírovacích doplňků, projekty gastro provozů s náhledem v 3D a poradenská činnost v oblasti gastronomie.
http://www.e-gastroshop.cz
colorway.cz
Nabízíme kompatibilní inkoustové cartridge, tonery, fotopapír, CISS systémy pro stolní ink. tiskárny i velkoplošné tiskárny (LFP), pigmentové a vodouředitelné ink. pro LFP a vysocekvalitní solventní a ecosolventní inkousty.
http://www.colorway.cz
Vše co potřebujete pro zahradní párty
Pronájem profesionálního výčepního zařízení na pivo. Dále pak pronájem párty stanů a příslušenství. U nás máte možnost objednat si vše, co potřebujete pro svou zahradní párty.
http://www.narazsud.cz
Lodní přívěsy Linhart
Prodej přívěsů pro přepravu lodí od německého výrobce Marko Pfaff, lodní servis, mytí spodku lodi po vytažení z vody, opravy nátěrů.
http://www.lodniprivesy.eu/
Miroslav Horňák HEMKO
Specializujeme se na klempířství, pokrývačství a zednické práce. Zabýváme se prodejem a montáží krytin pálených, betonových, plechových, šindelů, cembrit a asfaltových pásů za tepla.
http://www.strechy-hemko.cz
Kojenecké-oblečení.eu – velkoobchod
Jednoduše a pohodlně u nás nakoupíte bodíčka, dupačky, overálky, čepičky, soupravičky, kabátky, zavinovačky a další kojenecké oblečení pro své prodejny. Nabízíme Vám kvalitní kojenecké zboží za příznivé ceny. Nabízíme také cestovní postýlky CARETERO.
http://www.velkoobchod.kojenecke-obleceni.eu/
Interiér
Hledáte kvalitní kancelářský nábytek? Potřebujete zařídit interiér? Navštivte www.adron.cz! Realizace interiérů, rekonstrukce interiérů, design interiérů, kvalitní kancelářský nábytek a doplňly, to je firma ADRON!
http://www.adron.cz/
Dárkové poukazy
Chcete koupit někomu originální dárek? Kupte mu dárkové poukazy.Nabízíme dárkové poukazy na výuku angličtiny. Na vývěr jsou tři dárkové poukazy v různé hodnotě. Kurzy angličtiny probíhají v Praze.
http://www.darkovepoukazy.biz/
Barmanský kurz
Přicházíme s novou generací barmanských kurzů. Chcete-li zvýšit úroveň svojí, či svých zaměstnanců, vyberte si jeden z našich kurzů. Nabízíme také možnost absolvovat barmanský kurz z domova.
http://www.barmansky-kurz.cz/
Barmanská Show
Barmanská show vám zajistí, aby se jakákoli podobná akce stala nezapomenutelnou. Čeká na vás klasická barmanská show a vedle toho také fire show, UV show či tandem show.
http://www.barmanska-show.cz/
Polar-eshop.cz - sporttestery Polar ve značkovém eshopu
Autorizovaný eshop s kompletním sortimentem finské značky Polar. Sporttestery, měřiče tepu, snímače pro kondiční sportovce i profesionální využití. Vše skladem k okamžité expedici, doručení po celé ČR zdarma.
http://www.polar-eshop.cz/
Voda plyn topení, vpusti, gajgry, příchy
Obchod se sortimentem typu: voda plyn topení, nabízí zboží pro koupelny, venkovní svody vody a kanalizace, ostatní instalatérské a topenářské potřeby.
http://www.vodotop.com
Nerušil s.r.o.
Váš specialista na střechy. Pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství. Provádíme veškeré pokrývačské práce - novostavby, opravy, rekonstrukce všech typů šikmých i plochých střech.
http://www.nerusil.cz/
DV Consult s.r.o.
Organizační a administrativní zajištění zadávání veřejných zakázek, kde působí jako osoba pověřená zadavatelskými činnostmi v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v platném znění.
http://www.dvconsult.cz
Střechy Pavel Luňáček - Roof
Provádíme kompletní rekonstrukce a opravy veškerých druhů střech. Dále práce tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické. Prováníme montáž střešních oken, střešních krytin a zateplení.
http://www.strechy-lunacek.cz
kettler fitness.cz – rotopedy, trenažéry a posilovací stroje
Autorizovaný eshop s fitness sortimentem německé značky KETTLER. Rotopedy, crossové, běžecké a veslovací trenažéry, posilovací stroje, věže a lavice. Vše skladem k okamžité expedici, doprava a montáž po celé ČR, značkový servis u zákazníka.
http://www.kettler-fitness.cz/
Heinz Steinhoff – vrata, dveře, markýzy
Heinz Steinhoff jsou Vaše špičkové garážové vrata, dveře a markýzy za příznivé ceny. Specializujeme se na prodej garážových vrat, dveří a markýz včetně jejich montáže a následného servisu.
http://www.steinhoff.cz
STK Sagita Ostrava
Stanice Technické Kontroly „STK Sagita“ se zaměřuje na kontroly osobních a nákladních automobilů do 3,5t, motocyklů a přívěsných vozidel kategorie O1, O2, schvalování zástaveb alternativních pohonů na LPG a CNG.
http://www.stksagita.cz
Stavební bazar
Stavební bazar - stránky s bezplatnou inzercí na stavební materiál, nářadí, stavební stroje a veškeré, nové i použité stavební výrobky.
http://www.stavebnibazar.eu
Žaluzie - JP
Dodáváme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy a další sortiment stínící techniky.
http://www.zaluzie-jp.cz
Oresi Praha 9, kuchyňské studio Oresi Praha 9
Kuchyňské studio Oresi Praha 9 je součástí prodejní sítě kuchyňského nábytku Oresi. Kuchyně Oresi se vyznačují kvalitou podloženou 7letou zárukou a garancí nejnižších cen kuchyní.
http://www.oresi-kuchyne-praha-9.cz
Certifikace ISO
Nabízíme certifikace systémů managementu jakosti (ISO 9001), certifikace ochrany životního prostředí (ISO 14001) a certifikace bezpečnosti a ochrany zdraví (OHSAS 18001). Naše certifikáty jsou vhodné pro všechny typy organizací.
http://www.tuev-nord.cz/37882.asp
Výškové práce Matouš
Výškové práce v naší firmě provádí odborně způsobilí a profesionální pracovníci, kteří používají nejmodernější technologie a postupy.
http://www.vyskoveprace-matous.cz/
Mad Apple - jablečný cider, apple cider
Společnost Mad Apple s.r.o. přichází na český trh s novým alkoholickým nápojem. Jedná se o cider - osvěžující ovocný nápoj, který můžete znát ze západních zemí. Způsobem servírování se blíží pivu a v nápojových lístcích jej také mezi pivy najdete.
http://www.madapple.cz
Vyklízení
Vyklízení a úklidové práce Kroměříž - Kroměřížská firma vykliďto.cz Vám nabízí komplexní vyklízecí servis - vyklízení bytových i nebytových prostor,vyklízecí práce a pronájmy kontejnerů na odpad.
http://www.vyklidto.cz
Jelínek - garážová vrata Jihlava
Stínící a rolovací technika garážová vrata - Jihlava. Navrhneme Vám optimální řešení. Nejenom technicky nejlepší, ale umíme naše realizace přizpůsobit i Vašim peněženkám.
http://www.zaluziejelinek-jihlava.cz
Vířivky Wellis - vířivé vany a masážní bazény
Vířivky Wellis nabízí masážní bazény, vířivé vany a infrasauny pro jednu i více osob. Skelet pro vířivky je vyráběn ze špičkového USA materiálu. Na skořepinu vířivky máte záruku deset roků. Elektronické součásti pro vířivé vany a masážní bazény z EU.
http://www.diamant-spa.cz
Deratizace České Budějovice
Rodinná firma Měšťan - v Jižních Čechách provádíme deratizace, dezinsekce, dezinfekce, likvidace veškerého hmyzu, štěnic, blech, sametek, švábovitých. Úklidy půdních prostor, likvidace dřevních škůdců plynováním, plynování obilí.
