Bylo to tak, že vaše šance na dosažení jakékoliv rozšířené slávy byly podobné příslovečnému zásahu blesku k vašemu lebce. V dnešní době je pravděpodobné, že 1.000 plus bude znát vaše jméno, je asi jeden na milion – tím, že si můžete vybrat jednu z milionu hloupostí nebo selhání, která vás může katapultovat do pevnosti slávy. Internetová sláva, to je, které – s politováním říkáme, že marketingové maveny – neexistuje skutečně žádný přesný vzorec.

Dejte pevného svědeckého svědeckého prohlášení, vypusťte solidní hlas zlatem nebo pracujte na pevném sexo selvagem (extra rakovinové křupavé) zlatém pálení a jste solidní zlatou hvězdou, baby. Pro lepší nebo horší – pokud jde o společnost a naše vlastní rozbíjející se vlákna mysli. Ano, tam jsou spousty hvězd narozených na internetu, lidé, kteří se ctili za všechno, od toho, že se želvy pokoušejí dostat (údajně) opilé a zpívat královnu, jelikož víte, že je skutečně dobrá.

Skvělá síla internetu

Většina času je internetová padělání pomíjivá, protože ADD-addled, strašidelná mysl na webu neustále hledá něco nového a lesklého, aby se vypořádala – a skutečně, kolikrát můžete sledovat, jak se dítě rozesmálo pomalý pohyb (asi tři sekundy, pět až deset, jestliže je nějaká nějaká látka znehodnocena)? Někdy však, pokud jsou zakotveny v nějaké skutečné dovednosti, přísloví 15 minut trvá déle, stejně jako s neslavnými Biebs (pro lepší nebo horší, pokud jde o společnost a naše vlastní rozbíjející se vlákna mysli).

Každopádně, tam je spousta lidí, kteří se rychle stali známými … co … což je ohrožuje, přátelé. Nebezpečí stát se masivními nástroji. Jak David Bowie kdysi zpíval, “Sláva mu dovoluje uvolnit, těžko polykat.” V naší neustálé snaze potlačit masivní epidemii hrozných lidí, kteří jsou na internetu nepříjemní, jsme mluvili s několika lidmi, kteří dosáhli internetové slávy a požádali o jejich radu o tom, jak nejlépe vyhnout se optimalizaci Bowieovy sexuální nenávistné fráze.

Budoucnost je už tady

Život Christiana Van Vuurena se stal v roce 2010 poměrně hrozným odchodem, když se na výlet do Jihoafrické republiky střetl s tuberkulózou – to bylo 180 dní v karanténě. Namísto ošklivého pláče navždy a všude v nemocnici (jak bychom si mnozí z nás pravděpodobně měli), Van Vuuren začal dělat komediální rapová videa o této zkušenosti, která nejsou úplně tak chabá jako fráze “komediální rap videa o této zkušenosti” věříš.

Van Vuuren udělal spoustu přátel a dostal hodně podpory a tlačil na své vids, ale měl také svůj podíl trolů. Z komplikovaných komentářů se komik – který se oddělil do dalších sérií poté, co se dostal z karantény – říká: “Nebojte se o zneužívajících komentářích a je lepší nechat jim odpovědět. Existuje spousta lidí, kteří se právě dostanou do internetu, kteří se prostě vydávají slovem, ať se kdokoli mohou, a skrývají se za počítačovými obrazovkami, je to smutné a slabé, ale nezapadněte do pasti a nechte ty lidi ovlivnit vás.

A to pochází z frajer, který byl uvězněn v karanténě s hrozivou nemocí. Myslíme si, že ho dokážete vysát, pokud nějaký obyvatelé sklepa nezačne vykopávat váš vzrušující remake “Hladové hry”. (Výjimka, pokud někdo vysílá tvé neprůstřelné video online bez vašeho souhlasu – v takovém případě vyhledejte právní poradenství / terapii.)