V tomto seznamu jsou ženy klasifikované jako nejsexiovější blondes na planetě, i když je pravda, že i když jsou přirozeně blondýnky, mnozí z nich se rozhodli dále upřesnit své vlasy, nebo naopak, aby je zbarvili v jiné barvě rubias19. tak se narodili blondýnky a zemřou blond, někdy více než ostatní, se světlými nebo hnědými očima, jsou stále krásní. Jsou blonďatá a sexy, zvláště sexy … žebříček hereček, že s jejich kouzly a blonďatými vlasy vše dobýváme. Jaký je váš oblíbený? Mám pár!

Marilyn Monroe

Když hovoříme o blonďatých filmových hvězdách, musíme mluvit o reálné ikoně, Marilyn Monroe. Před 55 lety došlo ke zmizení jedné z nejvíce mediálních hereček všech dob. Monroe zemřel jeden ráno v srpnu. Pitva odhalila, že zemřel před předávkováním přípravkem Nembutal. První hypotézy poukázaly na sebevraždu, i když pravdou je, že teorie spiknutí o možných vraždách nezmizely během těchto pěti desetiletí. Scéna, kterou policie nalezla v domě Monroe, vyvolala nejrůznější teorie. Agenti objevili dva nervózní lékaře, kteří mu dodávali silné barbituráty a umyvadlo na prádlo.

Anita Ekberg

Pokračujeme s mýty uvnitř filmových hereček. Kdo si nepamatuje Ekbergovu scénu ve Fontánu di Trevi? Byla to erotická ikona par excellence Felliniho. Jeho role v “La dolce vita”, která pozvala Marcella Mastroianni, je považována za jednu z nejorotičtějších a smyslnějších v dějinách filmu. Její holé ramena a záda, pokryté černými černými šaty, učinily z Ekberga jednoho z filmových hereček představujících erotismus a sexuální svobodu času.

Kim Basinger

Basinger je další ze sexuálních blonďatých hereček v historii. Říkají, že je jednou z filmových hvězd, která nejlépe využívala ikonu krásy. Jeho erotismus je považován za jeden z nejpopulárnějších v Hollywoodu. Jeho práce před kamerami začala, když byl velmi mladý. Ve věku 16 let byla vybrána slečna Georgia a během národních kvalifikačních kol jí byla nabídnuta modelová smlouva. O rok později začne svou trajektorii s úspěchmi.

Scarlett Johansson

Je to americká herečka kina, modelka a zpěvák. Johansson je považován za jeden z moderních sexuálních symbolů v Hollywoodu a často se objevuje na seznamech nejsevernějších žen na světě. Byla jednou z nejkrásnějších let a je nepochybně jednou z blond s více fanoušky ve světě celuloidů.

Ashley Benson

Herečka a americký model, dobře známý pro interpretaci Hanny Marinové v seriálu ABC Family Pretty Little Liars. Ona je také známá pro její výkon ve filmu Bring It On: V tom to vyhrát, kde hraje Carson, západní pobřeží Shark roztleskávačka a Harmony Korine je jarní Breakers. Jeho sestra je Shaylene Bensonová.

Michelle Pfeiffer

Americká herečka. Kromě své umělecké práce, pro kterou byla nominována třikrát na Oscara a šest pro Zlatý glóbus, je považována za jednu z nejatraktivnějších žen na světě.