http://www.mestaning.cz/
EnviWeb - příroda, ekologie, odborné akce
Přečtěte si o životním prostředí, které vás obklopuje. Jaké jsou nejnovější kauzy? Co na ně říkají odborníci? Z našich témat vybíráme: životní prostředí, odpady, energetika, klimatické změny a mnoho dalšího.
http://www.enviweb.cz/
Ready-made společnosti
Firmy připravené k okamžitému prodeji, servírované i s kompletním servisem a doplňkovými službami.
http://www.predzalozenespolecnosti.cz
ABC Českého Hospodářství
Největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Poptávky z vybraných oborů na Váš email, databáze firem, veřejné zakázky, tendry EU. Propagace Vaší firmy, výrobků a služeb.
http://abc.cz
Bazény Diamant.cz - zastřešení bazénů, bazény
Bazény Diamant je tradiční výrobce plastových bazénů a zastřešení bazénů. Bazény dodáváme plastové a nerez-polystone. Bazény mají speciální lem. Zastřešení bazénů je možné objednat v stříbrné a nově zlato-zeleném eloxu. Vyrábíme bazény na míru.
http://www.bazenydiamant.cz
Gaves Plot - oplocení, pletivo, ploty
Firma Gaves Plot se zabývá výrobou, prodejem a montáží oplocení. Na našich stránkách naleznete širokou škálu plotových prvků a různých druhů plotových systémů.
http://www.gaves-plot.cz
Veletržní expozice a výstavy
Společnost Profidesign nabízí veletržní a výstavní expozice dle požadavků partnerů. Firma Profidesign poskytuje kompletní servis pro veletrhy a výstavy včetně návrhů a realizací.
http://www.profidesign.cz/
Stavební firma, stavební práce
Stavební firma TOMIreko - stavební práce působí v regionu kraje Vysočina, především v lokalitách Třebíč, Jihlava a Znojmo a nabízí kompletní stavební služby.
http://www.tomireko.cz/
Makita
Zařizujeme kompletní vybavení dílen, truhláren, autoservisů, drobných provozoven a staveb elektrickým nářadím. Základním cílem a filozofií je nabízet našim firmám kvalitní nářadí, stroje, a zařízení, a moderní technologie pro všechny druhy průmyslu a řemesel.
http://www.makitapraha.cz/
Úklid Praha
Společnost Promax service center poskytuje služby ve vysoké kvalitě a lhůtách dle požadavků zákazníků v následujících oblastech: správy a údržby nemovitostí, úklidové činnosti, služby v oblasti administrativní správy.
http://www.promax-service.cz/
Palubky, osb desky, řezivo - prodej Praha
Váš spolehlivý dodavatel dřevařských výrobků. Dodáváme palubky obkladové, palubky podlahové, OSB desky, hranoly, lišty, řezivo. Maloobchod - velkoobchod.
http://www.palubky.name
Pletivo na ploty, moderní pletivo a oplocení od Betafence
Díky novým technologiím, mohla firma Betafence vyvinout nové a moderní pletiva na plot. Takto vyvinutá vysoce odolná pletiva na plot, již nepodléhají nadměrnému slunečnímu svitu, ani vysokým změnám teplot.
http://pletiva-pletivo.cz/
T. company, s.r.o. - podnikání v Rusku
Kompletní servis služeb na území Ruské federace a vstup na ruský trh. Prověření bonity a důvěryhodnosti potenciálního, stávajícího partnera, registrace firem, právní poradenství, daňové poradenství, zprostředkování obchodu a vymáhání pohledávek.
http://www.tcompany.cz
Stravenky, zaměstnanecké benefity
Accor Services CZ – efektivní řešení v oblasti odměňování, motivace, posilování, loajality a zvyšování výkonu zaměstnanců. Stravenky Ticket Restaurant, poukázky a předplacené karty Ticket Benefits, dárkové poukázky Ticket Compliments.
http://www.accorservices.cz
Zasklenie balkonov a loggii / Balkon.sk
Ponúkame Vám zasklievanie balkónov a lodžií bezrámovým systémom, rámovým posuvným a bezrámovým Bezrámový systém Glass Al patri medzi najmodernejšie typy zasklenia balkonov a logii.
http://www.balkon.sk
Plavky - Trčková
Malo a velkoobchodní prodej plavek. Generální zástupce značky Eurofala v ČR. Kvalitní materiály, velký výběr střihů a skvělé ceny.
http://plavky-trckova.cz
Zasklievanie lodzii a balkonov / Zasklievanie.sk
Ponúkame Vám zasklievanie balkónov a lodžií bezrámovým systémom, rámovým posuvným a bezrámovým otočným systémom. Takisto ponúkame výmenu starého, balkónového zábradlia, rôzne lexanové striešky, zimne záhrady a plastové rolety.
http://www.zasklievanie.sk
Bakterie a enzymy
Účinné a ekologické přípravky pro široké použití: septik, žumpa, čistírna odpadních vod, odlučování tuku, kompostování, zahradní jezírka, problémy s odpady a sifony, speciální produkty k odstraňování vodního kamene a plísní na zdech.
http://www.bakterie-enzymy.cz
Garnýž žaluzie Medek - Brno
Od roku 1999 zajišťujeme kompletní servis – poradenství, zaměření, dodávku, montáž a servis pro oblast žaluzie, garnýže, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, záclony, závěsy, shrnovací dveře a okna.
http://www.garnyze-zaluzie.cz
Modrý medvěd Liberec, inzerce
Inzeráty na Modrém medvědovi, profi inzerce s vyhledáváním a tříděním. Auto moto, reality, mobily, děti a domácnost, cestování, hobby, volný čas, sport, služby, řemesla, stavební materiál.
http://www.modry-medved.cz
First-page.cz - buďte první
SEO First-page. Nabízíme profesionální ruční registrace do katalogů webů, díky kterým se Váš web posune v důležitých vyhledávačích (Google, Seznam) - zvýšíme návštěvnost, zisk a prestiž za skvělé ceny. Využití moderních Google dokumentů pro Vaši kontrolu.
http://www.first-page.cz/
Vizitky
Online výrobca vizitiek. Možnosť tlače vizitky na spadávku po okraj tlač vizitky i z vlastného dodaného návrhu.
http://www.123vizitky.sk
Alarm Pořt: Zabezpečení objektů a budov
AlarmPořt je specializovanou montážní firmou kamerových a bezpečnostních systémů. Domácí telefony (Fermax, Tesla), elektroinstalace, digitální TV/SAT a jiné. Nabízíme široké a komplexní elektronické zabezpečení domu, bytu, kanceláře ale i větší firmy.
http://www.alarmport.cz
Arabština
Arabština od začátečníků po státnice, Arabština pro děti, obchodní arabština, tuniská a egyptská hovorová arabština, Perština, Arabská kaligrafie, Čeština pro Araby, učebnice arabštiny, workshopy a arabská kultura, politika a hudba, překlady
http://www.arabic.cz
Dárky Olala - dárkové předměty
Dárky Olala nabízí originální a jedinečný sortiment dárkových a dekoračních předmětů, elegantní výběr pro každou domácnost a každý prostor.
http://olala-darky.cz/
Soukromý rybářský revír Roudnice
Pískovna Roudnice je soukromým rybářským revírem zaměřeným na sportovní rybolov a ostatní rybářské aktivity. Naše vody poskytují útočiště pro mnoho druhů ryb.
http://www.rybareni-roudnice.cz
Opravy oken a dveří - Stolařství Pintera
Stolařství Pintera se zabývá opravy historických oken a dveří a eurooken. Kromě toho dodáváme vchodové a interiérové dveře, žaluzie, parapety a speciální kastlová (spaletová) okna.
http://www.pintera.cz
Vlasová kosmetika Goldwell
Společnost Goldwell je celosvětovým špičkovým profesionálem ve vlasové kosmetice. Dodáváme kosmetiku, bravu na vlasy i šampóny do kosmetických salónů na celém světě.
http://www.goldwell.cz
Atelier Pedro - návrh a prodej moderních kuchyní
Interiérové studio Atelier Pedro Vám zajistí kompletní servis - profesionální návrh, přípravu a realizaci Vaší kuchyně.
http://www.atelier-pedro.cz
Podlahové studio TST Děčín
Zajištujeme prodej a pokládku veškeré laminátové, dřevěné, korkové podlahy, PVC a linolea, koberce pro bytové a komerční využití. Renovace starých podlah (broušení), vyrovnávání dřevěných a betonových podkladů. Zaměření, dodávka a cenová nabídka zdarma.
http://www.podlahy-tst.cz
Piano Centrum Bušo - pianino, klavír
Prodáváme kvalitní značková pianina, piana, klavíry a křídla se zárukou 2 roky a dopravou zdarma po celé České Republice. Zajišťujeme kompletní i částečné opravy pianin, pian, klavírů a křídel. Poradíme Vám při nákupu a prodeji.
http://www.pianino-piano-klavir.cz
Zřizování elektronického podpisu
Zabýváme se zprostředkováním zřízení elektronických podpisů přímo na míru, ať už jste fyzická osoba, podnikatel, či organizace. Vyřídíme za Vás veškeré papírování i přípravu všech potřebných podkladů pro certifikační autoritu.
http://www.digitalni-podpis.cz
Astrum Praha– vrata, dveře, pohony Hörmann
Jsme autorizovaným partnerem společnosti Hörmann nabízíme: Sekční garážová vrata, Rolovací vrata, Bezpečnostní dveře, Pohony pro vrata, Okna a ploty. Značka Hörmann je dnes skutečným příslibem kvality s více než 70 roky zkušeností.
http://www.astrum.cz
Akvaristika Peuker Jablonec nad Nisou
Akvaristika a pěstírna terčovců, prodej techniky a krmení, Eheim filtry, akvarijní sety, hnojení CO2 Dennerle, akvarijní rostliny, medikamenty, Tetra, Hobby, Dupla, akvaristika pro začátečníky
http://www.akvaristik.eu
Advokát, Vimperk JUDr. Pavla Kochtová
Advokátní kancelář, právník, Vimperk poskytuje pomoc v oblasti obchodní, trestní, správní, rodinné a pracovní právo. Vymáhání pohledávek, zastupování před soudy, státními orgány a správními úřady.
http://www.advokat-vimperk.cz
Vaše oblíbená pizzérie přímo ve vašem mobilu
Už nikdy si nebudete muset pamatovat telefonní čísla ani nabídku konkrétní pizzérie. To vše můžete mít nyní neustále po ruce ve svém telefonu. Objednejte si rozvoz pizzy kdykoliv a kdekoliv přímo
http://www.pizzamo.cz
Intersign – rytectví a gravírování
Od umělecké ruční rytiny až po technické gravírování a laserový popis. Díky strojnímu vybavení té nejvyšší technické úrovně a kvalitě ručního rytí obsáhla naše firma podstatnou část tohoto oboru. Naši odborníci pracují s kvalitními materiály a ověřen
http://www.intersign.cz
Advokátní kancelář Muzikář - Odehnal Brno
Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal v Brně Vám nabízí právní a advokátní služby, poradenství.
http://www.akmo.cz/cs/
Write.cz - internet je náš domov
Write.cz - systémy na míru, realitní systém, web design, development, e-commerce, systémy na míru, realitní systém, internetový obchod, web design, internetové stránky, e-commerce.
http://www.write.cz
Dovozce profesionálního nářadí
Našim cílem je dodávat ruční nářadí vysoké kvality pro precizní práci. Jsme zaměřeni na nářadí perfektního provedení, vyšší kvality a širšího sortimentu, než je obvyklý výrobní program českých výrobců
http://www.d-a-t.cz
Překladatelská agentura Včelička s.r.o.
Překladatelská agentura Včelička s.r.o. nabízí překladatelské a tlumočnické služby, zajišťuje korektury, přepisy textů a další doplňkové služby dle přání zákazníka. Jsme specialisté na překlady a tlumočení.
http://www.agenturavcelicka.cz
Rono Krupka - dětská auta a motorky
Prodáváme dětská elektroautíčka, dětská akuautíčka, dětské čtyřkolky, dětské motorky, quad. Dále se zabýváme prodejem elektrocentrál, centrál a generátorů, motorových pil, vzduchovky. Prodej zábavné pyrotechniky.
http://www.rono.cz
Znalecký a oceňovací ústav
Zabýváme se znaleckými posudky, tržními oceněními a dalšími analýzami potřebnými k převodům majetku, fůzím či dělením firem, soudním sporům jak pro právnické i fyzické osoby, tak pro úřady.
http://www.znalecky.cz
Spionshop
Obchod se špionážní a odposlechovou technikou. Prodáváme štěnice, odposlechy, kamery, miniaturní a kamuflované kamery, detektory pro vyhledávání odposlechů a skrytých kamer, GSM a GPS rušičky, jammery. Také dokážeme poradit při instalaci nebo odhalování odposlechů a štěnic.
http://www.spionshop.cz
Kurzy olejomalby technikou Boba Rosse
Jednodení zážitkové kurzy olejomalby technikou Boba Rosse, vhodné pro všechny od 8-mi let. Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Za 1 den namalujete úžasný obraz olejovými barvami.
http://www.atelier-zebra.eu
Jazykové kurzy v zahraničí
Jazykové pobyty v zahraničí (USA, Anglie, Malta, Německo, Španělsko, Itálie, Austrálie) pro manažery, studenty, seniory, rodiny s dětmi...
http://www.kurzyvzahranici.cz
Hasičáky.info - hasící přístroje
Na hasicaky.info najdete hasící přístroje a hasící techniku pro váš dům, kancelář či auto. Zabezpečte sebe i své blízké a chraňte se před ohněm. Všechno zboží je kvalitní a certifikované a navíc za skvělé ceny.
http://www.hasicaky.info
Pneuservis Duleba - nové i použité pneumatiky, alu a plechové disky
Prodáváme nové i použité pneumatiky, alu a plechové disky všech rozměrů a značek. Provádíme kompletní servis včetně uskladnění a oprav bočních průrazů pneumatik. Pro osobní a nákladní automobily.
http://www.pneuduleba.cz
Prodej dřeva na pni
Stránky poskytují informace o prodeji dříví na pni formou veřejné obchodní soutěže o nejvhodnější cenu s oslovením konkurence. Našimi klienty jsou vlastníci lesa, pro které zprostředkováváme prodej dříví.
http://www.prodej-drivi-na-pni.cz
Bezpečnostní skříně
Prodáváme bezpečnostní skříně pro skladování hořlavin, kyselin, jedů a dalších nebezpečných látek a kompletní sortiment zařízení pro bezpečné skladování a práci s těmito látkami od významné firmy Düperthal Sicherheitstechnik GmbH – SRN.
http://www.skrine-bezpecnostni.cz
Autoservis Škoda
Autoservis, autoelektrika a pronájem osobních vozidel (Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Super, VW Passat ).
http://www.servis-skoda.er.cz
Richard Kruták interiéry
Firma Kruták interiéry má dlouhodobé zkušenosti v oblasti interiérového vybavení domů, bytů a komerčních prostor. Naše firma zaručuje kvalitu, solidnost a dlouholeté odborné zkušenosti.
http://www.krutakinteriery.cz
Litex - český výrobce plavek a oblečení
Vyrábíme dámské, pánské a dětské plavky značky Litex, sportovní oblečení a spodní a funkční zátěžové prádlo, které vyniká jedinečnými střihy, vynikající elasticitou a stálostí tvaru.
http://www.litex.sk
Boss schodiště - design studio s.r.o.
Zakázková výroba a montáž samonosných schodišť, vnitřních i venkovních zábradlí, venkovních teras, balkónů a francouzských oken. Vyrábíme precizní interiérové doplňky z nerezu a mosazi.
http://www.boss-schodiste.cz
Nátěry střech a fasád - Praha
Provádíme výškové práce (nátěry a čištění okapů, opravy dilatačních spár, nátěry a opravy střech, nátěry a opravy fasád, začisťování MIV, mytí nedostupných oken) pomocí horolezecké techniky.
http://www.naterystrech-levne.cz
Jindřich Barát – Okna Elán
Plastová a dřevěná eurookna a vchodové dveře,žaluzie,rolety,sítě proti hmyzu,vnitřní a venkovní parapety.Zateplení domů,fasády,veškeré zednické a dokončovací práce.
http://www.oknaelan.cz
Second hand Kapitán
Secon hand kapitán nabízí oděvy dovážené ze Spojeného Královstí, kde pro vás vybíráme ty nejlepší kousky. Kromě second hand zboží u nás najdete i takzvaný outlet, což je zcela nové zboží.
http://www.second-hands.cz
Realizace a architektura zahrady
Poradíme a pomůžeme Vám při tvorbě zahrady snů. S naší pomocí bude celý proces tvorby zahrady hrou. Kvalitní návrh podle nejnovějších trendů zajistí hladký průběh realizace.
http://www.realizace-zahrad.cz
Prodej stavebního řeziva DŘEVO - POPULUS s.r.o.
Firma DŘEVO - POPULUS s.r.o. se zabývá prodejem stavebního řeziva a ostatních výrobků ze dřeva, které využívá stavební průmysl. Kromě toho také zajišťujeme prodej dalšího řeziva.
http://www.populus-drevo.cz
H.O. Translations
Nabízíme překladatelské služby, překlady odborné, obecné a obchodní překlady, korektury textů, cizojazyčnou korespondenci. Specializujeme se na obousměrné překlady těchto jazyků: angličtina, němčina, španělština, italština a francouzština.
http://www.hotranslations.cz
Pánské a dámské hodinky Citizen - E-all.cz
Internetový obchod s jedinečnou nabídkou pánských a dámských hodinek Citizen. Vyberte si ty „své“ z naší široké nabídky.
http://hodinky.e-all.cz
Kancelářské židle, školní nábytek, lavice, tabule, nástěnky
Nabízíme kompletní vybavení do škol, jídelen či mateřských školek. V sortimentu zboží nechybí: školní lavice a židle, tabule a nástěnky, šatní skříně, dveře, kovový nábytek. Dodáváme také prostředky pro vizuální komunikaci.
http://www.vybaveni-skol.cz/
Čističky vzduchu, klimatizace, zvlhčovače
Nabízíme čističky vzduchu, klimatizace, zvlhčovače a kuřácké kabiny, Vyřešíme čistění vzduchu, odsávání, filtraci zplodin, filtrace průmyslových hal.
http://www.cistickyvzduchu.cz
Manag a.s. - stavební firma
MANAG stavební firma Zlín, Brno provádí kompletní dodávky staveb. Tvoří hrubé stavby, monolitické a železobetonové konstrukce, rekonstrukce budov. Realizuje developerské projekty. Nabízí byty a novostavby, pozemní stavby na klíč.
http://www.manag.cz
Zámečnická výroba, CNC obrábění
CNC obrábění - frézování ve 3–5 osách, výroba prototypových dílů, vyfukovacích forem a tvarových součástí, zámečnická výroba, svařování, navařování hrotovým zážehem.
http://www.kana-kovo.cz
Aukcie, inzercia, bazár
Aukcia zdarma, online
http://www.odklepnute.sk
Odklepnuto.cz - aukce, inzerce, bazar
Aukce zdarma, internetový bazar, inzerce zdarma - vydražte si nemovitost nebo prodejte své staré auto, pouze v aukci je to možné. To vše na Odklepnuto.cz
http://www.odklepnuto.cz
Josef Moravec - fotograf
Produkujeme svatební, reportážní, produktové a reklamní fotografie. Fotografování maturitního plesu. Vyfotografování interiérů a exteriérů.
http://www.fotograf-moravec.cz
Zahradní domky Šašková
Nabízíme a montujeme dětské a zahradní domky. V nabídce máme více než 80 typů zahradních domků: dětské domky, dřevěné srubové domky, domky na nářadí, zahradní domky bez podlahy, zahradní domky s podlahou, zahradní altány, dřevěné garáže.
http://www.zahradni-domky-altany.cz
Instalatérské práce Zlín - INPRA spol. s.r.o.
Společnost Inpra spol. s.r.o. se zaměřuje na instalatérské práce, rozvory potrubí, montáž kotlů, radiátorů a další techniky v rámci města Zlín a blízkého okolí.
http://www.inpra.cz
Autoseating.cz dětské autosedačky, kočárky
Firma Autoseating je dovozcem kvalitních německých dětských autosedaček značek STM-Storchenmühle, RECARO a textilní židličky Totseat. Dovážíme sedadla RECARO pro osobní a dodávkové vozy se zaměřením na motorsport, ergonomii, tuning a také kancelářská křesla. Pro dodávkové
http://www.autoseating.cz
Opravy praček Praha
Máte rozbitou pračku? Hledáte rychlého a schopného opraváře? Nemáte čas odvézt svou pračku do opravny? Opravujeme téměř všechny druhy praček, přijedeme až k Vám domů.
http://www.opravy-pracek-praha.cz/
Malba na míru Vašemu prostoru
Na základě Vašich představ, vizí, požadavků i předloh, na základě vlastních návrhů. Nástěnné malby prakticky kamkoliv do veřejných a soukromých prostor.
http://www.nastenne-malby.cz
Poradenství, personalistika, PR - Davidik.eu
Profesionální poradenství v oblasti PR, reklamy a personalistiky je pro menší a střední firmy mnohem efektivnější, než mít platit vlastní zaměstnance, které stejně plně nevyužijete. Využijte služby Michala Davidíka a uvidíte, jak zefektivníte firemní propagaci.
http://www.davidik.eu/
Podnikání v Německu, založení společnosti
Založte si firmu v Německu rychle a bez komplikací - rádi vám vyřídíme vše potřebné, poradíme, jak na úřady a daně. Věnujte se svému businessu a starosti nechte profesionálům.
http://www.nemeckafirma.cz
Prodej vín - víno Furmínek
Vínotéka Furmínek nabízí množství kvalitního vína různých odrůd. Vyberte si z bílého, červeného, růžového a archivního vína. Ta nejlepší vína z Moravy.
http://www.vino-furminek.cz
MIiteral - vybavení autoservisů a pneuservisů
Komplexní vybavení autoservisů: zvedáky, analyzátory, kouřoměry, diagnostika, geometrie kol, klimatizace, olejové hospodářství, karosárny, pneuservisy - vyvažovačky, stahováky, svářečky, nabíječky, startovací vozíky.
http://www.miteral.cz
Linde - manipulační technika a logistická řešení
Nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky Linde Vám přinesou úsporu, spolehlivost, bezpečnost, komfortní ovládání a šetrný přístup k přírodě.
http://www.linde-mh.cz
Robert Fritz, Kama-trading
Výkup a prodej dřevěných přepravních palet včetně dopravy. Výměna poškozených palet za nové europalety.
http://www.kama-trading.cz
Dětský secondhand – zboží z Anglie
Dětský secondhand, největší na kladensku. Široká nabídka dětského kvalitního značkového zboží za skvělé ceny, vše na ramínkách, vyžehlené a vyprané. Kvalitní dětské nové punčochové zboží, mnoho vzorů stále skladem.
http://www.detsky-secondhand.eu
Chiptuning Škoda – zvýšení výkonu
Zvýšení výkonu motorů u vozidel značky Škoda, včetně snížení spotřeby. Programování dieslových i benzínových motorů, s turbem i bez turba. Záruky samozřejmostí.
http://www.chiptuning-skoda.cz
Sportovní vzduchové filtry K&N a chiptuning
Sportovní filtry vzduchu pro zvýšení výkonu a lepší filtraci vzduchu. Ochrana před poškozením váhy vzduchu, lepší nasávání a vyšší výkon. Poskytujeme také služby v oblasti chiptuningu, zvýšení výkonu a snížení spotřeby.
http://www.sportovni-vzduchove-filtry.cz
Rajautodilu.cz - internetový obchod s autodíly
Online prodej autodílů - brzdové kotouče, destičky, tlumiče pérování, váhy vzduchu, autobaterie a všech dalších autodílů, nabízíme téměř všechny autodíly a doplňky na všechny evropské a asijské automobily
http://www.rajautodilu.cz
uwcfx.cz
Společnost United World Capital je nezávislým účastníkem mezinárodních finančních trhů a vedoucím poskytovatelem obchodních služeb pro drobné a institucionální investory on-line.
http://www.uwcfx.cz
Kurzy BOZP, PO, školení řidičů, povinná školení online
Kurzy BOZP, PO, školení řidičů formou e-learningu. Online e-learningov9 vzdělávací portál, určený na efektivní zajištění povinných školení.Interaktivní kurz, online lektorská podpora, garance odbornosti.
http://www.vzdelavacie-kurzy.sk
Aukce - Plastová Okna
Hledáte nejvýhodnější nabídku na plastová okna? Zkuste naši webovou stránku, kde můžete zdarma vložit vaši poptávku a firmy se budou předhánět kdo vám dá nižší nabídku!Využijte tedy této možnosti.
http://www.nejlevnejsiokna.cz
Plakáty na zeď - PosterBar
Tisk a prodej plakátů na zeď a designových posterů, velkoformátový umělecký tisk designů a fotografií na plátno a speciální papíry.
http://www.posterbar.cz
Aminostar
Stránky o produktech sportovní výživy společnosti Aminostar, jejich účincích a působení. Samozřejmostí je anketa a diskusní fórum. Možnost vložení vlastních zkušeností.
http://aminostar.webnode.cz
Pierre Simon pánské obleky
Výroba a prodej pánských obleků a pánských kalhot značky Pierre Simon. Orientujeme se na obleky a kalhoty vyšší kvality. Nabízíme také speciální trvanlivé kalhoty pro číšníky.
http://www.pierresimon.cz
Sunny house infratopení topné obrazy
Vyrábíme a dodáváme topné obrazy systému Sunny house pro vytápění domácností, kanceláří a rekreačních objektů. Nabízíme topné obrazy infra panely s obrazovým motivem, můžete si vybrat obraz z rozsáhlé kolekce fotografií.
http://www.sunnyhouse.cz
Thuasne CR s.r.o. zdravotnické potřeby
Tradiční výrobce zdravotních pomůcek nabízí zdravotní pomůcky pro páteř, horní a dolní končetiny, pomůcky z oblasti následné péče. Dovážíme a distribuujeme bederní pásy, krční límce, různé druhy ortéz, antidekubitní matrace, polohovací postele.
http://www.thuasne.cz
Portál o domácím vodárenství
Informační portál s tématikou balené a kohoutkové vody - vyvracíme mýty nejen o balné vodě ale i popisujeme distribuci a prodej vody kohoutkové. Přinášíme Vám i fakta o kvalitě vody.
http://www.vodarenstvi.cz
Moto kapoty z ABS plastu značek kapoty Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha
Moto kapoty z ABS plastu na moto značek kapoty Ducati, kapoty Honda, kapoty Kawasaki, kapoty Suzuki, kapoty Yamaha, motokapotáže moto plasty, levné kapoty a plasty na moto, plasty honda, plasty yamaha, plasty ducati, plasty suzuki, plasty kawasaki.
http://www.motokapoty.cz
Výškové práce
V Ústeckém a Středočeském kraji nabízíme výškové práce na budovách, komínech a kácení stromů s použitím horolezecké techniky. Zajišťujeme opravu fasád domů a spár panelových domů, oprava střech, hromosvodů, lakování plechových střech.
http://www.nestler-vyskove.cz
Navaro kácení stromů
Zajistíme kácení stromů včetně kácení horolezeckou technikou, prořezávání korun stromů a keřů. Pro obce a města zajišťujeme údržbu veřejné zeleně, sekání trávníků, hrabání listí a úklid sněhu na komunikacích.
http://www.kaceni-stromu.info
Kosmetický salón Praha
Naše kosmetické studio nabízí kosmetické služby s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. Provádíme kompletní ošetření pleti, čištění a masáž, speciální pleťové masky, peeling obličeje, úpravu obočí.
http://www.ivana-hamberg.cz
Trička na potisk
Importujeme a distribuujeme kvalitní bavlněná trička z Číny. Naše trička mají značku CHOK a hodí se na potisk. Dále dodáváme pánské polokošile, dětská trička a dětské polokošile. Trička a polokošile distribuujeme v široké nabídce barev a velikostí.
http://www.kdeu.cz
Holoubek zemní vruty Krinner
Jako truhlář zahradních dřevostaveb Vám na základě svých zkušeností mohu doporučit zakoupení zemních vrutů Krinner pro ukotvení dřevostaveb bez betonáže. Dále je možné ukotvit ploty, garážová stání, pergoly, terasy, dětská hřiště a houpačky.
http://www.zemnivruty-krinner.cz
Sedací soupravy, obývací stěny, kuchyně, nábytek
Navštivte náš internetový obchod a nalezente u nás obývací stěny, sedací soupravy, kuchyně, kuchyňské linky, dětské pokoje, komody, skříně a veškerý bytový nábytek. Doprava po celé ČR.
http://www.nabytek-certovina.cz
Půjčovna karavanů Praha
Nabízíme nové a plně vybavené karavany Caravelair pro 4 osoby. Žádné limity na ujeté kilometry, všechny poplatky, vybavení, plyn a chemie jsou zahrnuty v ceně. Karavany jsou připraveny k převzetí v Praze, případně dovezeme až k Vám v rámci Středočeského kraje.
http://www.dovolenaskaravanem.cz
AngIta - překlad italština, angličtina překlad
Profesionální a odborný překladatel provádí tlumočení a překlad italština (v italštině i soudní překlad) a překlad angličtiny. Kvalitně a v krátkém termínu dodám překlady z techniky, práva, zemědělství i jiných oborů vč. běžné korespondence.
http://www.preklad-angita.cz/
Mobilní drtiče Rubble Master
Mobilní drtící linky Rubble Master, drtiče, recyklátory, třídiče kameniva, použité i nové stroje, mobilní drtiče kamene, demolice, drcení asfaltu, betonu, drcení železobetonu.
http://rubblemaster.cz
Mobilní drtiče OM, recyklátory, drtiče kameniva
Mobilní drtící linky OM, drtiče, recyklátory, třídiče kameniva, použité i nové stroje, mobilní drtiče kamene, demolice, drcení asfaltu, betonu, drcení železobetonu.
http://om-drtice.cz
Advokátní kancelář JUDr. Miloslav Boudys
Advokátní kancelář nabízí právní služby na profesionální úrovni. Působíme v oblasti občanského práva, rodinného práva, obchodního práva a autorského práva. Advokát JUDr. Miloslav Boudys provozuje advokátní kancelář, která působí od roku 1992.
http://www.advokat-boudys.cz
Odstraňovač vodního kamene - Kalk-Turbo
Kladivo na vodní kámen a bič na tvrdou vodu! To je elektronický odstraňovač vodního kamene (změkčovač vody) Kalk-Turbo. Informační stránky výrobce tohoto přístroje.
http://www.kalk.cz
ikupon.cz – akční ceny, slevy
ikupon přináší slevy pro Vaše nákupy na internetu i v kamenných obchodech. Stáhněte si slevový kupon, kód a uplatněte slevu u obchodníka.
http://ikupon.cz
Papírnictví Brno - Papeterie KUP
Papírnictví Brno - Papterie KUP. Nabízíme kompletní sortiment uměleckých, psacích a kancelářských potřeb. Navštivte naše papírnictví v Brně, v Galerii Vaňkovka.
http://www.papirnictvi-brno.cz
Erde profi s.r.o.
Mimo jiné dodáváme kompletní škálu výrobků jako - papírové ručníky, tekutá mýdla, toaletní papír, papírové ubrousky, hygienické zásobníky, odpadkové koše, mopy, rohože, netkaná textílie, osoušeče rukou či úklidová technika.
http://www.erdeprofi.cz
Slevy, kupóny a speciální nabídky
Zobrazení zajímavých slev internetových obchodů na nákupním rádci heureka.cz. Heureka je nákupní průvodce, který radí lidem při výběru produktů ze všech oblastí nakupování.
http://slevy.heureka.cz/
Šperky SBS Trade, práce z domova
Distributor šperků české firmy SBS TRADE. V nabídce najdete postříbřené šperky z tombaku, magnetické šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné řetízky, náramky a další druhy šperků.
http://je-sperky-sbs.webnode.cz
Blanka Pexová - úklidový servis
Úklidová služba Blanka Pexová zajišťuje kompletní úklidové a čistící práce. Nabízí mimo jiné například suché čištění koberců a čalounění, parní čištění oken, obkladů, dlažeb, mokré čištění a desinfekci. Zajišťuje také stavební úklid a pravidelné úklidy v
http://www.uklid-pexova.eu
VO Ptáček - sanitární keramika, voda, topení, plyn
Společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. nabízí kompletní sortiment v oblasti sanity od významných tuzemských i zahraničních dodavatelů.
http://www.ptacek.cz
Ráj-Vůní.cz - parfémy a kosmetika
Prodáváme originální parfémy světových značek a originální českou přírodní kosmetiku značky Manufaktura. Nabízíme například dárkové sady, vůně a kosmetiku z Mrtvého moře a mnohé další.
http://www.raj-vuni.cz
CleverCard.cz - více než plastové karty
Máme pro Vás řešení v oblasti výroby a potisku plastových karet a rfid nosičů. Nabízíme plastové, bezkontaktní a magnetické karty, bezkontaktní klíčenky a přívěšky, doplňky k plastovým kartám, obaly na plastové karty.
http://www.clevercard.cz
Koupelny Ptáček
Provozujeme síť koupelnových studií po celé ČR. Nabízíme obklady, dlažby, vany, sprchové kouty a boxy, sanitární keramiku, umyvadla, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a whirpooly. Zpracováváme grafické návrhy koupelen včetně 3D vizualizace.
http://www.koupelny-ptacek.cz
Dřevěná eurookna a dveře Eurookna Trenz s.r.o.
Společnost Eurookna TRENZ s.r.o. se svou činností zaměřuje především na prodej kvalitních dřevěných eurooken, dřevěných dveří, zimních zahrad a okenních doplňků. Našim sortimentem jsou především dřevěná okna a eurookna, kastlová okna, kliky, kování,
http://www.eurooknatrenz.cz
Kompletní prodej a servis v oblasti chlazení
Dodáváme široký sortiment komponentů chladicích okruhů, montážního a spotřebního materiálu, příslušenství a náhradních dílů používaných v domácím, komerčním a průmyslovém chlazení. Nabízíme přímé dodávky, zajišťujeme dopravu i kompletní poradenství.
http://chlazenicb.cz
Servis PC a další výpočetní techniky
Servis notebooků všech typů a značek. Kvalitní a rychlý servis notebooků Acer, Asus, Fujitsu Siemens, HP, IBM, Toshiba, Dell, Lenovo a dalších. Opravy notebooků snadno, rychle, kvalitně.
http://www.pocitacovapohotovost.cz
Mříže Raab - Mříže, nůžkové mříže a rolovací mříže
Potřebujete vyrobit kvalitní mříž? Zlobí Vás nefunkční mříž? Máme zkušenosti a výhodné ceny! Vyrábíme všechny druhy mříží - mříže pevné, klasické, kované, dveřní předěly a samozřejmě mříže pohyblivé, jako jsou mříže nůžkové mříže a rolovací mříže.
http://www.mrize-raab.cz
Specialista na lepící pásky
Nabízíme lepící pásky jednostranné i oboustranné, pro průmysl, domácnost i dílnu. Na našich stránkách naleznete široký sortiment lepících pásek, kterými můžete opravit, zpevnit, izolovat, označovat fixovat i chránit různé materiály i předměty. Přehledný katalog vá
http://www.e-pasky.cz
Rozhodčí soud - rozhodčí řízení
Rozhodčí soud nabízí rozhodčí řízení a platební rozkaz Rozhodčí soud řeší vymáhání pohledávek. Rozhodčí řízení je stejné jako soud. Rozhodčí soud je: levnější, efektivnější, vyřešení sporu během 14 dní.
http://rozhodcidolozka.com
Apretace - kovoobrábění
Kompletní apretace hliníkových a železných odlitků malosériové i velkosériové výroby. Povrchové úpravy a opracování strojních částí. Apretace provádíme na hliníkových dílcích metodou pilování a vybračního broušení našimi zkušenými zaměstnanci. Provad
http://metal.pacto.cz
Obklady mozaika
Obklady mozaika. Obkladové mozaiky jsou vhodné pro sprchy, koupelny, bazény, kuchyně, aquaparky. Obklad mozaika se stává nadčasovým prvkem interiérů. Největší výběr mozaiky v České republice.
http://www.avex.eu
Poptávky a nabídky zdarma
Obchodní portál poptávka24.cz slouží k on-line zprostředkování obchodních aktivit formou nabídka - poptávka. Poptávku (zboží nebo službu) do systému může zdarma zadat pomocí on-line formuláře fyzická nebo právnická osoba.
http://www.poptavka24.cz/
Arbosana zahradní architektura
Firma Arbosana poskytuje služby v oblasti zahradní architektury a komplexní péče o zeleň. Pro veškeré realizace zajišťuje návrhy a projektovou dokumentaci, plány pěstebních opatření a následné údržby.
http://www.arbosana.cz
Střechy-Ul, Jiří Centner
Prodej a montáž střešních krytin včetně příslušenství, poradenství zdrama, cenové kalkulace, specializace na lehké krytiny, střechy na klíč, izolace střech
http://www.strechy-ul.cz
Parkety
Parkety. Pokládáme a prodáváme masivní parkety, laminátové plovoucí podlahy Egger, dřevěné podlahy, exotické parkety, lišty, laky Pallmann. Provádíme renovace parket, opravy dřevěných podlah.
http://www.parkety-plovouci-podlahy.cz
Nakladatelství Polygon
Spolupracujeme výhradně se špičkovými odborníky z oblastí obchodního, stavebního, pracovního a správního práva, účetnictví, daní, cel, životního prostředí a se specialisty dalších odborností. Poskytujeme ty nejlepší informace "z první ruky"
http://www.bovapolygon.cz/polygon/
Světlovody Allux, světlíky bodové a pásové
ALLUX - STAV s.r.o. je českou firmou dodávající výrobky pro prosvětlení a odvětrání budov. Dodáváme: světlovody ALLUX, světlíky bodové a pásové, ventilační turbíny a požární odvětrání RWA. Naše výrobky mají nulové nebo minimální provozní náklady.
http://www.allux.cz
Servis monitorů Acer, Asus, Samsung, LG, AOC, Sony, HP, Fujitsu Siemens, Iyama, Dell
Servis monitorů všech typů a značek. Kvalitní a rychlý servis monitorů Acer, Asus, samsung, LG, AOC, Sony, HP, Fujitsu Siemens, Iyama, Dell a dalších. Opravy monitorů snadno, rychle, kvalitně.
http://www.servis-monitoru.cz
HledamPravnika.cz - právní zástupci pro Vás
Potřebujete rychle sehnat právníka? Dobrého, ale levného? Nevíte kde? Pak je tu pro Vás hledampravnika.cz. Můžete vybírat dle kategorie práva, nebo dle města. Znáte nějakého dobrého právníka? Pak nám dejte o něm vědět.
http://www.hledampravnika.cz
Společnosti Online – firmy na klíč
Založení společnosti do 24 hodin. Prodej společnosti (s.r.o.) a ready made, firmy na klíč.
http://www.spolecnostionline.cz/
Náhradní a tuningové díly pro skútry
Prodáváme náhradní a tuningové díly pro skútry - kitové sady,laděné a sportovní výfuky,koncovky,variátory,otáčkoměry,klikové hřídele,válce,pneumatiky pro skútry a motocykly,helmy a oblečení,nářadí Buzzetti. Servis,montáž a úpravy skútrů a scooter tuning.
http://www.scooter-moto-tuning.cz
Lektor trénink, školení, vzdělávání, koučování.cz
Lidé říkají, že život je „jedno a to samý. Ale záleží na tom, jak se na to díváte.Lektor.cz nabízí možnost koučování, školení firem, vzdělávání v rámci marketingu , podpora prodeje a vzdělání.
http://www.lektor.cz
Toyota Tsusho - logistické služby
Seznamte se se společností Toyota Tsusho Logistics Czech. Nejenže se dozvíte, co znamená spojení Toyota Tsusho, ale také vás seznámíme se službami a produkty, které vám společnost Toyota Tsusho nabízí. Vyzkoušejte kvalitu založenou na zkušenostech.
http://www.ttlc.cz
Dětská hřiště – pro děti
Dodáváme bezpečná dětská hřiště a dětské skluzavky od výrobce Jungle Gym. Prodáváme skluzavky, houpačky, prolézačky, hrací sestavy, pískoviště, dřevěné domečky. Zajistíme montáž i dopravu. Určeno pro privátní i veřejné účely.
http://www.hriste-detska.cz
Model Plast s.r.o. – plastové profily
Firma Model Plast vyrábí plastové profily, které mají velmi široké použití pro výrobu laviček, stolů, nábytku, lávek a pergol včetně protihlukových stěn Everwood.
http://www.plastove-vyrobky.cz/
S-Plast.cs - plastová a hliníková okna, dveře
S-Plast.cs - na trhu od roku 1991. Dodávka a montáž plastových a hliníkových oken a dveří, zimních zahrad. Zaměření, konzultace a doprava zdarma. Servis a příslušenství.
http://www.s-plast.cz
Comp4you - počítače Bytča
Prodej a servis výpočetní techniky. Technické vybavení Vaší kanceláře doma nebo ve firmě. Rychlý a kvalitní servis počítačů, technické a marketingové řešení, to všechno pro Vás u nás.
http://www.comp4you.sk
Napínané stropní podhledy Bernizet s.r.o.
Zakázková výroba a oprava stropů. Realizace podhledů z PVC folií. Dodání, montáž a prodej stropních podhledu a napínaných stropů.
http://www.bernizet.cz
KA-SKA s.r.o. - doprava, přeprava osob
Dopravní společnost KA-SKA s.r.o. Díky naším mnoholetým zkušenostem a flexibilitě zajišťujeme profesionální služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autodopravy, minibusové dopravy a mikrobusové dopravy.
http://www.dopravaosob.cz
Bazény Imperial - venkovní bazény, vnitřní bazény
Výhodná nabídka venkovních a vnitřních bazénů na klíč. Využijte akčních slev a objednejte si bazén za skvělou cenu. Postavíme Váš bazén kompletně na klíč, nemusíte se o nic starát.
http://www.bazeny-imperial.cz
Účto Tichý - daňová evidence
Ekonomický software Účto slouží k vedení daňové evidence pro živnostníky, malé a střední firmy. Umožňuje vést daňovou evidenci a kompletní firemní agendu. Všechny informace o tomto programu, a možnost koupě pouze u nás.
http://www.ucto-tichy.cz
Prvni Pohřební s.r.o. - pohřební služby
Zajišťujeme kompletní kremační a hřbitovní služby a církevní obřady, včetně vyřízení veškerých formalit. Služby poskytujeme v oblasti Bohumín, Český Těšín, FM, Havířov, Hlučín, Karviná, Orlová, Ostrava, Příbor, Třinec.
http://www.prvnipohrebni.cz
Centrum hlídání dětí
Nabídky a poptávky hlídání dětí všech věkových skupin v celé ČR. Možnost nabídnout svoje služby hlídání jako chůva, au-pair apod. Pokud sháníte nebo nabízíte hlídání jste tu správně.
http://www.centrumhlidanideti.cz
Medistyl, s.r.o. - Rešeršní služby
Zpracováváme literární, patentové a marketingové rešerše z oboru chemie a farmacie. Zajišťujeme informační zázemí pro farmakovigilanci podle EudraLex vol 9A (monitoring).
http://www.medistyl.info
Virtuální prohlídka
profesionální výroba virtuálních prohlídek pro realitní kanceláře.
http://www.tour360.cz
Nábytek z masivu
Nábytek Jeko Moravia s.r.o. vyrábí nábytek z borovicového či smrkového masivu. Jedná se o český nábytek za příznivé ceny. Pro zákazníky nabízíme kuchyně, postele, stoly, židle, komody, dětský nábytek, rustikální nábytek, moderní nábytek, zahradní nábytek i kovový náb
http://www.nabytek-jeko.cz
Briketování - vyrábíme brikety a pelety
Jedinečný přehled výrobců a prodejců briket a pelet (peletek) v České republice ! Brikety i pelety (peletky), dřevěné i z biomasy nakoupíte snadno v každém okrese přímo u výrobců.
http://www.briketovani.cz
Dětská hřiště a skluzavky – Floranet
Dodáváme dětská hřiště, skluzavky a houpačky. Veškerá dětská hřiště, skluzavky a houpačky pro privátní účely dodáváme i systémem Postav si sám. Montujeme dětská hřiště pro MŠ, ZŠ a obce. Dětská hřiště, skluzavky a houpačky montujeme po celé ČR.
http://www.detska-hriste-skluzavky.cz
Ratanový nábytek
Společnost Home Navigator, s.r.o., je mladou dynamickou firmou zabývající se velkoobchodním prodejem spotřebního domácenského zboží moderního designu.
http://www.homenavigator.cz
Tepelná čerpadla
Tepelná čerpadla CIAT. Profesionální tepelná čerpadla vysoké kvality se zárukou. Kupte si tepelná čerpadla od profesionálů.
http://www.ciat.cz
Sada na gelové nehty
Sada na gelové nehty umožňuje profesionální domácí péči zkrášlování, které je výrazně levnější než u manikérky. Gelové nehty s naší sadou mají přirozený vzhled.
http://www.gelovenehty-sada.cz/
Regály a regálové systémy Proman
Nabízíme komplexní služby v oblasti regálových systémů. Jejich návrh, výrobu, montáž a servis. V naší nabídce jsou paletové regály, policové regály, konzolové regály, pojízdné a spádové regály a ocelové plošiny. Proman - řešení vašeho skladování.
http://www.regaly-proman.cz
Firmawojnar.cz - okna a dveře
Jsme významným autorizovaným prodejcem. Provádíme dodávky a montáže dřevěných eurooken a dveří fy TWW, a to včetně parapetů, žaluzií a stavebních prací. Taktéž dodáváme plastová okna a dveře. Nově také nabízíme kvalitní zámkovou dlažbu předních výrobců.
http://www.firmawojnar.cz
Dalux07 – svět kvalitního bytového textilu a doplňků
Dalux07 – kvalitní bytové doplňky – záclony, závěsy, předložky, ubrusy, obrazy. Široký výběr kvalitních bytových doplňků a dekorací na jednom místě za skvělé ceny.
http://www.dalux07.com
Ludmilka.cz - zdravý styl
Vítejte v internetovém obchodě s nabídkou produktů pro zdraví, krásu, hubnutí, fitness, relaxaci, přírodní kosmetikou na vrásky a pro mladistvý vzhled
http://www.ludmilka.cz
Auta z USA - Váš splněný americký sen
Od dětství jste snili o tom, jak se po ulicích budete prohánět v bouráku z Ameriky? Sice už nejste dítě, ale pořád máte tento sen? Pak právě Vám jsou určeny stránky Auta-usa.cz. Pomůžeme Vám s exportem auta do ČR.
http://www.auta-usa.cz/
Sedací soupravy, postele, matrace - Treve
Firma Treve se zabývá výrobou masivních postelí, zdravotních matrací a sedacích souprav. Byla založená s jasným cílem – vyrábět produkty na základě nejnovějších výsledků výzkumu, vývoje a výroby materiálů.
http://www.treve.cz/
Karel Souček šicí stroje, cenový ráj šicích strojů
Zásilkový prodej šicích strojů a příslušenství značek Janome, Brother, Lada, Veronica, Pfaff, Zetina, Husqvarna. Dále nabízíme mazací oleje, čistící prostředky na mechaniku šicích strojů, patky a jehly.
http://www.sicistroje.net
Žaluzie, fólie na okna, okenní fólie - Charvát
Firma Zdeněk Charvát, stínící technika, vybavení, doplňky pro Váš dům a byt. Dodáváme okenní fólie, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu atd. Maloobchod, distribuce, výroba, montáž.
http://www.zcharvat.cz
Evropská společnost
Důležitá fakta a informace o evropských společnostech, které vám usnadní podnikání. Dozvíte se, co je to SE, jak ji založit, jaké jsou její největší výhody a k čemu slouží ready-made společnosti.
http://www.evropskafirma.cz
Parfémy dámské a pánské SAY
Nekupujte v obchodech, kde platíte hlavně za obal. Kupujte 10x levněji a plaťte pouze za kvalitu! Kupujete parfém proto, abyste voněli, a ne proto, abyste měli doma krásnou růžovou lahvičku za cca 1.000,- Kč, kterou nikdo neuvidí.
http://say-veronika.webnode.cz
Plynové kotle Broetje
Na těchto stránkách vám nabízíme plynové kotle firmy BRÖTJE - dokonalé topení pro téměř každý případ použití. Výhradním prodejcem těchto kotlů je firma GIENGER spol. s r.o.
http://kotle-broetje.gcskupina.cz
Lackfolie.cz - napínané stropní podhledy
Napínané stropní podhledy Lackfolie za výhodné ceny! Ohromný výběr odstínů a textur podhledu. Vlastní výroba v České republice. Napínané stropní podhledy už za 1 den. Speciální nabídky.
http://lackfolie.cz/
Kuchyna
Informácie o kuchynskom štúdiu kuchyne Oresi, lacné kuchyne, sektorové kuchynské linky, katalóg kuchyne zdarma ku stiahnutiu.
http://www.kuchyneoresi.sk
Erkom - kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek a kancelářské židle. Vybavení kancelářského interiéru na klíč, od návrhu až po jeho realizaci. Kancelářský nábytek a židle jsou naším hlavním sortimentem, který nabízíme.
http://www.kancelarsky-nabytek-praha.cz
Kurzy
Vyhledávací portál o vzdělávání, sekce – kurzy. Celý web obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
http://www.kurzy.edumenu.cz
Spáčil žaluzie
Dodáváme a montujeme interiérové horizontální a vertikální žaluzie, látkové roletky, venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu. Žaluzie pro plastová okna a eurookna. Provádíme zaměření, opravy, servis. Doprava a zaměření zdarma.
http://www.zaluzie-ps.cz
Feng šuej obchod
Prodej zboží z oblasti esoteriky a Feng šuej. Pomůcky Feng šuej, aromaterapie, léčivé kameny, talismany, dárkové předměty.
http://www.feng-suej-esoterika.cz
Digitalizace dokumentů
Profesionální digitalizace a skenování dokumentů, kopírování písemností a veškerých dokladů. Reformatování publikací, archivace, mikrosnímkování na mikrofilm. Kvalitní digitalizace analogových fotografií. Služby pro sběratele. MICRONA-Kuřim a Brno.
http://www.microna.cz
dynamic-preklady.cz - překlady do angličtiny
Kvalitní překlady do angličtiny, němčiny, ruštiny a španělštiny. Překlady z češtiny či dalších jazyků. Překladatelská činnost, překlady textů, překladové služby. Online nacenění překladů. Levné překlady Brno.
http://dynamic-preklady.cz
Aquaplumb.cz
Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské a elektrikářské práce, dále čištění kanalizace a odpadů. Řešíme zakázky většího, ale i menšího rozsahu.
http://www.aquaplumb.cz
Text-pilot.
Staráme se, aby byly Vaše texty kvalitní. Korigujeme, překládáme. Text-pilot - to jsou obousměrné anglické překlady a české korektury.
http://www.text-pilot.cz/
Nautilus nábytek a doplňky s.r.o.
Velkoobchodní prodej moderního bytového nábytku a interiérových doplňků, židlí a stolů pro zátěžové použití, hliníkových dveří a předělovacích stěn. Zásobujeme prodejny s nábytem, interiérová a designová studia.
http://www.nautil.cz
Advokátní kancelář AKHora
Advokátní kancelář Mgr. Ing. Jiřího Hory poskytuje generální právní služby se zaměřením zejména na právo obchodní, konkurzní, občanské, rodinné, pracovní, trestní, smluvní právo, soudní spory a podobně. Brno.
http://www.akhora.cz/
Pavel Cvingráf - podlahy
Vítáme Vás na Eshopu ve kterém najdete přes 500 druhů podlah pro Váš domov. Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli a proto jsou naše ceny na thu jedny z nejnižších.
http://www.epodlahy4u.cz
fasadni-polystyren.cz - extrémně nízké ceny
E-shop s velice levným polystyrenem pro zateplování budov a pro novostavby NED a pasivních domů. Nestandardní rozměry bez příplatku. Vhodné pro maloodběratele, kteří si zateplují svépomocí, ale i pro firmy, kterým dodáme za individuální ceny.
http://www.fasadni-polystyren.cz
Vybavení prodejen, obchodů a restaurací - Atom
Dodáváme vybraný sortiment zboží pro firmy v oblasti potravinářství, drogerie, průmyslu, farmacii. Poskytujeme služby v oblasti označování a identifikaci výrobků v různých sortimentech. Nabízíme záruční i pozáruční servis.
http://www.atomhk.cz
Solaria Shop - prodej solírií
Internetový obchod specializovaný na prodej solárií a solární kosmetiky Beeker, Luxura, Abbrozanti con Amore, Oranjito atd. Dále prodáváme použitá bazarová solária.
http://www.solariashop.cz
Playco, s.r.o.
Dovoz a prodej širokého sortimentu zboží pro děti – hračky, jízdní kola, tříkolky, brusle, koloboty, obuv, sportovní zboží, dětská kosmetika, helmy, chrániče.
http://www.playco.cz
Finclub cleaners and cosmetics
Nezávislý poradce FCC - Finclub cleaners and cosmetics. Nabídka výrobků z oblasti zdraví, krásy a péče o domácnost. Kosmetika Finline Gold a čistící prostředky Codina, nápoje Finedrink a doplňky výživy.
http://www.fcc-club.wbs.cz
Tomáš Pavlík-Vizualizace
Vypracováváme vizualizace staveb, interiérů a exteriérů. Vytváříme 3d grafiku, animace, zákresy do fotografií, virtuální prohlídky.
http://www.vizualizace-staveb.cz
Směnárna Praha - Nejvýhodnější směnárna v centru Prahy
Naše směnárna se nachází v Celetné ulici, v podlubí u městského soudu pro Prahu 1. Poblíž je Prašná brána a pasáž Broadway.
http://www.smenarna-praha.cz
Virtuální kancelář Spectrum
Poskytnutí sídla společnosti, pronájem kanceláří, administrativní služby, právní poradenství, daňové poradenství, soudně ověřené překlady.
http://www.businessservices.cz/cs

Kategorie

Hry

Informace

Kultura a umění

Obchody a služby

Počítače

Společnost

Sport

Volný čas

Zdraví

ZpravodajstvíTOPlist